Tadeusz Motyka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1961
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 11:00
6. UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9
3   C MOTYKA Tadeusz Y SUBIK Filip 3:2 (7:11, 11:7, 8:11, 11:9, 11:2) ⇑
5   A MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
W WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
0:3 (8:11, 9:11, 6:11) ⇓
10   C MOTYKA Tadeusz Z MRUGAŁA Bartłomiej 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:7) ⇑
12   C MOTYKA Tadeusz W KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 19:00
11. „Semarch-Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 2:12
2   B DROZD Paweł X MOTYKA Tadeusz 2:3 (6:11, 8:11, 11:8, 11:8, 3:11) ⇑
6   B DROZD Paweł
BIAŁY Sebastian
X MOTYKA Tadeusz
TATARCZUCH Rafał
1:3 (7:11, 4:11, 11:8, 8:11) ⇑
7   A GADAWSKI Adrian X MOTYKA Tadeusz 2:3 (8:11, 20:18, 7:11, 11:5, 7:11) ⇑
14   D RÓŻYCZKA Mirosław X MOTYKA Tadeusz 2:3 (7:11, 11:6, 11:9, 10:12, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00 ⇨ 2020-11-11 13:00
14. UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11
1   A MOTYKA Tadeusz W GOŁDA Gabriel 1:3 (7:11, 4:11, 11:7, 5:11) ⇓
5   A KIEROŃSKI Adam
MOTYKA Tadeusz
W GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
1:3 (4:11, 11:9, 12:14, 5:11) ⇓
7   A MOTYKA Tadeusz X PIEKARCZYK Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) ⇑
11   A MOTYKA Tadeusz Y JURZAK Łukasz 3:1 (5:11, 12:10, 11:9, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 10:00
19. „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Villa Verde” Olesno III 11:3
2   B ZIMNICKI Tomasz X MOTYKA Tadeusz 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:8) ⇓
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X DYCHTOŃ Jakub
MOTYKA Tadeusz
3:1 (11:5, 7:11, 11:5, 11:8) ⇓
7   A TURECKI Kacper X MOTYKA Tadeusz 3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 13:11) ⇓
14   D KOŁOS Arkadiusz X MOTYKA Tadeusz 3:1 (11:9, 8:11, 11:1, 11:4) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
899 BIEL Jakub 1987
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
162 CELARY Mateusz 1995
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
189 CHOLEWA Dariusz 1998
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1436 DRABEK Kazimierz 1945
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
58 DUDZIK Grzegorz 1994
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1946 DZIUBA Patryk 2003
1051 DZIUKIEWICZ Kamil 1983
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1317 GALUS Katarzyna 1998
683 GALUS Krzysztof 1973
727 GALUS Mateusz 2001
2258 GĄSIOR Natalia 2004
633 GŁĄB Damian 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
541 JANIK Angelika 2000
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
245 KAIM Adrian 1997
1341 KANTOR Michał 1989
414 KAPIK Krzysztof 1999
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
901 KIEŁBASA Józef 1972
1428 KLAG Tomasz 1980
1966 KLOCEK Kamil 1999
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
2819 KOŁEK Maciej 2004
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
636 KOZIEŁ Michał 1983
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
11 KULEWICZ Radosław 1988
523 KUZIO Waldemar 1977
1285 KWATER Dominik 1977
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
32 ŁABOWSKI Józef 1973
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
766 MIKOSZ Michał 1994
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
694 MRÓZEK Jan 1951
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
758 NOSEK Artur 1996
266 NOWAK Łukasz 1983
357 NYCZ Zbigniew 1972
45 OBROCHTA Paweł 1981
28 OLECHNY Jakub 1993
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
2644 OPYD Dawid 1995
380 OSIKA Cezary 1995
809 OSIKA Janusz 1988
382 OSIKA Przemysław 1992
514 OSTANEK Michał 1998
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
312 PACH Łukasz 1991
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
909 PEREK Nikodem 2000
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
139 PNIACZEK Dominik 1999
70 PRZEKLASA Monika 1986
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
253 RAPUTA Tomasz 1980
1235 REMBIASZ Michał 1987
67 ROJEK Rafał 1978
344 ROZUM Dawid 1998
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
1984 RYBAK Mykhailo 1991
10 SAMEL Bartłomiej 1981
862 SARNA Ryszard 1962
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1965 STĄPOR Rafał 1999
411 STROISZ Maciej 1973
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
355 SURMA Mariusz 1975
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
1689 SZWALEC Karol 2001
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
280 TWARÓG Mariusz 1997
2594 URBAN Witold 1994
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1408 ZAJĄC Anna 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
874 ZĘBALA Mateusz 2001
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990