Grzegorz Palacz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1982
Przynależność klubowa: KS „Spektrum” Słopnice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
813 BLAT Piotr 1967
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1292 BOGACZ Wojciech 2004
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
1040 BURKACKI Mateusz 1991
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
226 CHYC Tomasz 1993
824 CYRNEK Piotr 1995
687 CZYRNEK Jakub 1998
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1633 DZIEDZIC Marta 1969
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
362 GAWLIK Adam 1989
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
513 GOŁDA Gabriel 1997
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
835 HADUCH Mariusz 1966
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
12 JANIK Bartosz 1988
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
342 JURZAK Łukasz 1983
414 KAPIK Krzysztof 1999
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1029 KOPCZYK Hubert 1998
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
870 KOWAL Adrian 1999
636 KOZIEŁ Michał 1983
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
1802 KUDŁA Paweł 1985
523 KUZIO Waldemar 1977
190 LECH Sylwester 1998
646 LIS Daniel 1999
267 ŁABĘDŹ Tadeusz 1946
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
361 MALIK Mateusz 1992
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
303 MĄKA Karol 1991
1502 MENSFELD Natalia 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
707 MIREK Damian 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
216 NIEMASZYK Łukasz 1997
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
187 NOWAK Stanisław 1962
357 NYCZ Zbigniew 1972
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
28 OLECHNY Jakub 1993
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
380 OSIKA Cezary 1995
809 OSIKA Janusz 1988
382 OSIKA Przemysław 1992
514 OSTANEK Michał 1998
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
840 OZIĘBŁO Paweł 1996
312 PACH Łukasz 1991
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
909 PEREK Nikodem 2000
108 PIECHOWICZ Marek 1965
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
206 PIOTROWSKI Patryk 1997
139 PNIACZEK Dominik 1999
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1138 RAK Dawid 2000
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
1192 RUSZEL Bartosz 1982
709 SACHA Bartłomiej 1991
10 SAMEL Bartłomiej 1981
862 SARNA Ryszard 1962
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
411 STROISZ Maciej 1973
17 STRZAŁKA Marek 1969
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
9 TALAR Konrad 1991
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
51 TOMERA Krzysztof 1992
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
795 WŁODYKA Paweł 1983
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
264 ZACHARA Józef 1988
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
874 ZĘBALA Mateusz 2001
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990