Dawid Nowak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: TG „Sokół” Brzesko
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-17 19:00
2. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - TG „Sokół” Brzesko 13:1
2   B BOLSĘGA Henryk X NOWAK Dawid 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 14:16) ⇑
5   A OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
W PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
3:0 (11:8, 11:4, 11:7) ⇓
7   A OBROCHTA Paweł X NOWAK Dawid 3:1 (11:4, 9:11, 11:8, 11:3) ⇓
14   D OBROCHTA Piotr X NOWAK Dawid 3:1 (11:4, 6:11, 11:4, 11:1) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-24 18:00
8. TG „Sokół” Brzesko - MKS „Radość” Gorlice II 3:11
2   B NOWAK Dawid X GAŁUSZKA Mateusz 0:3 (3:11, 7:11, 12:14) ⇓
6   B HAZIK Jakub
NOWAK Dawid
X PIECHOWICZ Marek
GAŁUSZKA Mateusz
3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇑
8   B NOWAK Dawid W WOJTAS Tomasz 1:3 (8:11, 7:11, 11:4, 8:11) ⇓
13   B NOWAK Dawid Z TOKARZ Adam 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 10:12) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00
15. LKS „Vocovia” Wokowice - TG „Sokół” Brzesko 13:1
3   C FLĄDRO Piotr Y NOWAK Dawid 3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 11:9) ⇓
6   B RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
X HAZIK Jakub
NOWAK Dawid
3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇓
9   D GAWLIK Adam Y NOWAK Dawid 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:7) ⇓
11   A RĘBACZ Wojciech Y NOWAK Dawid 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-22 19:00 ⇨ 2021-10-20 19:00
28. UKS „Jordan” Zakliczyn - TG „Sokół” Brzesko 12:2
3   C NAGEL Nikodem Y NOWAK Dawid 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) ⇑
5   A NYCZ Zbigniew
NAGEL Nikodem
W HAZIK Jakub
NOWAK Dawid
3:0 (11:6, 11:4, 11:8) ⇓
9   D SIKOŃ Maciej Y NOWAK Dawid 3:1 (11:9, 12:14, 11:8, 11:9) ⇓
11   A NYCZ Zbigniew Y NOWAK Dawid 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-15 18:00 ⇨ 2021-10-21 18:00
21. TG „Sokół” Brzesko - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5
1   A NOWAK Dawid W TATARCZUCH Marek 2:3 (9:11, 6:11, 11:9, 11:4, 13:15) ⇓
5   A PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
W DROŻDŻ Jarosław
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
3:0 (11:8, 11:6, 12:10) ⇑
7   A NOWAK Dawid X MOTYKA Tadeusz 3:2 (13:11, 11:9, 11:13, 9:11, 11:5) ⇑
11   A NOWAK Dawid Y DROŻDŻ Jarosław 3:0 (11:9, 11:5, 11:6) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-29 18:00
34. TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów II 4:10
4   D NOWAK Dawid Z JASIELSKI Franciszek 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) ⇓
6   B PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
X JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
0:3 (9:11, 6:11, 6:11) ⇓
9   D NOWAK Dawid Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (5:11, 3:11, 6:11) ⇓
14   D NOWAK Dawid X JASIELSKI Marek 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2328 BABRAL Stanisław 2005
1661 BACZ Andrzej 1948
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
247 BOLSĘGA Henryk 1971
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2208 BRZĘK Magdalena 2003
2207 BRZĘK Patrycja 2005
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1686 CICH Adrian 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
742 FLĄDRO Piotr 1982
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
2206 GAJDA Rafał 2000
1915 GAJOWY Mateusz 2006
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
2430 HABA Klaudia 2010
1342 HAZIK Jakub 1971
3110 JAJE Tomasz 2007
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
1813 JASNOS Filip 2004
2390 KAJFASZ Krystian 2002
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1919 KIJOWSKI Jan 2002
422 KLUBA Krzysztof 1962
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
2674 KOSTRZEWA Kacper 2009
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2173 KRZYWAK Stanisław 1947
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
1802 KUDŁA Paweł 1985
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
2357 MANIAK Paweł 2003
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
2948 MARTYKA Igor 2005
1815 MIGDAŁ Piotr 2003
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
648 MISIASZEK Wojciech 1994
2364 MLECZKO Mateusz 2004
229 MOTYKA Tadeusz 1961
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2212 NIEĆ Kacper 2004
357 NYCZ Zbigniew 1972
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
2562 OSTROWSKI Artur 2005
946 PARA Eligiusz 1954
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
745 PRZYBYŁO Marek 1955
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1111 RUSEK Andrzej 1967
2891 SERAFIN Mateusz 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
3210 SZUMILAS Władysław 1976
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
480 TOKARZ Adam 1964
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1927 WAJDA Kamil 2003
3123 WINKLER Grzegorz 1980
2949 WŁODEK Krystian 2003
114 WOJTAS Tomasz 1983
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993
2213 ŻAK Michał 2005