Andrzej Nieć
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1984
Przynależność klubowa: KS „Szczawa”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-18 11:00
4. KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice IV 14:4
2   B NIEĆ Andrzej X JUSZYŃSKI Rafał 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) ⇑
5   A NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
W WOŹNIAK Marcin
NIEPSUJ Mariusz
3:1 (11:4, 7:11, 11:8, 12:10) ⇑
8   B NIEĆ Andrzej W PRZYBYLSKI Piotr 3:2 (11:13, 10:12, 11:6, 12:10, 11:4) ⇑
13   B NIEĆ Andrzej Z WOŹNIAK Marcin 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 7:11) ⇓
17   B NIEĆ Andrzej Y NIEPSUJ Mariusz 3:1 (11:4, 11:6, 7:11, 11:4) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-25 11:00
8. MKS „Radość” Gorlice III - KS „Talar Team” Szczawa 2:16
2   B BOŃCZAK Stanisław X NIEĆ Andrzej 1:3 (5:11, 12:10, 2:11, 3:11) ⇑
5   A MICHALEC Kazimierz
BOŃCZAK Stanisław
W NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
7   A APOLA Edward X NIEĆ Andrzej 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) ⇑
14   D HONKOWICZ Kacper X NIEĆ Andrzej 2:3 (7:11, 10:12, 11:7, 11:8, 6:11) ⇑
18   C MICHALEC Kazimierz X NIEĆ Andrzej 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-22 11:00
12. KS „Talar Team” Szczawa - LUKS Lipie II 18:0
4   D NIEĆ Andrzej Z SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:9, 11:1, 11:6) ⇑
5   A NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
W ROSIEK Jakub
CEWKA Piotr
3:0 (11:6, 11:4, 11:5) ⇑
9   D NIEĆ Andrzej Y ROSIEK Jakub 3:0 (11:4, 11:2, 11:8) ⇑
14   D NIEĆ Andrzej X PTAK Jacek 3:0 (11:2, 11:1, 11:6) ⇑
16   D NIEĆ Andrzej W BOMBA Łukasz 3:0 (11:2, 11:4, 11:5) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-29 11:00
16. UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Talar Team” Szczawa 3:15
4   D MENSFELD Natalia Z NIEĆ Andrzej 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 11:6, 4:11) ⇑
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
2:3 (12:10, 11:6, 4:11, 6:11, 4:11) ⇑
10   C SYKTUS Jan Z NIEĆ Andrzej 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) ⇑
13   B DYGAS Dawid Z NIEĆ Andrzej 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) ⇑
15   A DOMITER Julia Z NIEĆ Andrzej 3:0 (12:10, 11:7, 11:9) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00
20. LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa 11:7
2   B MIŚKOWIEC Jerzy X NIEĆ Andrzej 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) ⇓
5   A MRÓZEK Jan
PIETRZAK Krzysztof
W NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
3:1 (11:6, 8:11, 11:6, 11:5) ⇓
7   A MRÓZEK Jan X NIEĆ Andrzej 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇑
14   D PIETRZAK Krzysztof X NIEĆ Andrzej 3:0 (11:9, 11:6, 12:10) ⇓
18   C PIĘTOŃ Robert X NIEĆ Andrzej 3:2 (11:13, 11:5, 8:11, 11:6, 11:9) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-19 18:00
23. KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 13:5
2   B NIEĆ Andrzej X JANIKOWSKI Sławomir 2:3 (14:12, 12:10, 9:11, 13:15, 9:11) ⇓
5   A NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
W KAWKA Maciej
ŻAROWSKA Sonia
3:0 (11:3, 11:5, 11:9) ⇑
8   B NIEĆ Andrzej W OBRZUT Tomasz 3:1 (11:3, 11:6, 3:11, 11:5) ⇑
13   B NIEĆ Andrzej Z ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:2, 11:7, 11:8) ⇑
17   B NIEĆ Andrzej Y KAWKA Maciej 2:3 (11:9, 11:4, 11:13, 5:11, 8:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-01-17 11:00
27. KS „Talar Team” Szczawa - KS „Start” Nowy Sącz II 13:5
2   B NIEĆ Andrzej X LEŚNIAK Kamil 3:0 (11:4, 11:2, 11:9) ⇑
5   A NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
W LEŚNIAK Kamil
SOBOCIŃSKA Małgorzata
3:0 (11:1, 11:6, 11:8) ⇑
8   B NIEĆ Andrzej W WOŹNIAK Agnieszka 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇑
13   B NIEĆ Andrzej Z MÓŁKA Krzysztof 3:0 (11:1, 11:4, 11:1) ⇑
17   B NIEĆ Andrzej Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 3:0 (11:1, 11:7, 11:5) ⇑
B | 5NS-5T | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-06-13 17:00
1. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - KS „Talar Team” Szczawa 9:9
2   B RUSEK Andrzej X NIEĆ Andrzej 3:2 (11:8, 11:6, 9:11, 7:11, 12:10) ⇓
5   A WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
W NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
0:3 (7:11, 8:11, 13:15) ⇑
7   A TOBIASZ Andrzej X NIEĆ Andrzej 2:3 (11:9, 6:11, 11:9, 4:11, 9:11) ⇑
14   D CZUPRYNA Andrzej X NIEĆ Andrzej 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇑
18   C KRAWIEC Kamil X NIEĆ Andrzej 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) ⇑
B | 5NS-5T | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-06-20 11:00
2. KS „Talar Team” Szczawa - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 12:6
3   C NIEĆ Andrzej Y KRAWIEC Kamil 2:3 (7:11, 11:4, 9:11, 11:9, 9:11) ⇓
5   A NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
W WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇑
10   C NIEĆ Andrzej Z CZUPRYNA Andrzej 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
12   C NIEĆ Andrzej W TOBIASZ Andrzej 3:0 (11:8, 13:11, 11:6) ⇑
18   C NIEĆ Andrzej X RUSEK Andrzej 3:0 (13:11, 11:3, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
188 BIL Maksymilian 1998
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
3215 BOMBA Łukasz 2006
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
281 BORKOWSKI Marek 1960
336 CEWKA Piotr 1990
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1381 DOMITER Julia 2004
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
2532 DYGAS Dawid 2009
1633 DZIEDZIC Marta 1969
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1993 GIERA Paweł 1983
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
637 GNIEWEK Andrzej 1957
864 GOLONKA Albert 1976
481 GRUCA Marek 1978
1714 GUZIK Paweł 1986
1342 HAZIK Jakub 1971
688 HOCHÓŁ Karol 1996
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
489 JELEŃ Janusz 1991
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
1183 KASPRZYK Michalina 2002
2495 KAWKA Maciej 1974
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
1910 KRAWIEC Kamil 2000
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
1934 KULCZYK Rafał 1981
744 KUPIEC Dariusz 1982
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
646 LIS Daniel 1999
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
2426 ŁĄCKI Piotr 2010
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
303 MĄKA Karol 1991
1502 MENSFELD Natalia 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
484 MIELUCH Marek 1994
766 MIKOSZ Michał 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
475 NATANEK Franciszek 1958
469 NIEPSUJ Adrian 1991
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
487 OGORZAŁEK Andrzej 1992
674 OLESIAK Grzegorz 1999
675 OLESIAK Jan 1974
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
380 OSIKA Cezary 1995
382 OSIKA Przemysław 1992
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
312 PACH Łukasz 1991
946 PARA Eligiusz 1954
917 PARAIS Leszek 1969
1849 PASEK Kamil 2003
442 PEREGRYM Andrzej 1957
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
206 PIOTROWSKI Patryk 1997
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
1184 PIS Konrad 2003
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
1788 PORĘBA Adam 1978
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
2967 PTAK Jacek 1976
1235 REMBIASZ Michał 1987
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
3228 ROSIEK Jakub 2003
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1111 RUSEK Andrzej 1967
1419 RUTANA Przemysław 1998
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1145 SABURA Konrad 1996
709 SACHA Bartłomiej 1991
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
488 SIEDLARZ Artur 1999
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
3338 SOBOCIŃSKA Małgorzata 1986
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
355 SURMA Mariusz 1975
3088 SYKTUS Jan 2007
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
471 SZCZECINA Rafał 1983
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
439 SZUBRYT Tomasz 1974
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
491 ŚWIĘS Przemysław 1980
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
327 TOKARZ Mariusz 1991
2384 TROJAN Marek 1981
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
2923 WIEJSKI Karol 2006
470 WILK Paweł 1988
2792 WITEK Grzegorz 1982
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
2028 WOŹNIAK Kazimierz 1960
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990