Karol Przeklasa
Numer zawodnika: 3118
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: UKS „Fortem” Pawęzów
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 54653
Numer licencji okres.: 498
Data wydania: 09.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 18:00
7. LZS Solidarni Mędrzechów II - UKS Fortem Pawęzów II 9:5
1   A ZIMOWSKI Mateusz W PRZEKLASA Karol 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 4:11) ⇑
6   B WOLIŃSKI Wojciech
ZIMOWSKI Mateusz
X PRZEKLASA Karol
PUZIO Grzegorz
3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇓
8   B WOLIŃSKI Wojciech W PRZEKLASA Karol 3:2 (11:4, 9:11, 11:6, 4:11, 11:6) ⇓
12   C TOBIASZ Andrzej W PRZEKLASA Karol 3:2 (11:7, 11:9, 1:11, 11:13, 13:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00 ⇨ 2023-10-11 17:00
14. UKS Królewski Biecz - UKS Fortem Pawęzów II 7:7
1   A LECH Sebastian W PRZEKLASA Karol 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇓
6   B PYZIK Stanisław
FURMANEK Mariusz
X PRZEKLASA Karol
PUZIO Grzegorz
2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 6:11, 7:11) ⇑
8   B PYZIK Stanisław W PRZEKLASA Karol 2:3 (11:3, 11:13, 8:11, 11:9, 2:11) ⇑
12   C FURMANEK Mariusz W PRZEKLASA Karol 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 12:10) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 11:00
20. UKS Fortem Pawęzów II - UKS Sokół Żabno II 9:5
1   A PRZEKLASA Karol W CIERNIAK Konrad 3:2 (10:12, 11:7, 8:11, 11:7, 11:4) ⇑
6   B PRZEKLASA Karol
PUZIO Grzegorz
X CIERNIAK Konrad
HOŁDA Dominik
3:2 (11:9, 11:13, 11:1, 6:11, 15:13) ⇑
7   A PRZEKLASA Karol X BORYCZKA Bartłomiej 3:1 (9:11, 12:10, 12:10, 11:7) ⇑
11   A PRZEKLASA Karol Y HOŁDA Dominik 3:2 (9:11, 10:12, 11:2, 11:4, 11:9) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00
26. LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Fortem Pawęzów II 7:7
2   B SZMYD Zygmunt X PRZEKLASA Karol 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:5) ⇓
6   B SZMYD Marcin
NALEPKA Michał
X PRZEKLASA Karol
PUZIO Grzegorz
1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 9:11) ⇑
7   A SZMYD Marcin X PRZEKLASA Karol 2:3 (10:12, 11:7, 9:11, 11:4, 8:11) ⇑
14   D MAZUREK Paweł X PRZEKLASA Karol 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 09:30
32. UKS Fortem Pawęzów II - UKS Jordan Zakliczyn II 5:9
2   B PRZEKLASA Karol X MICHAŁEK Jacek 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑
6   B PRZEKLASA Karol
PUZIO Grzegorz
X KRAKOWSKI Paweł
MICHAŁEK Jacek
3:2 (9:11, 11:8, 11:9, 9:11, 11:9) ⇑
8   B PRZEKLASA Karol W SIKOŃ Maciej 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 7:11) ⇓
13   B PRZEKLASA Karol Z SIKOŃ Jakub 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 13:11, 8:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 18:00
38. UKS Villa Verde Olesno IV - UKS Fortem Pawęzów II 9:5
3   C OSTROWSKI Artur Y PRZEKLASA Karol 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇓
5   A PROCHAZKA Tomasz
OSTROWSKI Artur
W STOSZKO Artur
PRZEKLASA Karol
3:1 (11:5, 5:11, 11:8, 11:9) ⇓
9   D PROCHAZKA Tomasz Y PRZEKLASA Karol 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) ⇓
11   A KUCHARSKI Michał Y PRZEKLASA Karol 3:2 (11:6, 5:11, 11:7, 12:14, 11:6) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-01 18:00
44. UKS Fortem Pawęzów II - MOKSiR Czchów 7:7
5   A PRZEKLASA Karol
PUZIO Grzegorz
W TOMKOWSKI Dawid
STOKŁOSA Grzegorz
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00
56. UKS Fortem Pawęzów II - UKS Villa Verde Olesno VI 1:13
1   A PRZEKLASA Karol W LIS Damian 2:3 (11:9, 3:11, 9:11, 14:12, 11:13) ⇓
6   B PRZEKLASA Karol
PUZIO Grzegorz
X CHRABĄSZCZ Aleksandra
ŚWIĄTEK Maja
0:3 (3:11, 9:11, 2:11) ⇓
7   A PRZEKLASA Karol X MILÓWKA Julia 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) ⇓
11   A PRZEKLASA Karol Y LIS Roksana 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 5:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-26 18:00
62. TG Sokół Brzesko II - UKS Fortem Pawęzów II 9:5
2   B DRZAZGA Jerzy X PRZEKLASA Karol 3:1 (9:11, 11:5, 11:1, 11:8) ⇓
5   A DRZAZGA Jerzy
PIĘKOSZ Wacław
W PRZEKLASA Karol
PUZIO Grzegorz
3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:7) ⇓
7   A PIĘKOSZ Wacław X PRZEKLASA Karol 3:0 (11:9, 11:6, 11:4) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2328 BABRAL Stanisław 2005
1661 BACZ Andrzej 1948
4218 BORYCZKA Bartłomiej 1985
3330 BUZOWSKI Piotr 2011
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
2532 DYGAS Dawid 2009
742 FLĄDRO Piotr 1982
2371 FRANCZAK Szymon 2006
4041 FURMANEK Mariusz 1972
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
1915 GAJOWY Mateusz 2006
2430 HABA Klaudia 2010
2429 HABA Oliwia 2010
3869 HOŁDA Dominik 2009
3769 JEWUŁA Michał 2010
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
2873 KARTECZKA Martyna 2005
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
422 KLUBA Krzysztof 1962
3364 KLUZEK Michał 2007
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
3107 KUCHARSKI Michał 1989
1802 KUDŁA Paweł 1985
3989 LECH Sebastian 1984
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
4206 LIS Damian 1991
699 LIS Roksana 1998
3174 MARKOWICZ Marcin 2004
1615 MAZUREK Paweł 1971
3950 MICHAŁEK Jacek 1980
2581 MILÓWKA Julia 2008
2364 MLECZKO Mateusz 2004
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2893 PIECH Jan 2008
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
2729 PIS Artur 2010
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
2922 PUT Gabriela 2005
75 PYZIK Stanisław 1952
3345 RAMIAN Marcin 2008
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1111 RUSEK Andrzej 1967
3885 SAMEK Julian 2007
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
3383 SIKOŃ Jakub 2015
2181 SIKOŃ Maciej 2007
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
3088 SYKTUS Jan 2007
3331 SYKTUS Maciej 2011
3886 SZMYD Marcin 1984
947 SZMYD Zygmunt 1954
3210 SZUMILAS Władysław 1976
2706 ŚLAZYK Karol 2007
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
2780 TOMKOWSKI Dawid 2011
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
3391 WACARZ Maciej 2010
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993