Stanisław Król
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1959
Przynależność klubowa: PTG „Sokół” Tarnów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 13:00
1. MKS „Radość” Gorlice IV - PTG „Sokół” Grybów 6:12
4   D KUKHAR Anton Z KRÓL Stanisław 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 9:11) ⇑
5   A MÓL Jakub
KUKHAR Anton
W KRÓL Stanisław
URBAN Mariusz
0:3 (8:11, 9:11, 1:11) ⇑
10   C HONKOWICZ Zuzanna Z KRÓL Stanisław 0:3 (5:11, 4:11, 7:11) ⇑
13   B PYZIK Tomasz Z KRÓL Stanisław 3:2 (7:11, 9:11, 11:8, 13:11, 11:7) ⇓
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 17:00
8. PTG „Sokół” Grybów - KS „Start” Nowy Sącz II 6:12
4   D KRÓL Stanisław Z WOŹNIAK Agnieszka 3:1 (11:13, 11:8, 13:11, 11:9) ⇑
5   A KRÓL Stanisław
URBAN Mariusz
W BORKOWSKI Marek
KAWKA Maciej
0:3 (10:12, 10:12, 7:11) ⇓
9   D KRÓL Stanisław Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 0:3 (9:11, 13:15, 9:11) ⇓
14   D KRÓL Stanisław X BORKOWSKI Marek 1:3 (11:8, 8:11, 10:12, 7:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996
351 BOBER Damian 1987
2125 BODZIONY Mateusz 1989
247 BOLSĘGA Henryk 1971
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
281 BORKOWSKI Marek 1960
336 CEWKA Piotr 1990
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
687 CZYRNEK Jakub 1998
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
402 DUDA Tomasz 1981
672 DUDEK Adam 1948
886 DZIEDZIC Janusz 1968
887 DZIEDZIC Piotr 2001
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
287 GAIK Krystian 1997
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
885 GEMBACZ Marcin 2000
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
864 GOLONKA Albert 1976
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
481 GRUCA Marek 1978
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
3113 HONKOWICZ Zuzanna 2013
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
2399 JANISZEWSKI Krzysztof 2006
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
256 KAIM Michał 2000
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
19 KIEROŃSKI Adam 1969
661 KLĘBA Mirosław 1966
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
356 KOSMAL Wojciech 1974
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
1802 KUDŁA Paweł 1985
3458 KUKHAR Anton 1993
1934 KULCZYK Rafał 1981
744 KUPIEC Dariusz 1982
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
750 MARTYKA Kamil 1991
1365 MAZUR Bartłomiej 1987
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
767 MICHALSKI Tomasz 1993
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
340 ODELGA Jan 1981
28 OLECHNY Jakub 1993
76 OPIELA Bronisław 1947
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
243 PALACZ Grzegorz 1982
884 PAPIEŻ Filip 2001
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
442 PEREGRYM Andrzej 1957
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
252 PIWOWARCZYK Roman 1976
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
3313 PYZIK Tomasz 1980
1715 ROJEK Jakub 1985
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1111 RUSEK Andrzej 1967
918 SAŁEK Piotr 1977
488 SIEDLARZ Artur 1999
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
3338 SOBOCIŃSKA Małgorzata 1986
73 SOCHA Mateusz 1997
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
1387 STROISZ Natasza 2003
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
355 SURMA Mariusz 1975
1995 SYWAŁA Dawid 2000
914 SZCZECINA Piotr 1998
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1266 SZELIGA Andrzej 1960
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
439 SZUBRYT Tomasz 1974
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
115 WOŹNIAK Dominik 1989
74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
264 ZACHARA Józef 1988
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
1950 ZĄBEK Stanisław 1981
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002