Andrzej Rusek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1967
Przynależność klubowa: LZS Mędrzechów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00
6. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MKS „Tarnovia” Tarnów I 16:2
2   B RUSEK Andrzej X FRANCZAK Szymon 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) ⇑
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W JURKIEWICZ Jakub
ŚLAZYK Karol
3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇑
8   B RUSEK Andrzej W JURKIEWICZ Jakub 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:9) ⇑
13   B RUSEK Andrzej Z TOKARCZYK Szymon 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) ⇑
17   B RUSEK Andrzej Y ŚLAZYK Karol 3:0 (11:4, 11:4, 12:10) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-09-30 18:30
11. MOKSiR Czchów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 10:8
4   D NIEĆ Tomasz Z RUSEK Andrzej 3:2 (7:11, 12:10, 11:4, 4:11, 11:9) ⇓
5   A BACZ Andrzej
SIKOŃ Mateusz
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
3:1 (6:11, 11:4, 12:10, 11:8) ⇓
10   C BACZ Andrzej Z RUSEK Andrzej 3:2 (12:10, 8:11, 11:9, 13:15, 11:8) ⇓
13   B SIKOŃ Mateusz Z RUSEK Andrzej 1:3 (11:4, 7:11, 12:14, 8:11) ⇑
15   A KANOWNIK Kajetan Z RUSEK Andrzej 3:1 (7:11, 14:12, 11:7, 11:7) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-17 11:00 ⇨ 2021-10-10 11:00
16. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 17:1
2   B RUSEK Andrzej X KLUZEK Michał 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) ⇑
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W SARAD Kamil
SARAD Anna
3:0 (11:2, 11:5, 11:2) ⇑
8   B RUSEK Andrzej W SARAD Kamil 3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:6) ⇑
13   B RUSEK Andrzej Z SARAD Anna 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) ⇑
17   B RUSEK Andrzej Y PIS Artur 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2327 BABRAL Berenika 2008
2328 BABRAL Stanisław 2005
1661 BACZ Andrzej 1948
1477 BALIGA Cezary 1998
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
1361 BOJDO Julia 2000
247 BOLSĘGA Henryk 1971
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2207 BRZĘK Patrycja 2005
336 CEWKA Piotr 1990
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1686 CICH Adrian 2002
2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
991 DAMIAN Wiktor 2001
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
402 DUDA Tomasz 1981
672 DUDEK Adam 1948
1633 DZIEDZIC Marta 1969
756 FILIPOWSKI Michał 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
2371 FRANCZAK Szymon 2006
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
785 GAJDA Konrad 1990
2206 GAJDA Rafał 2000
2564 GAJDUR Krystian 2005
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
1139 GAWLIK Seweryn 1999
1140 GNIADEK Adrian 2003
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1951 GNIEWEK Walentyna 1959
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1167 HUDYKA Albert 1999
1168 HUDYKA Wiktor 1997
3110 JAJE Tomasz 2007
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
1813 JASNOS Filip 2004
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
734 JAŚKIEWICZ Rafał 2000
735 JAŚKIEWICZ Sebastian 2001
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1341 KANTOR Michał 1989
1116 KARCZMARCZYK Aneta 2000
1183 KASPRZYK Michalina 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
1919 KIJOWSKI Jan 2002
422 KLUBA Krzysztof 1962
3364 KLUZEK Michał 2007
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
2674 KOSTRZEWA Kacper 2009
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
1802 KUDŁA Paweł 1985
744 KUPIEC Dariusz 1982
128 LENART Marek 1992
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
32 ŁABOWSKI Józef 1973
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
1034 MADZULA Paweł 1976
361 MALIK Mateusz 1992
3174 MARKOWICZ Marcin 2004
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
750 MARTYKA Kamil 1991
1365 MAZUR Bartłomiej 1987
1396 MICHAŁEK Szymon 2000
766 MIKOSZ Michał 1994
2581 MILÓWKA Julia 2008
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
2364 MLECZKO Mateusz 2004
645 MORAWIEC Michał 1995
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
14 NIEĆ Andrzej 1984
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
496 NOWAK Marcin 1984
1347 NOWAK Mariusz 1980
2434 OBAL Daniel 2009
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
2562 OSTROWSKI Artur 2005
243 PALACZ Grzegorz 1982
946 PARA Eligiusz 1954
917 PARAIS Leszek 1969
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1338 PIS Agnieszka 1995
2729 PIS Artur 2010
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
350 PRZEKLASA Marek 1962
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
344 ROZUM Dawid 1998
679 RYBOWICZ Rafał 1991
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1904 STAWARA Krystian 2005
1378 STYPKA Jakub 2000
355 SURMA Mariusz 1975
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
3210 SZUMILAS Władysław 1976
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
2706 ŚLAZYK Karol 2007
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
1519 TOBIASZ Szymon 2006
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1927 WAJDA Kamil 2003
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
1473 WĄS Jakub 2002
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
114 WOJTAS Tomasz 1983
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
993 WOŹNIAK Damian 1998
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1853 WÓJS Tomasz 1989
264 ZACHARA Józef 1988
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
1268 ZBYLUT Patryk 2005
761 ZYCH Michał 1996