Artur Opyd
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1996
Przynależność klubowa: KS „Szczawa”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-18 11:00
4. KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice IV 14:4
1   A OPYD Artur W PRZYBYLSKI Piotr 3:1 (10:12, 11:5, 11:7, 11:3) ⇑
5   A NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
W WOŹNIAK Marcin
NIEPSUJ Mariusz
3:1 (11:4, 7:11, 11:8, 12:10) ⇑
7   A OPYD Artur X JUSZYŃSKI Rafał 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) ⇑
11   A OPYD Artur Y NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇑
15   A OPYD Artur Z WOŹNIAK Marcin 3:1 (14:12, 9:11, 11:8, 11:7) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-25 11:00
8. MKS „Radość” Gorlice III - KS „Talar Team” Szczawa 2:16
1   A APOLA Edward W OPYD Artur 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) ⇑
5   A MICHALEC Kazimierz
BOŃCZAK Stanisław
W NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
8   B BOŃCZAK Stanisław W OPYD Artur 0:3 (6:11, 10:12, 6:11) ⇑
12   C MICHALEC Kazimierz W OPYD Artur 1:3 (11:8, 4:11, 8:11, 8:11) ⇑
16   D HONKOWICZ Kacper W OPYD Artur 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 6:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-22 11:00
12. KS „Talar Team” Szczawa - LUKS Lipie II 18:0
1   A OPYD Artur W BOMBA Łukasz 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) ⇑
5   A NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
W ROSIEK Jakub
CEWKA Piotr
3:0 (11:6, 11:4, 11:5) ⇑
7   A OPYD Artur X CEWKA Piotr 3:0 (11:1, 11:1, 11:4) ⇑
11   A OPYD Artur Y ROSIEK Jakub 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) ⇑
15   A OPYD Artur Z SEKUŁA Grzegorz 3:1 (11:4, 10:12, 11:4, 11:4) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-29 11:00
16. UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Talar Team” Szczawa 3:15
1   A DOMITER Julia W OPYD Artur 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) ⇑
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
2:3 (12:10, 11:6, 4:11, 6:11, 4:11) ⇑
8   B DYGAS Dawid W OPYD Artur 0:3 (2:11, 3:11, 6:11) ⇑
12   C SYKTUS Jan W OPYD Artur 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) ⇑
16   D MENSFELD Natalia W OPYD Artur 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00
20. LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa 11:7
1   A MRÓZEK Jan W OPYD Artur 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) ⇑
5   A MRÓZEK Jan
PIETRZAK Krzysztof
W NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
3:1 (11:6, 8:11, 11:6, 11:5) ⇓
8   B MIŚKOWIEC Jerzy W OPYD Artur 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) ⇑
12   C PIĘTOŃ Robert W OPYD Artur 2:3 (11:9, 11:9, 1:11, 8:11, 9:11) ⇑
16   D PIETRZAK Krzysztof W OPYD Artur 3:1 (15:13, 17:15, 6:11, 15:13) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-19 18:00
23. KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 13:5
1   A OPYD Artur W OBRZUT Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) ⇑
5   A NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
W KAWKA Maciej
ŻAROWSKA Sonia
3:0 (11:3, 11:5, 11:9) ⇑
7   A OPYD Artur X JANIKOWSKI Sławomir 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇑
11   A OPYD Artur Y KAWKA Maciej 3:2 (11:7, 8:11, 11:4, 12:14, 11:5) ⇑
15   A OPYD Artur Z ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
39 BALDOWSKI Roman 1989
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
15 BIEL Jakub 1977
899 BIEL Jakub 1987
188 BIL Maksymilian 1998
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1358 BŁĘDOWSKI Jakub 1999
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1361 BOJDO Julia 2000
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
3215 BOMBA Łukasz 2006
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
336 CEWKA Piotr 1990
3229 CEWKA Piotr 2005
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
381 DAMIAN Tomasz 1979
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
888 DĄBROWSKI Damian 1979
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1381 DOMITER Julia 2004
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
867 DUDEK Radosław 1979
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
2532 DYGAS Dawid 2009
2249 DYMEK Michał 1987
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
409 FIRSZT Mateusz 1992
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
633 GŁĄB Damian 1989
456 GŁÓD Patryk 1996
455 GŁÓD Przemysław 1994
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1951 GNIEWEK Walentyna 1959
864 GOLONKA Albert 1976
576 GÓRNY Witold 0000
481 GRUCA Marek 1978
1714 GUZIK Paweł 1986
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
458 JASIŃSKI Mateusz 1996
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
975 JEDYNAK Damian 1989
489 JELEŃ Janusz 1991
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
245 KAIM Adrian 1997
255 KAIM Szymon 1998
1341 KANTOR Michał 1989
1183 KASPRZYK Michalina 2002
2495 KAWKA Maciej 1974
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
35 KLIMEK Janusz 1965
40 KLIMEK Krystian 1992
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
2953 KOPACZ Paweł 1972
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
1617 KULDANEK Łukasz 2000
744 KUPIEC Dariusz 1982
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
523 KUZIO Waldemar 1977
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
32 ŁABOWSKI Józef 1973
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
325 ŁATKA Tomasz 1972
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
484 MIELUCH Marek 1994
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
766 MIKOSZ Michał 1994
2250 MIKRUT Jakub 2003
707 MIREK Damian 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
339 MRUK Piotr 1981
2886 MUCHA Daniel 1990
1281 MYJAK Daniel 2001
701 MYRTA Agnieszka 1974
475 NATANEK Franciszek 1958
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
675 OLESIAK Jan 1974
915 OPIŁO Joanna 1998
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
105 OPYD Grzegorz 1993
380 OSIKA Cezary 1995
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
243 PALACZ Grzegorz 1982
884 PAPIEŻ Filip 2001
946 PARA Eligiusz 1954
441 PARA Maciej 1976
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
601 PASIECZNY Jan 1967
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1184 PIS Konrad 2003
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
1788 PORĘBA Adam 1978
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
75 PYZIK Stanisław 1952
1775 RACŁAWSKI Jan 1961
4 RAJTAR Marek 1997
1136 RAK Sebastian 2001
1235 REMBIASZ Michał 1987
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1715 ROJEK Jakub 1985
3228 ROSIEK Jakub 2003
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1795 RUPA Robert 1965
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1145 SABURA Konrad 1996
709 SACHA Bartłomiej 1991
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
485 SKOWRON Jan 1958
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
73 SOCHA Mateusz 1997
1221 SOPATA Jan 1999
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1680 STEFAN Igor 2003
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1439 SURDZIEL Łukasz 1997
355 SURMA Mariusz 1975
3088 SYKTUS Jan 2007
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1266 SZELIGA Andrzej 1960
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
947 SZMYD Zygmunt 1954
439 SZUBRYT Tomasz 1974
2829 SZURLEJ Kacper 2007
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
856 ŚWIRK Robert 1969
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
2447 TOMSIA Sławomir 1979
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
330 WARMUZ Kamil 1989
493 WAZ Józef 1955
1222 WĘGLARZ Piotr 2000
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
479 WRONA Marian 1958
77 ZACHACZ Damian 1997
264 ZACHARA Józef 1988
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990