Artur Marchewka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 10:00
1. „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Podwawelski” Kraków III 13:1
3   C MARCHEWKA Artur Y WĄS Bartłomiej 3:2 (7:11, 10:12, 11:4, 11:4, 14:12) ⇑
5   A CELARY Mateusz
MARCHEWKA Artur
W GAJDA Rafał
GNATYSHEN Yevhenii
3:0 (11:4, 11:4, 11:8) ⇑
10   C MARCHEWKA Artur Z GNATYSHEN Yevhenii 3:2 (6:11, 11:6, 11:2, 9:11, 14:12) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-16 18:00
8. TKS „Opoka” Trzebinia - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2
2   B BAŁUSZEK Kamil X MARCHEWKA Artur 3:2 (13:11, 6:11, 8:11, 11:5, 11:2) ⇓
6   B BAŁUSZEK Kamil
FRĄCZEK Łukasz
X MARCHEWKA Artur
KUCHARSKI Mateusz
1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 6:11) ⇑
7   A ŚWIRK Robert X MARCHEWKA Artur 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) ⇓
14   D KOPACZ Paweł X MARCHEWKA Artur 3:1 (14:12, 12:14, 11:7, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 10:00 ⇨ 2020-11-07 10:00
17. „Dorbud-Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
1   A MARCHEWKA Artur W SKOTNICZNY Rafał 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) ⇓
6   B MARCHEWKA Artur
KUCHARSKI Mateusz
X SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
0:3 (2:11, 10:12, 5:11) ⇓
7   A MARCHEWKA Artur X KOWAL Łukasz 3:2 (11:7, 11:13, 11:8, 3:11, 11:8) ⇑
11   A MARCHEWKA Artur Y GLANOWSKI Waldemar 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-28 10:00
29. „Dorbud-Gryf” Gdów II - KTS „Victoria” Spytkowice 6:8
3   C MARCHEWKA Artur Y CHOJNA Dawid 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 9:11) ⇓
5   A CELARY Mateusz
MARCHEWKA Artur
W MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
3:0 (11:4, 11:6, 11:9) ⇑
10   C MARCHEWKA Artur Z PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) ⇓
12   C MARCHEWKA Artur W MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
932 BAŁYS Ryszard 1968
135 BANAŚ Jan 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
2931 BOBER Rafał 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1920 CNOTA Jakub 2002
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1436 DRABEK Kazimierz 1945
625 DROZD Paweł 1979
704 DZIADEK Dominik 1998
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
583 FRAŚ Paweł 1998
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
658 GARYCKI Adrian 1996
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
3026 GNATYSHEN Yevhenii 2008
651 GONET Maciej 1975
908 GÓRECKI Wojciech 2002
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2024 GUMULA Marcin 1975
541 JANIK Angelika 2000
948 JASTRZĘBSKI Zygmunt 1946
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2001 KALICIAK Dariusz 1974
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
954 KASPRZYK Piotr 1988
959 KNAPCZYK Józef 1962
979 KOLASA Szymon 2003
949 KONSTANTY Adam 1954
2953 KOPACZ Paweł 1972
889 KORCZAK Damian 2003
2595 KORDAS Konrad 1987
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
2898 KOWAL Łukasz 1983
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
2000 KUC Leszek 1970
653 KULIŚ Mateusz 1995
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
2599 KUREK Kinga 2001
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
1819 KUTEK Edyta 2003
153 KUTYŁA Dawid 1991
1694 KUZIO Aleksandra 2007
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
128 LENART Marek 1992
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
1306 MAJDA Jarosław 1975
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
891 MISZCZYK Łukasz 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
890 MYSTEK Rafał 2001
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
322 NOWACKA Dorota 1966
2654 NOWAK Kamil 2001
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
2677 OCHALIK Konrad 2008
1487 OPIŁKA Krzysztof 1976
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
1899 PASZEK Hubert 2004
909 PEREK Nikodem 2000
495 PETKA Michał 1995
877 PIEGZA Adrian 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
2178 PIRÓG Paweł 2008
2932 PROCHOT Krystian 1998
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
1494 RUTANA Adam 1981
2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004
862 SARNA Ryszard 1962
1604 SĘK Rafał 1977
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
934 SUDY Artur 1975
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
121 SZLAMKA Andrzej 1966
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
856 ŚWIRK Robert 1969
2501 TOCZONY Szymon 1993
2447 TOMSIA Sławomir 1979
2594 URBAN Witold 1994
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
330 WARMUZ Kamil 1989
2878 WĄS Bartłomiej 2004
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1939 WILK Roman 1961
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
1857 ZIELENIEWSKI Leon 2001
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003
1678 ŻYDEK Robert 2007