Numer zawodnika: | 1341 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1989 |
Przynależność klubowa: | SLJ Łużna |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 41546 |
Numer licencji okres.: | 9280 |
Data wydania: | 13.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 5. Szkoła Podstawowa Biesna - UKS Płomień Limanowa III 9:5 |
|||||||
5 | A |
GŁÓWCZYK Jan KANTOR Michał |
W |
KOŁODZIEJ Karol BANACH Jakub |
3:0 (11:8, 11:5, 11:2) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 19:00 9. KS Spektrum Karpol Słopnice III - Szkoła Podstawowa Biesna 8:6 |
|||||||
3 | C | BRZAZGOŃ Janusz | Y | KANTOR Michał | 1:3 (18:16, 6:11, 9:11, 8:11) | ||
6 | B |
SOBCZAK Krzysztof UBIK Jarosław |
X |
KANTOR Michał ŻAROWSKA Sonia |
3:0 (11:5, 11:7, 11:9) | ||
9 | D | PALACZ Grzegorz | Y | KANTOR Michał | 3:0 (13:11, 11:6, 11:7) | ||
11 | A | UBIK Jarosław | Y | KANTOR Michał | 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 16:00 ⇨ 2023-10-06 19:30 31. UKS Bociek Wojnarowa - Szkoła Podstawowa Biesna 5:9 |
|||||||
1 | A | GAD Grzegorz | W | KANTOR Michał | 0:3 (5:11, 3:11, 5:11) | ||
6 | B |
STEINHOFF Bogumił GAD Grzegorz |
X |
KANTOR Michał LEŚNIAK Rafał |
1:3 (16:14, 6:11, 5:11, 5:11) | ||
8 | B | ŁATKA Tomasz | W | KANTOR Michał | 0:3 (3:11, 8:11, 5:11) | ||
12 | C | ŁUKASIK Andrzej | W | KANTOR Michał | 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-28 10:00 ⇨ 2023-10-07 10:00 73. KSTS Forhend Muszyna - Szkoła Podstawowa Biesna 5:9 |
|||||||
1 | A | PARA Maciej | W | KANTOR Michał | 0:3 (7:11, 1:11, 5:11) | ||
6 | B |
SUŁKOWSKI Jerzy GLADIS Stefan |
X |
KANTOR Michał MUCHA Jakub |
0:3 (7:11, 8:11, 10:12) | ||
8 | B | GLADIS Stefan | W | KANTOR Michał | 0:3 (9:11, 10:12, 10:12) | ||
12 | C | PORĘBA Adam | W | KANTOR Michał | 0:3 (10:12, 9:11, 7:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 ⇨ 2023-10-09 18:00 16. Szkoła Podstawowa Biesna - UKS Truchcik Libusza 9:5 |
|||||||
1 | A | KANTOR Michał | W | LIGĘZA Dariusz | 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) | ||
6 | B |
KANTOR Michał MUCHA Jakub |
X |
STYRCZULA Marek LIGĘZA Dariusz |
3:2 (11:7, 9:11, 5:11, 11:5, 11:7) | ||
7 | A | KANTOR Michał | X | WSZOŁEK Katarzyna | 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) | ||
11 | A | KANTOR Michał | Y | STYRCZULA Marek | 3:1 (11:7, 7:11, 11:3, 11:8) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 16:00 23. KS "Talar Team" Szczawa II - Szkoła Podstawowa Biesna 5:9 |
|||||||
1 | A | PIKSA Dominik | W | KANTOR Michał | 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) | ||
5 | A |
ŚLĄSKI Damian ŚLĄSKI Kamil |
W |
KANTOR Michał ŻAROWSKA Sonia |
0:3 (6:11, 6:11, 8:11) | ||
8 | B | RUTKA Władysław | W | KANTOR Michał | 0:3 (7:11, 4:11, 5:11) | ||
12 | C | ŚLĄSKI Damian | W | KANTOR Michał | 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 27. Szkoła Podstawowa Biesna - LKS Uran Łukowica II 9:5 |
|||||||
3 | C | KANTOR Michał | Y | ŁUCZKOWSKI Bogdan | 3:2 (17:15, 7:11, 11:5, 7:11, 11:3) | ||
6 | B |
KANTOR Michał LEŚNIAK Rafał |
X |
ŁUCZKOWSKI Bogdan KRZAK Piotr |
3:0 (11:8, 12:10, 11:9) | ||
10 | C | KANTOR Michał | Z | KRZAK Piotr | 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) | ||
12 | C | KANTOR Michał | W | KULIG Krzysztof | 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-19 11:00 38. Szkoła Podstawowa Biesna - LKS Uran Łukowica I 6:8 |
|||||||
1 | A | KANTOR Michał | W | SZAREK Marcin | 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) | ||
6 | B |
GŁÓWCZYK Jan KANTOR Michał |
X |
KANTOR Jan SYWAŁA Dawid |
3:0 (11:6, 11:8, 11:8) | ||
7 | A | KANTOR Michał | X | SYWAŁA Dawid | 0:3 (7:11, 10:12, 6:11) | ||
11 | A | KANTOR Michał | Y | JANIKOWSKI Sławomir | 1:3 (12:14, 11:6, 12:14, 8:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-25 16:00 45. KS "Talar Team" Szczawa I - Szkoła Podstawowa Biesna 11:3 |
|||||||
3 | C | TALAR Paweł | Y | KANTOR Michał | 0:3 (8:11, 3:11, 8:11) | ||
6 | B |
KONIECZNY Tomasz OPYD Artur |
X |
GŁÓWCZYK Jan KANTOR Michał |
3:0 (11:7, 11:9, 11:8) | ||
9 | D | NIEĆ Andrzej | Y | KANTOR Michał | 3:2 (11:5, 11:6, 3:11, 9:11, 11:3) | ||
11 | A | OPYD Artur | Y | KANTOR Michał | 3:0 (11:6, 11:2, 11:7) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 18:00 49. Szkoła Podstawowa Biesna - MKS Radość Gorlice III 9:5 |
|||||||
2 | B | KANTOR Michał | X | HONKOWICZ Zuzanna | 3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:8) | ||
5 | A |
GŁÓWCZYK Jan KANTOR Michał |
W |
PYZIK Tomasz GŁÓWCZYK Tobiasz |
3:0 (11:8, 11:8, 11:4) | ||
8 | B | KANTOR Michał | W | GŁÓWCZYK Tobiasz | 3:0 (11:2, 11:7, 11:5) | ||
13 | B | KANTOR Michał | Z | PYZIK Anna | 3:0 (12:10, 11:8, 13:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2023-12-08 18:00 59. UKS Arka Start Nowy Sącz II - Szkoła Podstawowa Biesna 6:8 |
|||||||
1 | A | MÓŁKA Krzysztof | W | KANTOR Michał | 0:3 (7:11, 10:12, 8:11) | ||
6 | B |
MÓŁKA Krzysztof WĄSIK Stanisław |
X |
GŁÓWCZYK Jan KANTOR Michał |
3:1 (13:11, 11:4, 7:11, 11:6) | ||
8 | B | STEFAŃSKA Izabela | W | KANTOR Michał | 0:3 (7:11, 4:11, 7:11) | ||
12 | C | KULCZYK Dominika | W | KANTOR Michał | 0:3 (8:11, 3:11, 2:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-21 11:00 72. Szkoła Podstawowa Biesna - LUKS Solsum Lipie 9:5 |
|||||||
2 | B | KANTOR Michał | X | MATUSIK Szymon | 3:1 (11:6, 10:12, 11:7, 11:8) | ||
6 | B |
KANTOR Michał LEŚNIAK Rafał |
X |
CEWKA Piotr JURKOWSKI Piotr |
0:3 (3:11, 8:11, 5:11) | ||
8 | B | KANTOR Michał | W | CEWKA Piotr | 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:5) | ||
13 | B | KANTOR Michał | Z | BOMBA Łukasz | 3:0 (11:1, 11:4, 11:4) | ||
5NS | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-03 17:00 81. LKS Uran Łukowica I - Szkoła Podstawowa Biesna 6:8 |
|||||||
3 | C | SYWAŁA Dawid | Y | KANTOR Michał | 3:2 (12:10, 11:7, 7:11, 10:12, 19:17) | ||
5 | A |
SZAREK Marcin JANIKOWSKI Sławomir |
W |
GŁÓWCZYK Jan KANTOR Michał |
1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 9:11) | ||
9 | D | KANTOR Jan | Y | KANTOR Michał | 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) | ||
11 | A | SZAREK Marcin | Y | KANTOR Michał | 1:3 (7:11, 2:11, 11:6, 8:11) | ||
5NS | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-17 14:00 82. MKS Radość Gorlice III - Szkoła Podstawowa Biesna 5:9 |
|||||||
1 | A | HONKOWICZ Zuzanna | W | KANTOR Michał | 0:3 (9:11, 1:11, 10:12) | ||
5 | A |
HONKOWICZ Zuzanna PYZIK Anna |
W |
GŁÓWCZYK Jan KANTOR Michał |
1:3 (8:11, 12:10, 9:11, 7:11) | ||
8 | B | PYZIK Anna | W | KANTOR Michał | 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) | ||
12 | C | DZIEDZIC Miłosz | W | KANTOR Michał | 0:3 (2:11, 3:11, 8:11) | ||
5NS | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-07 11:00 ⇨ 2024-04-21 11:00 87. LUKS Solsum Lipie - Szkoła Podstawowa Biesna 4:10 |
|||||||
1 | A | PORĘBSKI Kacper | W | KANTOR Michał | 0:3 (3:11, 7:11, 2:11) | ||
5 | A |
BOMBA Łukasz MATUSIK Szymon |
W |
KANTOR Michał LEŚNIAK Rafał |
3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 11:8) | ||
8 | B | MATUSIK Szymon | W | KANTOR Michał | 2:3 (8:11, 11:8, 11:9, 10:12, 9:11) | ||
12 | C | BOMBA Łukasz | W | KANTOR Michał | 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) |