Marek Borkowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1960
Przynależność klubowa: KS „Start” Nowy Sącz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 11:00
5. MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Start” Nowy Sącz 3:11
4   D MROCZEK Adrian Z BORKOWSKI Marek 2:3 (11:8, 6:11, 11:6, 7:11, 9:11) ⇑
6   B MROCZEK Adrian
FRANCZAK Szymon
X BORKOWSKI Marek
LEŚNIAK Kamil
1:3 (11:9, 9:11, 10:12, 6:11) ⇑
10   C OSTROWSKI Artur Z BORKOWSKI Marek 2:3 (6:11, 4:11, 11:6, 11:6, 3:11) ⇑
13   B FRANCZAK Szymon Z BORKOWSKI Marek 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 11:00 ⇨ 2020-10-24 16:00
11. KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Radość” Gorlice II 10:4
4   D BORKOWSKI Marek Z ŁABOWSKI Józef 0:3 (10:12, 6:11, 10:12) ⇓
6   B BORKOWSKI Marek
MACIUSZEK Wiesław
X ŁABOWSKI Józef
URBAN Mariusz
3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 7:11, 11:8) ⇑
9   D BORKOWSKI Marek Y KANTOR Jan 3:0 (11:3, 12:10, 11:9) ⇑
14   D BORKOWSKI Marek X URBAN Mariusz 3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 8:11, 12:10) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00
16. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6
4   D BORKOWSKI Marek Z NAGEL Kacper 3:0 (11:4, 11:2, 11:8) ⇑
6   B BORKOWSKI Marek
MACIUSZEK Wiesław
X SZCZEPAŃSKI Dominik
MARTYKA Bartłomiej
2:3 (7:11, 11:6, 9:11, 11:7, 6:11) ⇓
9   D BORKOWSKI Marek Y HEŁMECKI Szymon 3:1 (12:10, 11:6, 9:11, 11:8) ⇑
14   D BORKOWSKI Marek X MARTYKA Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
268 BALIGA Maksymilian 1988
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1292 BOGACZ Wojciech 2004
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
20 BROŻEK Mateusz 1988
1838 BRUZDA Rafał 1974
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
887 DZIEDZIC Piotr 2001
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
25 FLOREK Sławomir 1977
2371 FRANCZAK Szymon 2006
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
785 GAJDA Konrad 1990
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
683 GALUS Krzysztof 1973
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
713 GARB Aleksandra 2001
362 GAWLIK Adam 1989
885 GEMBACZ Marcin 2000
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
637 GNIEWEK Andrzej 1957
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
908 GÓRECKI Wojciech 2002
969 GÓRKA Michał 1989
481 GRUCA Marek 1978
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1179 HOLECZKO Oskar 1998
541 JANIK Angelika 2000
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
245 KAIM Adrian 1997
256 KAIM Michał 2000
1008 KANTOR Jan 1987
1743 KARKUSZEWSKI Zbigniew 1973
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
24 KOCIK Piotr 1980
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
636 KOZIEŁ Michał 1983
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
421 KRUCZEK Janusz 1960
11 KULEWICZ Radosław 1988
523 KUZIO Waldemar 1977
681 LASKOWSKI Maciej 1999
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
646 LIS Daniel 1999
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
361 MALIK Mateusz 1992
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
554 MIKOŁAJCZYK Janusz 1995
766 MIKOSZ Michał 1994
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
2145 NAGEL Kacper 2006
1096 NALEPA Maciej 1973
1949 NATKANIEC Łukasz 1985
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
357 NYCZ Zbigniew 1972
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
382 OSIKA Przemysław 1992
514 OSTANEK Michał 1998
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
312 PACH Łukasz 1991
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
1441 PĘK Karolina 1998
81 PIĄSTKA Michał 1994
108 PIECHOWICZ Marek 1965
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
147 PIETRZAK Mateusz 1995
286 PIETRZAK Tomasz 1984
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
350 PRZEKLASA Marek 1962
745 PRZYBYŁO Marek 1955
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1136 RAK Sebastian 2001
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
67 ROJEK Rafał 1978
344 ROZUM Dawid 1998
1795 RUPA Robert 1965
709 SACHA Bartłomiej 1991
10 SAMEL Bartłomiej 1981
862 SARNA Ryszard 1962
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
46 STACH Paweł 1978
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1680 STEFAN Igor 2003
363 STOLARZ Mikołaj 1996
411 STROISZ Maciej 1973
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
311 ŚLIWA Alicja 1998
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
480 TOKARZ Adam 1964
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
150 WĄSIK Marcin 1996
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
1950 ZĄBEK Stanisław 1981
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
874 ZĘBALA Mateusz 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990