Grzegorz Włodek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1985
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 11:00
6. UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9
4   D WŁODEK Grzegorz Z MRUGAŁA Bartłomiej 0:3 (9:11, 3:11, 3:11) ⇓
6   B WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
X SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
3:1 (11:5, 11:13, 11:6, 11:5) ⇑
9   D WŁODEK Grzegorz Y SUBIK Filip 2:3 (12:14, 11:5, 7:11, 11:9, 9:11) ⇓
14   D WŁODEK Grzegorz X WĄSIK Marcin 1:3 (5:11, 2:11, 11:6, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 19:00
11. „Semarch-Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 2:12
4   D RÓŻYCZKA Mirosław Z WŁODEK Grzegorz 3:2 (11:8, 6:11, 6:11, 11:7, 11:9) ⇓
5   A NOWAK Alojzy
GADAWSKI Adrian
W WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
0:3 (5:11, 10:12, 8:11) ⇑
10   C BIAŁY Sebastian Z WŁODEK Grzegorz 1:3 (15:13, 13:15, 9:11, 7:11) ⇑
13   B DROZD Paweł Z WŁODEK Grzegorz 2:3 (7:11, 11:6, 11:9, 7:11, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00 ⇨ 2020-11-11 13:00
14. UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11
4   D WŁODEK Grzegorz Z RACZEK Marcin 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 9:11) ⇓
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
1:3 (8:11, 11:3, 3:11, 2:11) ⇓
9   D WŁODEK Grzegorz Y JURZAK Łukasz 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) ⇓
14   D WŁODEK Grzegorz X PIEKARCZYK Michał 1:3 (4:11, 11:9, 7:11, 3:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 10:00
19. „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Villa Verde” Olesno III 11:3
3   C KUTAJ Maksymilian Y WŁODEK Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇑
5   A KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
W WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
1:3 (5:11, 6:11, 11:2, 12:14) ⇑
9   D KOŁOS Arkadiusz Y WŁODEK Grzegorz 3:1 (11:2, 11:8, 8:11, 11:1) ⇓
11   A TURECKI Kacper Y WŁODEK Grzegorz 3:2 (9:11, 7:11, 11:5, 11:7, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-29 11:00 ⇨ 2020-12-01 19:00
28. UKS „Villa Verde” Olesno III - „Siemacha” Kraków 6:8
4   D WŁODEK Grzegorz Z GŁĄB Damian 1:3 (11:13, 11:7, 2:11, 8:11) ⇓
6   B WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
X BOLEK Łukasz
SOWA Bartosz
1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 5:11) ⇓
9   D WŁODEK Grzegorz Y SOWA Bartosz 3:1 (9:11, 11:7, 12:10, 12:10) ⇑
14   D WŁODEK Grzegorz X BOLEK Łukasz 3:1 (9:11, 11:9, 11:4, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-19 12:00
41. MKS „Centrum” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 7:7
4   D UTYLSKI Filip Z WŁODEK Grzegorz 3:0 (15:13, 11:6, 11:8) ⇓
5   A UTYLSKI Filip
PĘCZEK Mateusz
W WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 13:11) ⇓
10   C PĘCZEK Mateusz Z WŁODEK Grzegorz 2:3 (7:11, 5:11, 11:8, 12:10, 9:11) ⇑
13   B RADEK Arkadiusz Z WŁODEK Grzegorz 2:3 (11:2, 7:11, 11:5, 3:11, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-05 14:00 ⇨ 2020-12-19 17:00
33. ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2
2   B SURMA Krzysztof X WŁODEK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:8, 13:11) ⇓
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
3:0 (11:4, 11:3, 11:3) ⇓
7   A RAPUTA Tomasz X WŁODEK Grzegorz 3:2 (9:11, 11:4, 11:6, 9:11, 11:6) ⇓
14   D KLUZEK Sławomir X WŁODEK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
630 BIAŁY Sebastian 1980
13 BIENIEK Tomasz 1988
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
625 DROZD Paweł 1979
233 FURTAK Krzysztof 1970
727 GALUS Mateusz 2001
633 GŁĄB Damian 1989
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
12 JANIK Bartosz 1988
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
662 KLUZEK Sławomir 1986
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
11 KULEWICZ Radosław 1988
178 KUTAJ Maksymilian 2002
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
361 MALIK Mateusz 1992
303 MĄKA Karol 1991
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
266 NOWAK Łukasz 1983
380 OSIKA Cezary 1995
382 OSIKA Przemysław 1992
106 OSIŃSKI Rafał 1974
243 PALACZ Grzegorz 1982
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
372 PIS Marcin 1996
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
67 ROJEK Rafał 1978
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
10 SAMEL Bartłomiej 1981
3256 SOWA Bartosz 1994
411 STROISZ Maciej 1973
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
302 SZMYD Maciej 1976
403 SZUTA Andrzej 1965
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
1269 TURECKI Kacper 2006
1 UTYLSKI Filip 1982
150 WĄSIK Marcin 1996
8 WĘGIEL Marcin 1980
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
264 ZACHARA Józef 1988
109 ZAWISZA Grzegorz 1988