Grzegorz Włodek
Numer zawodnika: 22
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1985
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 1565
Numer licencji okres.: 1219
Data wydania: 17.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-24 10:00
4. UKS Villa Verde Olesno III - TKKF Dobczyce 7:7
3   C WŁODEK Grzegorz Y BAJER Grzegorz 3:1 (12:10, 11:7, 11:13, 11:7) ⇑
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:2 (9:11, 11:5, 5:11, 11:6, 11:6) ⇑
10   C WŁODEK Grzegorz Z ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (14:16, 13:11, 3:11, 11:6, 8:11) ⇓
12   C WŁODEK Grzegorz W GDULA Adam 2:3 (11:8, 11:3, 3:11, 9:11, 4:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-01 16:00
10. MKS Radość Gorlice II - UKS Villa Verde Olesno IV 10:4
1   A MÓL Marcin W WŁODEK Grzegorz 3:2 (11:8, 11:3, 7:11, 6:11, 11:7) ⇓
6   B TOKARZ Adam
NOWAK Marcin
X WŁODEK Grzegorz
LIPOWICZ Kacper
3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 11:9, 11:4) ⇓
8   B NOWAK Marcin W WŁODEK Grzegorz 3:0 (11:5, 12:10, 11:7) ⇓
12   C TOKARZ Adam W WŁODEK Grzegorz 2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:7, 9:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-22 12:00
15. UKS Villa Verde Olesno III - KS Bronowianka Kraków 5:9
4   D WŁODEK Grzegorz Z DEIGSLER Michał 3:0 (13:11, 11:9, 11:5) ⇑
5   A WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
W CHUDZICKI Maksym
DEIGSLER Michał
1:3 (11:7, 10:12, 11:13, 10:12) ⇓
9   D WŁODEK Grzegorz Y CHUDZICKI Maksym 2:3 (15:13, 11:8, 2:11, 5:11, 8:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-10-29 13:00
19. LZS Solidarni Mędrzechów - UKS Villa Verde Olesno III 7:7
2   B BŁOCHO Przemysław X WŁODEK Grzegorz 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:3) ⇓
6   B TABOR Marcin
WOLIŃSKI Zenon
X KIEROŃSKI Adam
WŁODEK Grzegorz
2:3 (6:11, 4:11, 11:6, 13:11, 9:11) ⇑
7   A OGORZELEC Łukasz X WŁODEK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) ⇓
14   D TABOR Marcin X WŁODEK Grzegorz 1:3 (11:3, 9:11, 9:11, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-12 10:00
26. UKS Villa Verde Olesno III - MKS Skawa Wadowice 8:6
1   A WŁODEK Grzegorz W BARAN Sebastian 0:3 (10:12, 5:11, 5:11) ⇓
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X MLECZKO Bartłomiej
PIEKARCZYK Zuzanna
3:0 (14:12, 12:10, 11:7) ⇑
7   A WŁODEK Grzegorz X PIEKARCZYK Zuzanna 3:0 (12:10, 11:2, 11:8) ⇑
11   A WŁODEK Grzegorz Y RACZEK Marcin 3:2 (11:9, 11:9, 8:11, 10:12, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-25 19:00
33. LKS Polonia Wilczkowice - UKS Villa Verde Olesno III 8:6
2   B SKRZYPEK Adrian X WŁODEK Grzegorz 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:9) ⇓
6   B SKRZYPEK Grzegorz
SKRZYPEK Adrian
X WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
3:2 (11:2, 11:7, 7:11, 7:11, 11:8) ⇓
7   A LENART Marek X WŁODEK Grzegorz 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:8) ⇓
14   D DUDZIAK Damian X WŁODEK Grzegorz 3:2 (11:6, 11:4, 6:11, 10:12, 11:9) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2022-12-03 10:00
40. UKS Villa Verde Olesno III - UKS Zarabie Myślenice 9:5
2   B WŁODEK Grzegorz X KUZIO Waldemar 1:3 (9:11, 20:18, 11:13, 7:11) ⇓
5   A WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
W ŚWIATŁOŃ Piotr
KUZIO Aleksandra
3:1 (8:11, 11:6, 11:4, 11:5) ⇑
8   B WŁODEK Grzegorz W KUZIO Aleksandra 2:3 (6:11, 10:12, 12:10, 12:10, 8:11) ⇓
13   B WŁODEK Grzegorz Z ŚWIATŁOŃ Piotr 3:0 (12:10, 11:8, 16:14) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2022-12-14 18:30
46. UKS Villa Verde Olesno III - LKS Kłos Olkusz 12:2
3   C WŁODEK Grzegorz Y SOWA Bartosz 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) ⇑
5   A KIEROŃSKI Adam
WŁODEK Grzegorz
W TOMSIA Sławomir
SOWA Bartosz
3:1 (11:8, 11:9, 4:11, 11:6) ⇑
10   C WŁODEK Grzegorz Z TOMSIA Sławomir 3:2 (8:11, 11:8, 11:6, 7:11, 11:9) ⇑
12   C WŁODEK Grzegorz W SKOTNICZNY Rafał 3:2 (8:11, 10:12, 11:9, 11:9, 11:7) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-01-07 15:00 ⇨ 2023-01-03 19:00
52. LKS Victoria Nidek - UKS Villa Verde Olesno III 8:6
2   B PIEKARCZYK Michał X WŁODEK Grzegorz 1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 9:11) ⇑
6   B WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
X WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
3:2 (11:7, 8:11, 11:8, 9:11, 11:4) ⇓
7   A WODNIAK Kamil X WŁODEK Grzegorz 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:2) ⇓
14   D JURZAK Łukasz X WŁODEK Grzegorz 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 11:7) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-01-14 10:00 ⇨ 2023-01-21 12:00
58. UKS Villa Verde Olesno III - TKS Opoka Trzebinia 7:7
1   A WŁODEK Grzegorz W ŚWIRK Robert 1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 8:11) ⇓
5   A WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
W FRĄCZEK Łukasz
KOPACZ Paweł
3:1 (10:12, 11:5, 11:7, 11:9) ⇑
7   A WŁODEK Grzegorz X DŁUGAJ Rafał 3:2 (12:10, 7:11, 14:12, 10:12, 11:7) ⇑
11   A WŁODEK Grzegorz Y FRĄCZEK Łukasz 3:2 (9:11, 6:11, 11:7, 11:9, 12:10) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1879 BAJER Grzegorz 2007
373 BAŃBOR Andrzej 1969
3447 BARAN Sebastian 1998
630 BIAŁY Sebastian 1980
13 BIENIEK Tomasz 1988
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
3551 BULZAK Jan 1964
162 CELARY Mateusz 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
3913 DEIGSLER Michał 1993
858 DŁUGAJ Rafał 1978
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
233 FURTAK Krzysztof 1970
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
727 GALUS Mateusz 2001
2140 GDULA Adam 1977
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
2113 GNIADEK Piotr 2008
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
12 JANIK Bartosz 1988
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
245 KAIM Adrian 1997
2495 KAWKA Maciej 1974
2579 KILISZEK Kamila 2005
662 KLUZEK Sławomir 1986
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1544 KOPACKA Anna 2006
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
11 KULEWICZ Radosław 1988
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1694 KUZIO Aleksandra 2007
523 KUZIO Waldemar 1977
128 LENART Marek 1992
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
361 MALIK Mateusz 1992
303 MĄKA Karol 1991
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
3382 MORA Szymon 1987
780 MÓL Marcin 1978
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
1824 NOWAK Jakub 2007
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
3935 OGORZELEC Łukasz 1992
380 OSIKA Cezary 1995
382 OSIKA Przemysław 1992
106 OSIŃSKI Rafał 1974
243 PALACZ Grzegorz 1982
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
2178 PIRÓG Paweł 2008
372 PIS Marcin 1996
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
67 ROJEK Rafał 1978
344 ROZUM Dawid 1998
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
10 SAMEL Bartłomiej 1981
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
3256 SOWA Bartosz 1994
411 STROISZ Maciej 1973
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
302 SZMYD Maciej 1976
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
403 SZUTA Andrzej 1965
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
480 TOKARZ Adam 1964
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1 UTYLSKI Filip 1982
150 WĄSIK Marcin 1996
8 WĘGIEL Marcin 1980
470 WILK Paweł 1988
1414 WODNIAK Kamil 2003
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
264 ZACHARA Józef 1988
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
80 ZIMNICKI Tomasz 1995