Tomasz Nędza-Kubiniec
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1967
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 11:00
1. UKS „Zarabie” Myślenice II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10
2   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz X KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇑
6   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
STALMACH Zbigniew
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
2:3 (10:12, 13:11, 10:12, 11:4, 10:12) ⇓
8   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (2:11, 11:7, 12:14, 2:11) ⇓
13   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz Z ZIMNICKI Tomasz 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 14:00 ⇨ 2020-11-12 18:00
8. MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Zarabie” Myślenice II 12:2
2   B PIEKARCZYK Michał X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:0 (11:8, 16:14, 11:3) ⇓
5   A JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:7) ⇓
7   A GOŁDA Gabriel X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) ⇓
14   D KRUPA Cezary X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 2:3 (11:6, 6:11, 11:6, 6:11, 5:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 11:00 ⇨ 2020-11-17 19:00
17. UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9
1   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz W DUDZIAK Damian 1:3 (12:10, 5:11, 7:11, 9:11) ⇓
5   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
W DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
2:3 (11:8, 10:12, 11:7, 6:11, 9:11) ⇓
7   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz X SKRZYPEK Grzegorz 3:2 (9:11, 11:7, 7:11, 11:7, 11:8) ⇑
11   A NĘDZA-KUBINIEC Tomasz Y URBAN Witold 1:3 (11:6, 3:11, 10:12, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 12:00
24. MKS „Centrum” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10
2   B PĘCZEK Mateusz X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑
5   A UTYLSKI Filip
STOCHEL Adam
W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
1:3 (4:11, 11:9, 8:11, 6:11) ⇑
7   A STOCHEL Adam X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:1 (4:11, 12:10, 11:8, 11:8) ⇓
14   D UTYLSKI Filip X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:1 (14:12, 11:9, 9:11, 11:4) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-06 11:00
36. KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Zarabie” Myślenice II 12:2
2   B KLAG Wiktor X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:0 (11:5, 11:9, 11:1) ⇓
5   A KLAG Wiktor
MRUGAŁA Bartłomiej
W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇑
7   A KRÓLIKOWSKI Bartosz X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:1 (11:7, 6:11, 11:2, 11:4) ⇓
14   D WĄSIK Marcin X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:2 (6:11, 11:9, 11:9, 8:11, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
516 ANTOSIAK Jacek 1971
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
373 BAŃBOR Andrzej 1969
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
218 BIESAGA Marek 1964
813 BLAT Piotr 1967
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
332 CHOJNA Dawid 1992
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
226 CHYC Tomasz 1993
907 CUKIERDA Grzegorz 1990
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
825 DOBEK Marcin 1994
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
234 FLIS Bogusław 1972
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
468 GAJ Rafał 1994
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
713 GARB Aleksandra 2001
314 GARDOŃ Danuta 1974
48 GIZA Bartosz 1996
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
541 JANIK Angelika 2000
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
595 JARASZ Damian 1985
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
245 KAIM Adrian 1997
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
855 KĄDZIELA Marek 1982
901 KIEŁBASA Józef 1972
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1403 KLAG Wiktor 2007
364 KLOCEK Tomasz 1993
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
239 KOPCZYK Adrian 1991
1029 KOPCZYK Hubert 1998
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
520 KUBÓW Janusz 1983
101 KUFEL Dominik 1979
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
128 LENART Marek 1992
1028 MACIEJEWSKI Bogdan 1984
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
1032 MASŁOWSKI Jakub 1996
246 MATUSIAK Łukasz 1997
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
769 MOREK Radosław 2000
157 MRYC Henryk 1937
1096 NALEPA Maciej 1973
826 NIEMIEC Rafał 1995
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
1033 OSIKA Sławomir 1990
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
291 PAJĄK Hubert 1996
236 PALACZ Mirosław 1969
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
627 POJNAR Marcin 1991
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1850 ROBAK Wiktor 2002
241 ROSIEK Michał 1996
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
181 SITKO Mirosław 1978
129 SKOWRON Daniel 1995
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
1641 STOCHEL Adam 2006
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
156 ŚLAZYK Paweł 1971
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
53 TERLECKI Mirosław 1965
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
663 TUREK Tomasz 1988
2594 URBAN Witold 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
470 WILK Paweł 1988
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
155 ZAJĄC Damian 1986
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986