Numer zawodnika: | 3908 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1983 |
Przynależność klubowa: | UKS „Fortem” Pawęzów |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 3891 |
Numer licencji okres.: | 501 |
Data wydania: | 09.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 2. UKS Fortem Pawęzów - KS Villa Verde Olesno III 3:11 |
|||||||
1 | A | MUCHA Grzegorz | W | WŁODEK Grzegorz | 1:3 (4:11, 4:11, 11:8, 6:11) | ||
5 | A |
MADUZIA Leszek MUCHA Grzegorz |
W |
WŁODEK Grzegorz DYCHTOŃ Jakub |
0:3 (5:11, 8:11, 6:11) | ||
7 | A | MUCHA Grzegorz | X | LIPOWICZ Kacper | 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) | ||
11 | A | MUCHA Grzegorz | Y | DYCHTOŃ Jakub | 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 19:00 7. UKS Sęp Wilczyska - UKS Fortem Pawęzów 5:9 |
|||||||
4 | D | TOKARZ Adam | Z | MUCHA Grzegorz | 3:2 (11:13, 9:11, 11:8, 11:5, 12:10) | ||
6 | B |
TOKARZ Adam RYBOWICZ Rafał |
X |
MADUZIA Leszek MUCHA Grzegorz |
3:0 (12:10, 12:10, 11:9) | ||
10 | C | PLICHTA Józef | Z | MUCHA Grzegorz | 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) | ||
13 | B | RYBOWICZ Rafał | Z | MUCHA Grzegorz | 3:0 (12:10, 11:3, 15:13) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 17:00 14. PTG Sokół Grybów - UKS Fortem Pawęzów 3:11 |
|||||||
4 | D | PĘKALA Andrzej | Z | MUCHA Grzegorz | 3:2 (7:11, 9:11, 11:5, 11:8, 11:5) | ||
6 | B |
MACIUSZEK Wiesław DZIEDZIAK Stanisław |
X |
MADUZIA Leszek MUCHA Grzegorz |
1:3 (8:11, 14:12, 7:11, 8:11) | ||
10 | C | MACIUSZEK Wiesław | Z | MUCHA Grzegorz | 3:1 (11:3, 7:11, 11:2, 12:10) | ||
13 | B | DZIEDZIAK Stanisław | Z | MUCHA Grzegorz | 0:3 (7:11, 7:11, 10:12) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:00 20. UKS Fortem Pawęzów - LKS Vocovia Wokowice 8:6 |
|||||||
4 | D | MUCHA Grzegorz | Z | KARWASIŃSKI Szymon | 2:3 (11:9, 9:11, 11:7, 8:11, 7:11) | ||
6 | B |
MADUZIA Leszek MUCHA Grzegorz |
X |
RĘBACZ Wojciech JAWIEŃ Marcin |
1:3 (8:11, 11:6, 11:13, 4:11) | ||
9 | D | MUCHA Grzegorz | Y | JAWIEŃ Marcin | 1:3 (12:10, 6:11, 8:11, 6:11) | ||
14 | D | MUCHA Grzegorz | X | FLĄDRO Piotr | 0:3 (10:12, 3:11, 8:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00 32. UKS Fortem Pawęzów - MKS Radość Gorlice II 4:10 |
|||||||
3 | C | MUCHA Grzegorz | Y | HONKOWICZ Kacper | 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 9:11, 7:11) | ||
6 | B |
MADUZIA Leszek MUCHA Grzegorz |
X |
WOŹNIAK Marcin HONKOWICZ Kacper |
0:3 (8:11, 9:11, 6:11) | ||
10 | C | MUCHA Grzegorz | Z | MÓL Marcin | 1:3 (11:7, 4:11, 7:11, 5:11) | ||
12 | C | MUCHA Grzegorz | W | WOŹNIAK Marcin | 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 10:00 ⇨ 2023-11-19 11:00 62. TG Sokół Brzesko - UKS Fortem Pawęzów 2:12 |
|||||||
2 | B | PUT Maciej | X | MUCHA Grzegorz | 0:3 (12:14, 7:11, 9:11) | ||
6 | B |
MARTYKA Kamil PUT Maciej |
X |
MADUZIA Leszek MUCHA Grzegorz |
1:3 (4:11, 11:5, 4:11, 3:11) | ||
7 | A | SKRZYPEK Adrian | X | MUCHA Grzegorz | 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) | ||
14 | D | PIĘKOSZ Jakub | X | MUCHA Grzegorz | 0:3 (9:11, 8:11, 12:14) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 18:00 38. KS Start Nowy Sącz - UKS Fortem Pawęzów 3:11 |
|||||||
4 | D | PASEK Kamil | Z | MUCHA Grzegorz | 3:1 (11:9, 11:6, 8:11, 11:6) | ||
5 | A |
BORKOWSKI Marek LEŚNIAK Kamil |
W |
MADUZIA Leszek MUCHA Grzegorz |
3:1 (11:7, 8:11, 12:10, 13:11) | ||
10 | C | BULZAK Jan | Z | MUCHA Grzegorz | 1:3 (11:13, 10:12, 11:8, 9:11) | ||
13 | B | BORKOWSKI Marek | Z | MUCHA Grzegorz | 1:3 (8:11, 11:6, 6:11, 8:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-04 17:00 44. UKS Fortem Pawęzów - LUKS Galux Skrzyszów II 9:5 |
|||||||
2 | B | MUCHA Grzegorz | X | KĄDZIOŁKA Bartłomiej | 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) | ||
5 | A |
MADUZIA Leszek MUCHA Grzegorz |
W |
JASIELSKI Franciszek JASIELSKI Marek |
3:0 (11:6, 11:7, 11:4) | ||
8 | B | MUCHA Grzegorz | W | JASIELSKI Franciszek | 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) | ||
13 | B | MUCHA Grzegorz | Z | CHŁOPEK Błażej | 1:3 (7:11, 11:9, 12:14, 9:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-17 11:00 ⇨ 2023-12-13 18:00 50. UKS Płomień Limanowa II - UKS Fortem Pawęzów 0:14 |
|||||||
4 | D | BANACH Jakub | Z | MUCHA Grzegorz | 1:3 (5:11, 7:11, 11:7, 7:11) | ||
6 | B |
WILCZEK Michał BANACH Jakub |
X |
STOSZKO Artur MUCHA Grzegorz |
0:3 (9:11, 9:11, 9:11) | ||
10 | C | DYGAS Dawid | Z | MUCHA Grzegorz | 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) | ||
13 | B | WILCZEK Michał | Z | MUCHA Grzegorz | 0:3 (5:11, 3:11, 5:11) | ||
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-03 14:00 69. UKS Jordan Zakliczyn - UKS Fortem Pawęzów 10:4 |
|||||||
3 | C | KRAS Nikodem | Y | MUCHA Grzegorz | 3:2 (9:11, 13:11, 6:11, 11:5, 11:5) | ||
6 | B |
NYCZ Zbigniew SIKOŃ Maciej |
X |
MADUZIA Leszek MUCHA Grzegorz |
3:0 (14:12, 11:6, 12:10) | ||
9 | D | SIKOŃ Mateusz | Y | MUCHA Grzegorz | 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) | ||
11 | A | SIKOŃ Maciej | Y | MUCHA Grzegorz | 3:1 (12:10, 8:11, 15:13, 11:7) | ||
4W | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-17 16:00 70. LUKS Galux Skrzyszów II - UKS Fortem Pawęzów 4:10 |
|||||||
4 | D | CHŁOPEK Błażej | Z | MUCHA Grzegorz | 2:3 (10:12, 14:12, 12:10, 6:11, 5:11) | ||
5 | A |
KĄDZIOŁKA Bartłomiej CHŁOPEK Błażej |
W |
MADUZIA Leszek MUCHA Grzegorz |
3:2 (11:4, 8:11, 11:13, 11:6, 11:4) | ||
10 | C | JASIELSKI Franciszek | Z | MUCHA Grzegorz | 2:3 (11:8, 12:10, 3:11, 7:11, 9:11) | ||
13 | B | BAŃBOR Andrzej | Z | MUCHA Grzegorz | 0:3 (3:11, 7:11, 9:11) |