Kamil Pasek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: KS „Start” Nowy Sącz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00
11. KS „Start” Nowy Sącz - ULKS „Lachowice” 6:8
3   C PASEK Kamil Y SURMA Krzysztof 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) ⇑
5   A TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
W RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇑
10   C PASEK Kamil Z KLUZEK Sławomir 1:3 (7:11, 7:11, 11:6, 9:11) ⇓
12   C PASEK Kamil W RAPUTA Tomasz 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-17 11:00 ⇨ 2021-10-12 18:00
34. MKS „Radość” Gorlice - KS „Start” Nowy Sącz 11:3
1   A WILK Paweł W PASEK Kamil 2:3 (10:12, 9:11, 11:5, 11:7, 10:12) ⇑
5   A WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
3:1 (14:12, 11:9, 11:13, 11:7) ⇓
8   B MÓL Marcin W PASEK Kamil 2:3 (9:11, 9:11, 11:6, 11:7, 8:11) ⇑
12   C NOWAK Marcin W PASEK Kamil 2:3 (9:11, 12:10, 12:14, 15:13, 8:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-10 11:00 ⇨ 2021-10-17 11:00
24. KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9
2   B PASEK Kamil X SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:8, 11:9, 11:3) ⇑
5   A TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
W LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
3:0 (11:7, 14:12, 12:10) ⇑
8   B PASEK Kamil W LENART Marek 0:3 (8:11, 9:11, 12:14) ⇓
13   B PASEK Kamil Z DUDZIAK Damian 2:3 (11:6, 7:11, 11:9, 8:11, 5:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00 ⇨ 2021-10-21 17:30
19. TKKF Dobczyce - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
1   A ZAKRZYŃSKI Dominik W PASEK Kamil 3:1 (9:11, 11:7, 11:4, 11:2) ⇓
5   A ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
3:2 (12:10, 10:12, 11:8, 6:11, 11:2) ⇓
8   B GDULA Adam W PASEK Kamil 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) ⇓
12   C NOWAK Jakub W PASEK Kamil 3:1 (11:7, 11:13, 11:3, 11:8) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-24 11:00
37. KS „Start” Nowy Sącz - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
1   A PASEK Kamil W KOPACKI Paweł 3:1 (14:12, 9:11, 11:8, 11:5) ⇑
6   B TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
X GAJEWSKA Natalia
CHUDZICKI Maksym
1:3 (11:5, 8:11, 6:11, 10:12) ⇓
7   A PASEK Kamil X CHUDZICKI Maksym 0:3 (5:11, 10:12, 10:12) ⇓
11   A PASEK Kamil Y JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:6, 11:7, 6:11, 9:11, 11:9) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 10:30
49. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2
1   A KIEROŃSKI Adam W PASEK Kamil 3:1 (11:3, 9:11, 11:4, 11:6) ⇓
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:6) ⇓
8   B WŁODEK Grzegorz W PASEK Kamil 1:3 (11:5, 10:12, 9:11, 9:11) ⇑
12   C TATARCZUCH Rafał W PASEK Kamil 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-17 18:00 ⇨ 2021-11-02 18:00
4. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Start” Nowy Sącz 13:1
4   D CELARY Mateusz Z PASEK Kamil 3:1 (11:8, 11:3, 7:11, 11:4) ⇓
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X PASEK Kamil
BULZAK Jan
1:3 (11:5, 10:12, 6:11, 11:13) ⇑
10   C ZIMNICKI Tomasz Z PASEK Kamil 3:2 (11:5, 5:11, 11:6, 10:12, 11:9) ⇓
13   B TURECKI Kacper Z PASEK Kamil 3:2 (8:11, 6:11, 11:7, 11:5, 11:5) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-05 18:00
50. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Start” Nowy Sącz 9:5
3   C ŚWIRK Robert Y PASEK Kamil 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) ⇓
6   B KOPCZYK Adrian
FRĄCZEK Łukasz
X TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
3:0 (11:2, 11:8, 11:5) ⇓
9   D KOPACZ Paweł Y PASEK Kamil 1:3 (10:12, 11:9, 8:11, 10:12) ⇑
11   A FRĄCZEK Łukasz Y PASEK Kamil 3:0 (11:1, 11:8, 11:6) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 15:00 ⇨ 2021-11-27 11:00
65. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2
2   B ROZUM Dawid X PASEK Kamil 3:1 (11:4, 10:12, 11:1, 11:5) ⇓
6   B GOLONKA Filip
KORNAŚ Bartłomiej
X PASEK Kamil
BULZAK Jan
3:0 (11:7, 11:3, 12:10) ⇓
7   A SUŁKOWSKI Karol X PASEK Kamil 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) ⇓
14   D KORNAŚ Bartłomiej X PASEK Kamil 3:1 (11:8, 16:18, 11:9, 11:5) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 11:00
63. KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
3   C PASEK Kamil Y GLANOWSKI Waldemar 3:2 (14:16, 11:7, 7:11, 12:10, 11:5) ⇑
5   A PASEK Kamil
BULZAK Jan
W SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
2:3 (11:9, 6:11, 11:7, 6:11, 5:11) ⇓
10   C PASEK Kamil Z KOWAL Łukasz 2:3 (7:11, 11:3, 11:9, 7:11, 6:11) ⇓
12   C PASEK Kamil W SKOTNICZNY Rafał 3:1 (11:6, 4:11, 12:10, 11:6) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-19 16:00
76. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Zarabie” Myślenice 7:7
4   D PASEK Kamil Z KUZIO Waldemar 2:3 (4:11, 13:11, 11:13, 11:8, 8:11) ⇓
6   B PASEK Kamil
BULZAK Jan
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
0:3 (5:11, 4:11, 7:11) ⇓
9   D PASEK Kamil Y ŚWIATŁOŃ Piotr 1:3 (5:11, 4:11, 11:7, 4:11) ⇓
14   D PASEK Kamil X NALEPA Maciej 3:2 (14:16, 5:11, 11:9, 11:9, 11:8) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-16 19:00
113. ULKS „Lachowice” - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
1   A SURMA Krzysztof W PASEK Kamil 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇓
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W BORKOWSKI Marek
PASEK Kamil
3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇓
8   B PIETRZAK Antoni W PASEK Kamil 3:0 (11:8, 11:1, 11:5) ⇓
12   C RAPUTA Tomasz W PASEK Kamil 3:0 (11:1, 11:6, 11:8) ⇓
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-12 15:00
120. KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Radość” Gorlice 9:5
2   B PASEK Kamil X GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (5:11, 11:7, 6:11, 7:11) ⇓
6   B PASEK Kamil
LEŚNIAK Kamil
X ŁABOWSKI Józef
GAŁUSZKA Mateusz
3:0 (11:3, 11:8, 11:8) ⇑
8   B PASEK Kamil W NOWAK Marcin 3:2 (11:5, 8:11, 14:12, 9:11, 11:9) ⇑
13   B PASEK Kamil Z ŁABOWSKI Józef 3:1 (22:20, 12:10, 8:11, 11:9) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-26 12:00
124. KS „Start” Nowy Sącz - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
4   D PASEK Kamil Z KOZIEŁ Michał 2:3 (25:23, 6:11, 9:11, 11:6, 8:11) ⇓
5   A PASEK Kamil
BULZAK Jan
W ŚWIRK Robert
FRĄCZEK Łukasz
0:3 (7:11, 8:11, 2:11) ⇓
9   D PASEK Kamil Y ŚWIRK Robert 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇓
14   D PASEK Kamil X DŁUGAJ Rafał 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-13 19:00 ⇨ 2022-04-06 18:00
133. LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Start” Nowy Sącz 10:4
2   B SKRZYPEK Adrian X PASEK Kamil 3:0 (11:9, 11:3, 11:7) ⇓
5   A LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 7:11) ⇑
7   A LENART Marek X PASEK Kamil 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇓
14   D GADAWSKI Adrian X PASEK Kamil 2:3 (11:9, 7:11, 11:7, 6:11, 6:11) ⇑
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-02 15:00 ⇨ 2022-05-03 17:30
127. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Płomień” Limanowa II 12:2
4   D PASEK Kamil Z WOŹNIAK Krystian 1:3 (6:11, 11:5, 6:11, 9:11) ⇓
5   A PASEK Kamil
BULZAK Jan
W SYKTUS Maciej
WIKTOREK Marcin
3:0 (13:11, 11:7, 11:7) ⇑
9   D PASEK Kamil Y STANISZ Marcel 3:2 (4:11, 11:8, 7:11, 11:5, 11:8) ⇑
14   D PASEK Kamil X WIKTOREK Marcin 1:3 (3:11, 11:9, 8:11, 1:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
351 BOBER Damian 1987
2125 BODZIONY Mateusz 1989
247 BOLSĘGA Henryk 1971
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
162 CELARY Mateusz 1995
336 CEWKA Piotr 1990
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
381 DAMIAN Tomasz 1979
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1381 DOMITER Julia 2004
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
210 DUDZIAK Damian 1995
58 DUDZIK Grzegorz 1994
2532 DYGAS Dawid 2009
3237 DYGAS Roman 1980
1633 DZIEDZIC Marta 1969
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
742 FLĄDRO Piotr 1982
2371 FRANCZAK Szymon 2006
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
2140 GDULA Adam 1977
1993 GIERA Paweł 1983
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1372 GOLONKA Filip 2006
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
481 GRUCA Marek 1978
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
1179 HOLECZKO Oskar 1998
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
3110 JAJE Tomasz 2007
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
2495 KAWKA Maciej 1974
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
661 KLĘBA Mirosław 1966
662 KLUZEK Sławomir 1986
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
2898 KOWAL Łukasz 1983
636 KOZIEŁ Michał 1983
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
2121 KOZUBEK Krystian 1998
1802 KUDŁA Paweł 1985
523 KUZIO Waldemar 1977
128 LENART Marek 1992
1523 LIGĘZA Julia 2006
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
2021 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004
1502 MENSFELD Natalia 2004
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
339 MRUK Piotr 1981
1096 NALEPA Maciej 1973
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
378 NOSAL Mirosław 1977
1824 NOWAK Jakub 2007
496 NOWAK Marcin 1984
1340 NOWAK Rafał 2000
30 OBROCHTA Piotr 1977
2192 OBRZUT Jakub 2004
59 OPYD Artur 1996
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
148 PIETRZAK Antoni 1998
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1184 PIS Konrad 2003
2191 PLICHTA Józef 1965
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
253 RAPUTA Tomasz 1980
1411 ROBAK Mateusz 2002
1715 ROJEK Jakub 1985
344 ROZUM Dawid 1998
288 ROZUM Krzysztof 1972
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
3738 STANISZ Marcel 2007
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
3088 SYKTUS Jan 2007
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
2148 SZYMAŃSKI Jakub 2001
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1519 TOBIASZ Szymon 2006
480 TOKARZ Adam 1964
408 TRZECIAK Piotr 1993
1269 TURECKI Kacper 2006
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
3715 WIKTOREK Marcin 2012
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
114 WOJTAS Tomasz 1983
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
2028 WOŹNIAK Kazimierz 1960
3737 WOŹNIAK Krystian 2007
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002