Andrzej Gniewek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1957
Przynależność klubowa:
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
15 BIEL Jakub 1977
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
351 BOBER Damian 1987
281 BORKOWSKI Marek 1960
162 CELARY Mateusz 1995
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
468 GAJ Rafał 1994
362 GAWLIK Adam 1989
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
12 JANIK Bartosz 1988
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
338 JURKOWSKI Piotr 1978
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
901 KIEŁBASA Józef 1972
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
11 KULEWICZ Radosław 1988
646 LIS Daniel 1999
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
361 MALIK Mateusz 1992
750 MARTYKA Kamil 1991
303 MĄKA Karol 1991
766 MIKOSZ Michał 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
357 NYCZ Zbigniew 1972
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
312 PACH Łukasz 1991
349 PAJDO Konrad 1993
695 PETKA Krzysztof 1999
108 PIECHOWICZ Marek 1965
372 PIS Marcin 1996
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1111 RUSEK Andrzej 1967
709 SACHA Bartłomiej 1991
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
302 SZMYD Maciej 1976
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
251 URBAŃSKI Adam 1950
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
69 WOJNICKI Kamil 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
2028 WOŹNIAK Kazimierz 1960
110 WOŹNIAK Marcin 1993
264 ZACHARA Józef 1988
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996