Bartłomiej Kornaś
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 15:00 ⇨ 2021-10-27 20:00
13. UKS „Płomień” Limanowa II - „Siemacha” Kraków 5:9
3   C KORNAŚ Bartłomiej Y GŁĄB Damian 1:3 (12:10, 2:11, 4:11, 4:11) ⇓
5   A GOLONKA Filip
KORNAŚ Bartłomiej
W GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
0:3 (5:11, 3:11, 5:11) ⇓
10   C KORNAŚ Bartłomiej Z GRATKOWSKI Jacek 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇓
12   C KORNAŚ Bartłomiej W ŚLIWIŃSKI Karol 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:7) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 11:00
47. MKS „Radość” Gorlice - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6
1   A MÓL Marcin W KORNAŚ Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:1, 11:6) ⇓
6   B WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
X GOLONKA Filip
KORNAŚ Bartłomiej
3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:8) ⇓
8   B WILK Paweł W KORNAŚ Bartłomiej 3:1 (7:11, 15:13, 11:9, 12:10) ⇓
12   C WOŹNIAK Dominik W KORNAŚ Bartłomiej 3:2 (7:11, 11:5, 9:11, 11:9, 11:6) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 15:00 ⇨ 2021-11-27 11:00
65. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2
4   D KORNAŚ Bartłomiej Z TROJANOWSKI Dawid 3:1 (8:11, 11:2, 11:8, 11:4) ⇑
6   B GOLONKA Filip
KORNAŚ Bartłomiej
X PASEK Kamil
BULZAK Jan
3:0 (11:7, 11:3, 12:10) ⇑
9   D KORNAŚ Bartłomiej Y BORKOWSKI Marek 3:1 (10:12, 11:9, 11:8, 11:7) ⇑
14   D KORNAŚ Bartłomiej X PASEK Kamil 3:1 (11:8, 16:18, 11:9, 11:5) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 10:00
62. UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa II 11:3
4   D KIEROŃSKI Adam Z KORNAŚ Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:6, 11:8) ⇓
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X GOLONKA Filip
KORNAŚ Bartłomiej
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇓
10   C DYCHTOŃ Jakub Z KORNAŚ Bartłomiej 3:1 (11:5, 7:11, 14:12, 11:8) ⇓
13   B WŁODEK Grzegorz Z KORNAŚ Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1851 BARSZCZ Dominik 2004
899 BIEL Jakub 1987
351 BOBER Damian 1987
281 BORKOWSKI Marek 1960
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
336 CEWKA Piotr 1990
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1686 CICH Adrian 2002
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1294 FIRLIT Patrycja 2000
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
2371 FRANCZAK Szymon 2006
728 GAJEWSKI Dominik 1987
362 GAWLIK Adam 1989
633 GŁĄB Damian 1989
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1342 HAZIK Jakub 1971
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
1135 KANIA Jan 1952
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1183 KASPRZYK Michalina 2002
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1919 KIJOWSKI Jan 2002
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
128 LENART Marek 1992
32 ŁABOWSKI Józef 1973
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
2370 MILÓWKA Emilia 2006
707 MIREK Damian 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
339 MRUK Piotr 1981
2145 NAGEL Kacper 2006
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
424 NOWAK Patryk 1997
30 OBROCHTA Piotr 1977
28 OLECHNY Jakub 1993
598 OPIŁO Zygmunt 1962
59 OPYD Artur 1996
2644 OPYD Dawid 1995
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
243 PALACZ Grzegorz 1982
917 PARAIS Leszek 1969
1849 PASEK Kamil 2003
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
2191 PLICHTA Józef 1965
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1111 RUSEK Andrzej 1967
709 SACHA Bartłomiej 1991
2181 SIKOŃ Maciej 2007
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1904 STAWARA Krystian 2005
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
355 SURMA Mariusz 1975
1669 SZAREK Marcin 1986
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
376 TABOR Marcin 1981
29 TALAR Paweł 1971
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1219 URBAN Mariusz 1997
1927 WAJDA Kamil 2003
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
989 ZBYLUT Andrzej 1972
1268 ZBYLUT Patryk 2005
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976
1385 ŻYDOWSKA Gabriela 2004
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002