Marcin Szarek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1986
Przynależność klubowa: KS „Szczawa”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-18 11:00
4. KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice IV 14:4
3   C SZAREK Marcin Y NIEPSUJ Mariusz 3:2 (8:11, 11:5, 9:11, 14:12, 11:8) ⇑
6   B DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
X PRZYBYLSKI Piotr
JUSZYŃSKI Rafał
3:2 (8:11, 7:11, 11:9, 11:9, 11:6) ⇑
10   C SZAREK Marcin Z WOŹNIAK Marcin 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) ⇓
12   C SZAREK Marcin W PRZYBYLSKI Piotr 0:3 (10:12, 3:11, 6:11) ⇓
18   C SZAREK Marcin X JUSZYŃSKI Rafał 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-25 11:00
8. MKS „Radość” Gorlice III - KS „Talar Team” Szczawa 2:16
4   D HONKOWICZ Kacper Z SZAREK Marcin 1:3 (11:2, 6:11, 6:11, 9:11) ⇑
6   B APOLA Edward
HONKOWICZ Kacper
X DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
2:3 (5:11, 8:11, 11:9, 11:9, 7:11) ⇑
10   C MICHALEC Kazimierz Z SZAREK Marcin 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) ⇓
13   B BOŃCZAK Stanisław Z SZAREK Marcin 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇑
15   A APOLA Edward Z SZAREK Marcin 1:3 (8:11, 12:10, 5:11, 7:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-22 11:00
12. KS „Talar Team” Szczawa - LUKS Lipie II 18:0
3   C SZAREK Marcin Y ROSIEK Jakub 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) ⇑
6   B DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
X SEKUŁA Grzegorz
BOMBA Łukasz
3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 11:8) ⇑
10   C SZAREK Marcin Z SEKUŁA Grzegorz 3:1 (11:9, 11:5, 9:11, 11:9) ⇑
12   C SZAREK Marcin W BOMBA Łukasz 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) ⇑
18   C SZAREK Marcin X PTAK Jacek 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-29 11:00
16. UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Talar Team” Szczawa 3:15
3   C SYKTUS Jan Y SZAREK Marcin 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇑
5   A DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
W DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
0:3 (4:11, 9:11, 7:11) ⇑
9   D MENSFELD Natalia Y SZAREK Marcin 1:3 (6:11, 11:6, 8:11, 6:11) ⇑
11   A DOMITER Julia Y SZAREK Marcin 3:2 (11:5, 7:11, 18:20, 11:2, 12:10) ⇓
17   B DYGAS Dawid Y SZAREK Marcin 1:3 (6:11, 17:15, 7:11, 9:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00
20. LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa 11:7
3   C PIĘTOŃ Robert Y SZAREK Marcin 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇓
6   B PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
X DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:8) ⇓
9   D PIETRZAK Krzysztof Y SZAREK Marcin 3:2 (8:11, 8:11, 12:10, 11:3, 11:9) ⇓
11   A MRÓZEK Jan Y SZAREK Marcin 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇑
17   B MIŚKOWIEC Jerzy Y SZAREK Marcin 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 6:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-19 18:00
23. KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 13:5
4   D SZAREK Marcin Z ŻAROWSKA Sonia 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:8) ⇑
6   B DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
X OBRZUT Tomasz
JANIKOWSKI Sławomir
1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 5:11) ⇓
9   D SZAREK Marcin Y KAWKA Maciej 3:2 (11:8, 11:5, 8:11, 9:11, 11:5) ⇑
14   D SZAREK Marcin X JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (11:7, 5:11, 15:17, 8:11) ⇓
16   D SZAREK Marcin W OBRZUT Tomasz 2:3 (11:7, 8:11, 10:12, 11:6, 7:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-01-17 11:00
27. KS „Talar Team” Szczawa - KS „Start” Nowy Sącz II 13:5
14   D SZAREK Marcin X LEŚNIAK Kamil 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇓
16   D SZAREK Marcin W WOŹNIAK Agnieszka 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 7:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
107 BERDYSZ Mariusz 1964
351 BOBER Damian 1987
2125 BODZIONY Mateusz 1989
247 BOLSĘGA Henryk 1971
3215 BOMBA Łukasz 2006
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
336 CEWKA Piotr 1990
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
687 CZYRNEK Jakub 1998
381 DAMIAN Tomasz 1979
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1381 DOMITER Julia 2004
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
2532 DYGAS Dawid 2009
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2006 DZIEDZINA Michał 2002
742 FLĄDRO Piotr 1982
2206 GAJDA Rafał 2000
460 GAJDOSZ Jakub 1996
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
1993 GIERA Paweł 1983
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
481 GRUCA Marek 1978
1714 GUZIK Paweł 1986
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
688 HOCHÓŁ Karol 1996
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1008 KANTOR Jan 1987
2495 KAWKA Maciej 1974
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
1934 KULCZYK Rafał 1981
2020 KUZIEL Adam 2003
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
1370 ŁABĘCKI Jarosław 1988
325 ŁATKA Tomasz 1972
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
1502 MENSFELD Natalia 2004
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
701 MYRTA Agnieszka 1974
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
30 OBROCHTA Piotr 1977
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
76 OPIELA Bronisław 1947
598 OPIŁO Zygmunt 1962
59 OPYD Artur 1996
2644 OPYD Dawid 1995
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2126 PANCERZ Tomasz 1993
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
442 PEREGRYM Andrzej 1957
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
354 PITALA Stanisław 1952
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
2967 PTAK Jacek 1976
75 PYZIK Stanisław 1952
1775 RACŁAWSKI Jan 1961
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
3228 ROSIEK Jakub 2003
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1145 SABURA Konrad 1996
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
488 SIEDLARZ Artur 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
355 SURMA Mariusz 1975
3088 SYKTUS Jan 2007
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1266 SZELIGA Andrzej 1960
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
439 SZUBRYT Tomasz 1974
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
1994 TRELA Bartłomiej 2000
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
408 TRZECIAK Piotr 1993
280 TWARÓG Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
478 WIKAR Tadeusz 1961
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
115 WOŹNIAK Dominik 1989
2028 WOŹNIAK Kazimierz 1960
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002