Tomasz Janiszewski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1991
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
899 BIEL Jakub 1987
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
281 BORKOWSKI Marek 1960
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
68 CZYŻ Damian 1979
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1436 DRABEK Kazimierz 1945
210 DUDZIAK Damian 1995
58 DUDZIK Grzegorz 1994
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1946 DZIUBA Patryk 2003
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
362 GAWLIK Adam 1989
885 GEMBACZ Marcin 2000
633 GŁĄB Damian 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
481 GRUCA Marek 1978
269 GRUCHAŁA Grzegorz 1987
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
541 JANIK Angelika 2000
12 JANIK Bartosz 1988
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
256 KAIM Michał 2000
414 KAPIK Krzysztof 1999
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
901 KIEŁBASA Józef 1972
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
636 KOZIEŁ Michał 1983
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
11 KULEWICZ Radosław 1988
744 KUPIEC Dariusz 1982
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
357 NYCZ Zbigniew 1972
674 OLESIAK Grzegorz 1999
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
380 OSIKA Cezary 1995
382 OSIKA Przemysław 1992
514 OSTANEK Michał 1998
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
312 PACH Łukasz 1991
349 PAJDO Konrad 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1011 PIERZYCKI Kamil 1999
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
1795 RUPA Robert 1965
1111 RUSEK Andrzej 1967
709 SACHA Bartłomiej 1991
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
1944 SEROKA Szymon 2001
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
355 SURMA Mariusz 1975
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
302 SZMYD Maciej 1976
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
480 TOKARZ Adam 1964
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
69 WOJNICKI Kamil 1992
114 WOJTAS Tomasz 1983
1886 WOLANIN Piotr 2001
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
116 WOŹNIAK Damian 1992
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990