Dawid Ostrowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1979
Przynależność klubowa: LZS Mędrzechów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 16:00
13. MKS „Radość” Gorlice II - LZS „Solidarni” Mędrzechów 3:11
2   B WOŹNIAK Marcin X OSTROWSKI Dawid 2:3 (12:10, 8:11, 11:8, 4:11, 8:11) ⇑
6   B ŁABOWSKI Józef
PIECHOWICZ Marek
X JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
1:3 (12:10, 11:13, 5:11, 12:14) ⇑
7   A PIECHOWICZ Marek X OSTROWSKI Dawid 0:3 (9:11, 7:11, 4:11) ⇑
14   D GAŁUSZKA Mateusz X OSTROWSKI Dawid 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 1:11) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-16 17:00
19. LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Vocovia” Wokowice 9:5
2   B OSTROWSKI Dawid X RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:8, 11:4, 11:5) ⇑
6   B JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
X GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
1:3 (4:11, 11:6, 6:11, 8:11) ⇓
8   B OSTROWSKI Dawid W GAWLIK Adam 3:0 (11:7, 11:8, 15:13) ⇑
13   B OSTROWSKI Dawid Z FLĄDRO Piotr 3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
351 BOBER Damian 1987
281 BORKOWSKI Marek 1960
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
660 FIRLIT Przemysław 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
287 GAIK Krystian 1997
2206 GAJDA Rafał 2000
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1372 GOLONKA Filip 2006
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
12 JANIK Bartosz 1988
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
2495 KAWKA Maciej 1974
901 KIEŁBASA Józef 1972
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
1802 KUDŁA Paweł 1985
32 ŁABOWSKI Józef 1973
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
1502 MENSFELD Natalia 2004
2370 MILÓWKA Emilia 2006
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2562 OSTROWSKI Artur 2005
243 PALACZ Grzegorz 1982
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
1184 PIS Konrad 2003
2191 PLICHTA Józef 1965
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
344 ROZUM Dawid 1998
2181 SIKOŃ Maciej 2007
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
1995 SYWAŁA Dawid 2000
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
265 TATARCZUCH Marek 1974
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1853 WÓJS Tomasz 1989
989 ZBYLUT Andrzej 1972
1268 ZBYLUT Patryk 2005