Paweł Madzula
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: KS „Spektrum” Słopnice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-03 13:00
9. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno 0:10
1 1 A MADZULA Paweł X FLAUMENHAFT Jacek 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 8:11) ⇓
6 2 C KOŁODZIEJ Szymon
MADZULA Paweł
W JURCZAK Michał
CHMIELOWSKI Jakub
0:3 (5:11, 7:11, 10:12) ⇓
7 1 A MADZULA Paweł Y CHMIELOWSKI Jakub 1:3 (7:11, 11:8, 4:11, 2:11) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-09-26 12:00 ⇨ 2020-10-18 12:00
4. „Kolping” Jarosław II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 5:5
1 1 A BRUD Szymon X MADZULA Paweł 2:3 (8:11, 4:11, 12:10, 11:6, 9:11) ⇑
5 1 A BRUD Szymon
ADAMSKI Łukasz
X KOŁODZIEJ Szymon
MADZULA Paweł
3:0 (14:12, 11:6, 11:3) ⇓
9 1 B ADAMSKI Łukasz X MADZULA Paweł 0:3 (5:11, 4:11, 1:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-10-24 16:00
23. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - LUKS „Strażak” Niżna Łąka 8:2
1 1 A MADZULA Paweł X SZCZEPANIK Konrad 3:0 (11:6, 15:13, 11:5) ⇑
5 1 A KOŁODZIEJ Szymon
MADZULA Paweł
X SOBOTA Andrzej
SZCZEPANIK Konrad
0:3 (9:11, 5:11, 8:11) ⇓
7 1 A MADZULA Paweł Y SOBOTA Andrzej 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-17 16:00 ⇨ 2020-10-25 17:00
17. LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2:8
2 2 C MLECZKO Radosław W MADZULA Paweł 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) ⇑
5 1 A MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
X BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 11:8) ⇓
10 2 D MLECZKO Bartłomiej W MADZULA Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-14 13:00
26. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ 6:4
2 2 C MADZULA Paweł W CZYSZCZOŃ Jakub 3:1 (13:11, 11:6, 7:11, 11:8) ⇑
6 2 C BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
W KRÓLIKOWSKI Bartosz
MOZDYNIEWICZ Marek
2:3 (11:7, 8:11, 11:4, 4:11, 10:12) ⇓
8 2 C MADZULA Paweł Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 3:2 (8:11, 11:2, 11:4, 9:11, 11:4) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-11-21 11:00
31. UKS „Płomień” Limanowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 9:1
2 2 C KOSMAL Dawid W MADZULA Paweł 3:1 (11:7, 6:11, 11:7, 11:8) ⇓
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
3:0 (11:2, 11:7, 11:8) ⇓
10 2 D MICHALCZYK Jakub W MADZULA Paweł 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 11:8) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2020-12-05 16:00
47. UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7
2 2 C GDULA Adam W MADZULA Paweł 2:3 (14:12, 4:11, 11:8, 10:12, 7:11) ⇑
6 2 C ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
W BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
3:1 (11:4, 9:11, 11:5, 11:7) ⇓
10 2 D ŚWIATŁOŃ Piotr W MADZULA Paweł 2:3 (9:11, 7:11, 11:3, 12:10, 5:11) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-11-29 18:00 ⇨ 2020-12-06 16:00
42. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Bronowianka” Kraków 6:4
2 2 C MADZULA Paweł W BOGACZ Wojciech 3:2 (10:12, 6:11, 11:6, 11:7, 12:10) ⇑
6 2 C BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
W KOPACKI Paweł
KOŁEK Maciej
3:1 (10:12, 11:9, 11:6, 11:8) ⇑
8 2 C MADZULA Paweł Z KOPACKI Paweł 3:0 (11:7, 14:12, 11:6) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-12-19 13:00
52. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - „Witmar-Podwawelski” Kraków 5:5
2 2 C MADZULA Paweł W BIAŁCZYK Łukasz 1:3 (11:5, 5:11, 7:11, 11:13) ⇓
5 1 A BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
X CHYC Tomasz
OSIKA Sławomir
2:3 (2:11, 11:8, 2:11, 11:8, 8:11) ⇓
8 2 C MADZULA Paweł Z CHYC Tomasz 3:1 (12:10, 9:11, 12:10, 12:10) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
813 BLAT Piotr 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1292 BOGACZ Wojciech 2004
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
1981 BRUD Szymon 2006
162 CELARY Mateusz 1995
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
226 CHYC Tomasz 1993
824 CYRNEK Piotr 1995
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1051 DZIUKIEWICZ Kamil 1983
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
2140 GDULA Adam 1977
48 GIZA Bartosz 1996
1052 GOŁDA Kacper 1994
812 IWANIUCH Rafał 1987
541 JANIK Angelika 2000
808 JANIK Tomasz 1979
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
342 JURZAK Łukasz 1983
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
855 KĄDZIELA Marek 1982
19 KIEROŃSKI Adam 1969
852 KIERSKI Mikołaj 1992
1428 KLAG Tomasz 1980
1966 KLOCEK Kamil 1999
2086 KOCIUBA Filip 1998
1888 KOLEKTA Jarosław 1968
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
892 KOSMAL Dawid 2004
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
178 KUTAJ Maksymilian 2002
2405 KUZMENKO Hrihorii 1993
1049 LUBAŚ Sebastian 1980
1028 MACIEJEWSKI Bogdan 1984
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
1032 MASŁOWSKI Jakub 1996
246 MATUSIAK Łukasz 1997
290 MICHALCZYK Jakub 1998
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
826 NIEMIEC Rafał 1995
5 OPIOŁA Tomasz 1954
514 OSTANEK Michał 1998
829 PELCZAR Dawid 1998
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1111 RUSEK Andrzej 1967
1984 RYBAK Mykhailo 1991
815 SAWA Bartosz 1992
836 SOBOTA Andrzej 1966
2202 SPOREK Szymon 2004
1965 STĄPOR Rafał 1999
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
3090 SZCZEPANIK Konrad 1989
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
53 TERLECKI Mirosław 1965
49 UTYLSKI Rafał 1983
865 WLIZŁO Jakub 1991
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977