Jakub Jurkiewicz
Numer zawodnika: 2705
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: MKS „Tarnovia” Tarnów
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 49267
Numer licencji okres.: 4091
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 11:00
2. UKS Fortem Pawęzów II - MKS Tarnovia Tarnów 4:10
2   B KONDAL Mateusz X JURKIEWICZ Jakub 1:3 (12:10, 5:11, 2:11, 8:11) ⇑
5   A KONDAL Natalia
PAPCIAK Grzegorz
W JURKIEWICZ Jakub
TOKARCZYK Szymon
0:3 (5:11, 9:11, 10:12) ⇑
7   A PAPCIAK Grzegorz X JURKIEWICZ Jakub 2:3 (10:12, 11:6, 7:11, 11:7, 5:11) ⇑
14   D PUZIO Grzegorz X JURKIEWICZ Jakub 3:2 (11:13, 11:4, 17:15, 11:13, 16:14) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 11:00
8. MKS Tarnovia Tarnów - UKS Sokół Żabno II 9:5
3   C JURKIEWICZ Jakub Y MILÓWKA Emilia 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇑
6   B JURKIEWICZ Jakub
BUZOWSKI Piotr
X DRYGAŚ Jakub
BORYCZKA Bartłomiej
0:3 (5:11, 9:11, 8:11) ⇓
10   C JURKIEWICZ Jakub Z BORYCZKA Bartłomiej 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) ⇑
12   C JURKIEWICZ Jakub W DRYGAŚ Jakub 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00
15. LUKS Galux Skrzyszów III - MKS Tarnovia Tarnów 10:4
1   A SZMYD Marcin W JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇓
8   B SZMYD Zygmunt W JURKIEWICZ Jakub 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:2) ⇓
12   C NALEPKA Michał W JURKIEWICZ Jakub 3:2 (8:11, 11:7, 12:10, 8:11, 11:7) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:00
21. MKS Tarnovia Tarnów - UKS Jordan Zakliczyn II 6:8
4   D JURKIEWICZ Jakub Z KRAKOWSKI Paweł 3:1 (5:11, 12:10, 11:4, 11:9) ⇑
5   A JURKIEWICZ Jakub
TOKARCZYK Szymon
W KRAKOWSKI Sebastian
NAGEL Nikodem
0:3 (7:11, 9:11, 2:11) ⇓
9   D JURKIEWICZ Jakub Y KRAKOWSKI Sebastian 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 7:11) ⇓
14   D JURKIEWICZ Jakub X NAGEL Nikodem 0:3 (10:12, 12:14, 6:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00
28. UKS Villa Verde Olesno IV - MKS Tarnovia Tarnów 11:3
2   B OSTROWSKI Artur X JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) ⇓
5   A MOTYKA Tadeusz
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
W JURKIEWICZ Jakub
TOKARCZYK Szymon
3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:9) ⇓
7   A MOTYKA Tadeusz X JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇓
14   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian X JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00
34. MKS Tarnovia Tarnów - MOKSiR Czchów 11:3
4   D JURKIEWICZ Jakub Z LIPIŃSKI Dominik 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) ⇑
9   D JURKIEWICZ Jakub Y KORNAŚ Karol 3:0 (11:0, 11:4, 11:4) ⇑
14   D JURKIEWICZ Jakub X TOMKOWSKI Dawid 2:3 (11:8, 8:11, 3:11, 11:4, 8:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 12:00
47. MKS Tarnovia Tarnów - UKS Villa Verde Olesno VI 3:11
1   A JURKIEWICZ Jakub W LIS Roksana 0:3 (6:11, 9:11, 4:11) ⇓
6   B JURKIEWICZ Jakub
BUZOWSKI Piotr
X MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
3:2 (6:11, 8:11, 11:6, 11:5, 11:9) ⇑
7   A JURKIEWICZ Jakub X ŚWIĄTEK Maja 1:3 (2:11, 6:11, 12:10, 5:11) ⇓
11   A JURKIEWICZ Jakub Y MILÓWKA Julia 2:3 (11:7, 6:11, 4:11, 11:4, 5:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00
54. TG Sokół Brzesko II - MKS Tarnovia Tarnów 11:3
2   B HAZIK Jakub X JURKIEWICZ Jakub 3:2 (8:11, 8:11, 11:9, 11:8, 11:8) ⇓
5   A DRZAZGA Jerzy
PIĘKOSZ Wacław
W JURKIEWICZ Jakub
TOKARCZYK Szymon
3:1 (11:6, 12:10, 10:12, 11:9) ⇓
7   A DRZAZGA Jerzy X JURKIEWICZ Jakub 3:0 (12:10, 11:8, 11:8) ⇓
14   D DĄBROWA Bolesław X JURKIEWICZ Jakub 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-13 11:00
60. UKS Królewski Biecz - MKS Tarnovia Tarnów 8:6
2   B CICHOŃ Łukasz X JURKIEWICZ Jakub 1:3 (5:11, 9:11, 12:10, 8:11) ⇑
5   A FURMANEK Mariusz
WSZOŁEK Tomasz
W JURKIEWICZ Jakub
BUZOWSKI Piotr
0:3 (2:11, 5:11, 8:11) ⇑
7   A DUDEK Radosław X JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) ⇓
14   D WSZOŁEK Tomasz X JURKIEWICZ Jakub 1:3 (7:11, 11:4, 4:11, 3:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-28 11:00
61. MKS Tarnovia Tarnów - LZS Solidarni Mędrzechów II 4:10
4   D JURKIEWICZ Jakub Z ZIMOWSKI Mateusz 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:9) ⇑
6   B JURKIEWICZ Jakub
TOKARCZYK Szymon
X RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
1:3 (5:11, 10:12, 11:9, 2:11) ⇓
9   D JURKIEWICZ Jakub Y RUSEK Andrzej 1:3 (11:13, 5:11, 12:10, 6:11) ⇓
14   D JURKIEWICZ Jakub X WOLIŃSKI Wojciech 1:3 (10:12, 11:9, 12:14, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1661 BACZ Andrzej 1948
4218 BORYCZKA Bartłomiej 1985
336 CEWKA Piotr 1990
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
4217 DRYGAŚ Jakub 1996
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
672 DUDEK Adam 1948
867 DUDEK Radosław 1979
1633 DZIEDZIC Marta 1969
25 FLOREK Sławomir 1977
4041 FURMANEK Mariusz 1972
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1915 GAJOWY Mateusz 2006
3870 GONDEK Franciszek 2008
3948 GRZESIK Kamil 2009
2430 HABA Klaudia 2010
1342 HAZIK Jakub 1971
1179 HOLECZKO Oskar 1998
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
2873 KARTECZKA Martyna 2005
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
3946 KLIMEK Michał 2005
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
4180 KONDAL Mateusz 2009
3195 KORNAŚ Karol 2010
3202 KRAKOWSKI Paweł 1977
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
3107 KUCHARSKI Michał 1989
3989 LECH Sebastian 1984
4369 LIPIŃSKI Dominik 2008
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
3117 LIPOWICZ Robert 1977
699 LIS Roksana 1998
3342 ŁAGOSZ Aleksandra 2008
3125 MADUZIA Leszek 1979
1615 MAZUREK Paweł 1971
3950 MICHAŁEK Jacek 1980
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
2364 MLECZKO Mateusz 2004
229 MOTYKA Tadeusz 1961
339 MRUK Piotr 1981
2721 NAGEL Nikodem 2010
4089 NALEPKA Michał 1978
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
4278 PAPCIAK Grzegorz 1991
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
2729 PIS Artur 2010
1184 PIS Konrad 2003
3118 PRZEKLASA Karol 2006
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
2922 PUT Gabriela 2005
2377 PUT Maciej 2004
4177 PUZIO Grzegorz 2011
3945 RACHFAŁ Mikołaj 2002
3345 RAMIAN Marcin 2008
1111 RUSEK Andrzej 1967
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
2801 SMOLEŃ Julita 2005
1952 STOSZKO Artur 1969
3886 SZMYD Marcin 1984
947 SZMYD Zygmunt 1954
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
376 TABOR Marcin 1981
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
2780 TOMKOWSKI Dawid 2011
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
3391 WACARZ Maciej 2010
1927 WAJDA Kamil 2003
3201 WĘGLARCZYK Jan 2006
3121 WINKLER Hubert 2009
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
4379 WSZOŁEK Tomasz 1985
264 ZACHARA Józef 1988
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993
3309 ŻMUDA Tomasz 2008