Sonia Żarowska
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: LKS „Orzeł” Wojnarowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-16 18:00
2. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LUKS Lipie II 16:2
2   B ŻAROWSKA Sonia X WOLAK Michał 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) ⇑
5   A RYBOWICZ Rafał
ŻAROWSKA Sonia
W WOLAK Michał
SEKUŁA Grzegorz
3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇑
8   B ŻAROWSKA Sonia W BOMBA Łukasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) ⇑
13   B ŻAROWSKA Sonia Z ROSIEK Jakub 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇑
17   B ŻAROWSKA Sonia Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (7:11, 1:11, 9:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-20 18:00
10. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - MKS „Radość” Gorlice IV 10:8
4   D ŻAROWSKA Sonia Z KANTOR Jan 1:3 (3:11, 11:7, 4:11, 4:11) ⇓
5   A OBRZUT Tomasz
ŻAROWSKA Sonia
W PĘKALA Piotr
TUTAK Antoni
0:3 (12:14, 7:11, 6:11) ⇓
9   D ŻAROWSKA Sonia Y TUTAK Antoni 1:3 (8:11, 11:6, 6:11, 3:11) ⇓
14   D ŻAROWSKA Sonia X PĘKALA Piotr 3:0 (11:8, 11:1, 11:7) ⇑
16   D ŻAROWSKA Sonia W NIEPSUJ Mariusz 0:3 (3:11, 9:11, 8:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-29 14:00
14. MKS „Radość” Gorlice III - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 11:7
4   D BOŃCZAK Stanisław Z ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) ⇓
10   C MICHALEC Kazimierz Z ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) ⇓
13   B APOLA Grzegorz Z ŻAROWSKA Sonia 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:6) ⇓
15   A WOJTAS Tomasz Z ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00
19. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Start” Nowy Sącz II 9:9
2   B ŻAROWSKA Sonia X LEŚNIAK Kamil 0:3 (9:11, 12:14, 9:11) ⇓
8   B ŻAROWSKA Sonia W WOŹNIAK Agnieszka 0:3 (12:14, 8:11, 6:11) ⇓
13   B ŻAROWSKA Sonia Z MÓŁKA Krzysztof 1:3 (11:5, 8:11, 11:13, 4:11) ⇓
17   B ŻAROWSKA Sonia Y TROJAN Marek 2:3 (5:11, 9:11, 16:14, 11:5, 4:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-25 11:00 ⇨ 2020-12-13 11:00
6. UKS „Płomień” Limanowa III - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 8:10
3   C DYGAS Roman Y ŻAROWSKA Sonia 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X ŁUKASIK Andrzej
ŻAROWSKA Sonia
3:2 (7:11, 13:11, 11:8, 8:11, 11:6) ⇓
9   D MENSFELD Natalia Y ŻAROWSKA Sonia 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:4) ⇓
11   A DYGAS Dawid Y ŻAROWSKA Sonia 3:1 (11:4, 12:10, 7:11, 11:4) ⇓
17   B SYKTUS Jan Y ŻAROWSKA Sonia 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 12:14) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-19 18:00
23. KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 13:5
4   D SZAREK Marcin Z ŻAROWSKA Sonia 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:8) ⇓
5   A NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
W KAWKA Maciej
ŻAROWSKA Sonia
3:0 (11:3, 11:5, 11:9) ⇓
10   C DUDZIK Grzegorz Z ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) ⇓
13   B NIEĆ Andrzej Z ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:2, 11:7, 11:8) ⇓
15   A OPYD Artur Z ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-01-15 18:00 ⇨ 2021-02-26 17:00
28. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:11
4   D ŻAROWSKA Sonia Z MRÓZEK Jan 3:0 (11:6, 11:5, 12:10) ⇑
5   A KAWKA Maciej
ŻAROWSKA Sonia
W PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇓
9   D ŻAROWSKA Sonia Y MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (2:11, 4:11, 9:11) ⇓
14   D ŻAROWSKA Sonia X PIĘTOŃ Robert 1:3 (12:10, 6:11, 2:11, 6:11) ⇓
16   D ŻAROWSKA Sonia W PIETRZAK Krzysztof 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2875 APOLA Grzegorz 1976
2125 BODZIONY Mateusz 1989
247 BOLSĘGA Henryk 1971
3215 BOMBA Łukasz 2006
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
300 CAPUTA Henryk 1959
2076 CHROBAK Anna 2001
58 DUDZIK Grzegorz 1994
2532 DYGAS Dawid 2009
3237 DYGAS Roman 1980
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
661 KLĘBA Mirosław 1966
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
352 LEKKI Paweł 1979
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
2426 ŁĄCKI Piotr 2010
2359 ŁUCZKOWSKI Bogdan 1988
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
1502 MENSFELD Natalia 2004
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
598 OPIŁO Zygmunt 1962
59 OPYD Artur 1996
1072 PĘKALA Piotr 1996
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
3228 ROSIEK Jakub 2003
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
355 SURMA Mariusz 1975
3088 SYKTUS Jan 2007
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
249 TABOR Krzysztof 1974
29 TALAR Paweł 1971
2384 TROJAN Marek 1981
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
114 WOJTAS Tomasz 1983
2965 WOLAK Michał 2002
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
1853 WÓJS Tomasz 1989