Tomasz Janik
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1979
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 16:00
9. LUKS „Galux” Skrzyszów - „Witmar-Podwawelski” Kraków 1:9
3 1 B TABOR Marcin Y JANIK Tomasz 0:3 (3:11, 8:11, 7:11) ⇑
5 1 A TABOR Marcin
PUSZKARIOW Konstantyn
X JANIK Tomasz
OSIKA Sławomir
1:3 (17:15, 9:11, 6:11, 5:11) ⇑
7 1 A PUSZKARIOW Konstantyn Y JANIK Tomasz 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 16:00 ⇨ 2021-10-03 18:00
4. „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków 9:1
6 2 C JANIK Tomasz
OSIKA Sławomir
W BOGACZ Wojciech
KOŁEK Maciej
3:1 (11:7, 11:5, 11:13, 11:9) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 16:00 ⇨ 2021-10-06 18:30
15. „Witmar-Podwawelski” Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 8:2
6 2 C JANIK Tomasz
OSIKA Sławomir
W GOŁDA Gabriel
MLECZKO Bartłomiej
3:0 (11:3, 12:10, 15:13) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
824 CYRNEK Piotr 1995
2241 CZERNIK Mateusz 1989
825 DOBEK Marcin 1994
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
867 DUDEK Radosław 1979
1051 DZIUKIEWICZ Kamil 1983
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
3101 FORNAL Adrian 2008
3091 FURMANKIEWICZ Paweł 1990
287 GAIK Krystian 1997
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
2140 GDULA Adam 1977
48 GIZA Bartosz 1996
812 IWANIUCH Rafał 1987
833 JAMROGIEWICZ Rafał 1993
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
100 KACHEL Mateusz 1996
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
855 KĄDZIELA Marek 1982
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
852 KIERSKI Mikołaj 1992
1428 KLAG Tomasz 1980
843 KLESZCZ Marcin 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
979 KOLASA Szymon 2003
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
892 KOSMAL Dawid 2004
2443 KRUKAR Piotr 2003
1049 LUBAŚ Sebastian 1980
1028 MACIEJEWSKI Bogdan 1984
1034 MADZULA Paweł 1976
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
1032 MASŁOWSKI Jakub 1996
246 MATUSIAK Łukasz 1997
842 MIRUS Paweł 1989
671 MLECZKO Radosław 1993
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
826 NIEMIEC Rafał 1995
1033 OSIKA Sławomir 1990
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
807 PODSIADŁO Maciej 1989
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
344 ROZUM Dawid 1998
797 SARNIK Grzegorz 1991
1944 SEROKA Szymon 2001
836 SOBOTA Andrzej 1966
146 SUBIK Filip 1996
857 SUCHECKI Wacław 1968
98 SURMA Krzysztof 1981
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
376 TABOR Marcin 1981
1050 TOMOŃ Grzegorz 1996
49 UTYLSKI Rafał 1983
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
865 WLIZŁO Jakub 1991
795 WŁODYKA Paweł 1983
114 WOJTAS Tomasz 1983
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977