Bartłomiej Mrugała
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 11:00
6. UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9
4   D WŁODEK Grzegorz Z MRUGAŁA Bartłomiej 0:3 (9:11, 3:11, 3:11) ⇑
6   B WŁODEK Grzegorz
JANISZEWSKI Kamil
X SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
3:1 (11:5, 11:13, 11:6, 11:5) ⇓
10   C MOTYKA Tadeusz Z MRUGAŁA Bartłomiej 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:7) ⇓
13   B CHRABĄSZCZ Aleksandra Z MRUGAŁA Bartłomiej 2:3 (9:11, 8:11, 11:5, 11:7, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 11:00
12. KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
2   B MRUGAŁA Bartłomiej X CHUDZICKI Maksym 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) ⇑
5   A KLAG Wiktor
MRUGAŁA Bartłomiej
W JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
2:3 (11:7, 11:9, 9:11, 9:11, 7:11) ⇓
8   B MRUGAŁA Bartłomiej W KOŁEK Maciej 1:3 (7:11, 12:10, 6:11, 4:11) ⇓
13   B MRUGAŁA Bartłomiej Z JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-10-24 16:00
20. KS „Gorce” Nowy Targ - KS „Bronowianka” Kraków 6:4
3 1 B MRUGAŁA Bartłomiej Y KNAGA Łukasz 0:3 (10:12, 4:11, 4:11) ⇓
6 2 C MOZDYNIEWICZ Marek
MRUGAŁA Bartłomiej
W BOGACZ Wojciech
KOŁEK Maciej
3:2 (11:8, 11:6, 12:14, 6:11, 11:8) ⇑
9 1 B MRUGAŁA Bartłomiej X KOŁEK Maciej 1:3 (5:11, 5:11, 12:10, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-29 11:00
30. MKS „Radość” Gorlice - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
3   C NOWAK Marcin Y MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (14:12, 11:8, 12:10) ⇓
5   A NOWAK Marcin
MÓL Marcin
W SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
0:3 (8:11, 9:11, 14:16) ⇑
9   D WOŹNIAK Dominik Y MRUGAŁA Bartłomiej 3:1 (9:11, 16:14, 11:6, 11:7) ⇓
11   A WILK Paweł Y MRUGAŁA Bartłomiej 3:1 (11:6, 8:11, 11:5, 11:6) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-06 11:00
36. KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Zarabie” Myślenice II 12:2
3   C MRUGAŁA Bartłomiej Y KUZIO Waldemar 3:1 (16:18, 11:9, 11:3, 11:5) ⇑
5   A KLAG Wiktor
MRUGAŁA Bartłomiej
W NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
CZYŻYCKI Bogdan
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇓
10   C MRUGAŁA Bartłomiej Z CZYŻYCKI Bogdan 3:2 (11:9, 11:13, 11:6, 6:11, 11:9) ⇑
12   C MRUGAŁA Bartłomiej W STALMACH Zbigniew 3:1 (13:11, 9:11, 11:5, 11:7) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-11-21 16:00 ⇨ 2020-12-11 18:30
32. KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:6
3 1 B MRUGAŁA Bartłomiej Y PUSZKARIOW Konstantyn 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) ⇓
6 2 C MOZDYNIEWICZ Marek
MRUGAŁA Bartłomiej
W KIEROŃSKI Adam
BŁOCHO Przemysław
2:3 (11:4, 9:11, 11:8, 5:11, 7:11) ⇓
9 1 B MRUGAŁA Bartłomiej X KIEROŃSKI Adam 0:3 (8:11, 4:11, 5:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-24 11:00 ⇨ 2021-02-21 11:00
58. KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS „Centrum” Kraków 13:1
3   C MRUGAŁA Bartłomiej Y WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:8, 12:10, 11:4) ⇑
6   B SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
X WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
3:0 (11:5, 11:5, 11:9) ⇑
10   C MRUGAŁA Bartłomiej Z UTYLSKI Filip 3:1 (11:9, 3:11, 11:9, 11:4) ⇑
12   C MRUGAŁA Bartłomiej W STOCHEL Adam 3:1 (11:5, 9:11, 11:3, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-20 11:00 ⇨ 2021-03-09 18:00
37. KS „Gorce” Nowy Targ II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 9:5
2   B MRUGAŁA Bartłomiej X CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 10:12, 2:11) ⇓
8   B MRUGAŁA Bartłomiej W KOŁOS Arkadiusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇑
13   B MRUGAŁA Bartłomiej Z ZIMNICKI Tomasz 2:3 (11:7, 11:9, 4:11, 9:11, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-09 14:00 ⇨ 2021-03-26 18:00
44. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Gorce” Nowy Targ II 9:5
9   D KOLEKTA Jarosław Y MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
1247 BIALIK Patryk 1997
15 BIEL Jakub 1977
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2249 DYMEK Michał 1987
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1249 GNIADEK Paweł 1999
2113 GNIADEK Piotr 2008
513 GOŁDA Gabriel 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
19 KIEROŃSKI Adam 1969
2115 KLAG Franciszek 2009
1415 KNAGA Łukasz 2003
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
1888 KOLEKTA Jarosław 1968
2819 KOŁEK Maciej 2004
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
239 KOPCZYK Adrian 1991
2733 KOWALCZYK Marek 1982
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
523 KUZIO Waldemar 1977
1197 LELEK Paweł 1973
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1262 ŁOCHAŃSKI Andrzej 1990
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
1502 MENSFELD Natalia 2004
229 MOTYKA Tadeusz 1961
2112 MROCZKA Alicja 2008
2138 MRUGAŁA Jan 2010
1096 NALEPA Maciej 1973
2432 NOWAK Łukasz 1989
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
2491 OCHMAN Michał 1987
59 OPYD Artur 1996
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
2610 PSHENOV Viktor 1986
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
2123 RAJDA Karol 2005
1795 RUPA Robert 1965
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
2070 STUDNICKA Anna 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
856 ŚWIRK Robert 1969
53 TERLECKI Mirosław 1965
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1 UTYLSKI Filip 1982
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
1583 WINCEK Marek 1981
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986