Wojciech Grzegorzewski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 14:00
21. ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 11:3
1   A SURMA Krzysztof W GRZEGORZEWSKI Wojciech 3:1 (13:11, 5:11, 11:5, 11:8) ⇓
6   B RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
X GRZEGORZEWSKI Wojciech
BIAŁY Sebastian
3:0 (11:8, 12:10, 11:4) ⇓
8   B KLUZEK Sławomir W GRZEGORZEWSKI Wojciech 3:1 (13:11, 11:8, 9:11, 11:6) ⇓
12   C PIETRZAK Antoni W GRZEGORZEWSKI Wojciech 1:3 (11:6, 7:11, 7:11, 5:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
117 ANTOSZEK Stanisław 1995
222 BARAN Roman 1980
15 BIEL Jakub 1977
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
281 BORKOWSKI Marek 1960
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
332 CHOJNA Dawid 1992
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
234 FLIS Bogusław 1972
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1317 GALUS Katarzyna 1998
48 GIZA Bartosz 1996
864 GOLONKA Albert 1976
1052 GOŁDA Kacper 1994
925 GRABANIA Zdzisław 1947
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
47 KACZOR Jan 1996
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
364 KLOCEK Tomasz 1993
662 KLUZEK Sławomir 1986
898 KONSTANTYN Paweł 1983
636 KOZIEŁ Michał 1983
101 KUFEL Dominik 1979
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
328 MAMOŃ Wojciech 1981
303 MĄKA Karol 1991
235 MIKOŁAJCZYK Radosław 1989
229 MOTYKA Tadeusz 1961
157 MRYC Henryk 1937
378 NOSAL Mirosław 1977
929 NYCZ Bartosz 1999
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
118 PACYNA Dariusz 1965
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
148 PIETRZAK Antoni 1998
372 PIS Marcin 1996
207 PODSIADŁO Dominik 1998
149 RADWAN Radosław 1985
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
181 SITKO Mirosław 1978
16 SKALDA Jacek 1966
129 SKOWRON Daniel 1995
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
302 SZMYD Maciej 1976
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
53 TERLECKI Mirosław 1965
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994