Paweł Jabłoński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-08 18:00
22. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10
3   C FRĄCZEK Łukasz Y JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇓
6   B KOPCZYK Adrian
FRĄCZEK Łukasz
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇑
9   D KOPCZYK Adrian Y JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (6:11, 11:9, 2:11, 12:10, 9:11) ⇑
11   A ŚWIRK Robert Y JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-17 11:00
35. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12
3   C JABŁOŃSKI Paweł Y DYCHTOŃ Jakub 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) ⇓
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
0:3 (9:11, 4:11, 8:11) ⇓
10   C JABŁOŃSKI Paweł Z WŁODEK Grzegorz 3:2 (9:11, 7:11, 11:8, 11:4, 11:6) ⇑
12   C JABŁOŃSKI Paweł W KIEROŃSKI Adam 0:3 (10:12, 6:11, 8:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-24 11:00
37. KS „Start” Nowy Sącz - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
3   C BULZAK Jan Y JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) ⇑
5   A LEŚNIAK Kamil
BULZAK Jan
W KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
2:3 (15:13, 6:11, 10:12, 11:9, 9:11) ⇑
9   D TROJANOWSKI Dawid Y JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:9, 8:11, 11:4, 11:1) ⇓
11   A PASEK Kamil Y JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:6, 11:7, 6:11, 9:11, 11:9) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 14:00
48. KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
1   A JABŁOŃSKI Paweł W SKOTNICZNY Rafał 1:3 (6:11, 8:11, 12:10, 4:11) ⇓
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
3:1 (11:6, 11:13, 11:6, 11:8) ⇑
7   A JABŁOŃSKI Paweł X MORA Szymon 2:3 (11:7, 11:5, 8:11, 10:12, 6:11) ⇓
11   A JABŁOŃSKI Paweł Y PACIA Bartłomiej 1:3 (7:11, 5:11, 11:9, 4:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 11:00 ⇨ 2021-11-04 17:30
6. TKKF Dobczyce - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10
3   C NOWAK Jakub Y JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (7:11, 13:11, 11:9, 6:11, 11:8) ⇓
6   B ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
X KARMOLIŃSKI Maciej
JABŁOŃSKI Paweł
2:3 (7:11, 9:11, 11:6, 11:7, 8:11) ⇑
9   D BAJER Grzegorz Y JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (11:6, 11:8, 4:11, 7:11, 7:11) ⇑
11   A ZAKRZYŃSKI Dominik Y JABŁOŃSKI Paweł 1:3 (13:11, 8:11, 8:11, 7:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 11:00 ⇨ 2021-12-05 15:00
61. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3
3   C JABŁOŃSKI Paweł Y NALEPA Maciej 2:3 (7:11, 11:6, 13:11, 8:11, 3:11) ⇓
5   A KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
W KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
3:1 (12:10, 11:13, 11:8, 11:5) ⇑
10   C JABŁOŃSKI Paweł Z KUZIO Waldemar 2:3 (11:6, 11:13, 11:7, 10:12, 5:11) ⇓
12   C JABŁOŃSKI Paweł W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 12:10) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 15:00 ⇨ 2021-12-10 19:00
52. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7
2   B SUŁKOWSKI Karol X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) ⇓
6   B ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
1:3 (5:11, 15:17, 11:7, 7:11) ⇑
7   A ROZUM Dawid X JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (11:9, 11:7, 11:13, 7:11, 6:11) ⇑
14   D KORNAŚ Bartłomiej X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-16 11:00 ⇨ 2021-12-11 19:00
87. KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 8:6
1   A JABŁOŃSKI Paweł W KLUZEK Sławomir 3:2 (13:11, 11:7, 9:11, 3:11, 11:8) ⇑
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
3:2 (7:11, 5:11, 11:4, 11:6, 11:6) ⇑
7   A JABŁOŃSKI Paweł X SURMA Krzysztof 3:2 (11:4, 11:4, 10:12, 6:11, 14:12) ⇑
11   A JABŁOŃSKI Paweł Y PIETRZAK Antoni 2:3 (3:11, 7:11, 11:6, 11:6, 7:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00 ⇨ 2021-12-12 10:00
21. MKS „Radość” Gorlice - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
3   C WOŹNIAK Dominik Y JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) ⇓
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:0 (12:10, 11:6, 12:10) ⇓
9   D TOKARZ Adam Y JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:7, 13:11, 8:11, 8:11, 11:5) ⇓
11   A MÓL Marcin Y JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-21 18:30
67. KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
2   B WĄSIK Marcin X JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (7:11, 11:7, 11:6, 11:4) ⇓
5   A WĄSIK Marcin
MRUGAŁA Bartłomiej
W KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:2 (7:11, 11:6, 8:11, 11:7, 11:6) ⇓
7   A SUBIK Filip X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇓
14   D MRUGAŁA Jan X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-19 11:00 ⇨ 2022-01-09 18:00
74. KS „Bronowianka” Kraków II - „Siemacha” Kraków 6:8
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z GRATKOWSKI Jacek 0:3 (4:11, 10:12, 9:11) ⇓
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
1:3 (4:11, 11:8, 8:11, 4:11) ⇓
9   D JABŁOŃSKI Paweł Y KONSTANTYN Paweł 0:3 (6:11, 12:14, 8:11) ⇓
14   D JABŁOŃSKI Paweł X RESZKA Jakub 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-07 18:00 ⇨ 2022-01-15 16:30
82. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4
1   A CELARY Mateusz W JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (6:11, 11:7, 11:6, 4:11, 5:11) ⇑
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 11:2) ⇓
8   B KOŁOS Arkadiusz W JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (8:11, 7:11, 11:7, 11:7, 11:8) ⇓
12   C TURECKI Kacper W JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:7, 11:3, 5:11, 9:11, 11:6) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 10:30 ⇨ 2022-02-09 18:00
92. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1
2   B DYCHTOŃ Jakub X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) ⇓
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:1 (12:10, 7:11, 11:5, 11:6) ⇓
7   A TATARCZUCH Rafał X JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:4, 9:11, 11:8, 11:7) ⇓
14   D KIEROŃSKI Adam X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (14:12, 11:6, 11:5) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-15 11:00 ⇨ 2022-02-16 20:00
112. KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12
4   D JABŁOŃSKI Paweł Z TURECKI Kacper 0:3 (4:11, 10:12, 8:11) ⇓
5   A KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
1:3 (6:11, 11:7, 4:11, 7:11) ⇓
9   D JABŁOŃSKI Paweł Y ZIMNICKI Tomasz 1:3 (11:9, 10:12, 9:11, 7:11) ⇓
14   D JABŁOŃSKI Paweł X KOŁOS Arkadiusz 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-27 11:00 ⇨ 2022-02-23 20:00
97. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
3   C JABŁOŃSKI Paweł Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇑
5   A KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
W GARB Aleksandra
GNIADEK Piotr
3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:9) ⇑
10   C JABŁOŃSKI Paweł Z MRUGAŁA Bartłomiej 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 11:13) ⇓
12   C JABŁOŃSKI Paweł W GARB Aleksandra 3:2 (11:3, 9:11, 10:12, 12:10, 11:9) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-13 17:00
99. „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
2   B PILCH Aleksander X JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (9:11, 11:9, 9:11, 11:6, 11:6) ⇓
5   A PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
W KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
2:3 (6:11, 6:11, 11:7, 13:11, 5:11) ⇑
7   A KONSTANTYN Paweł X JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (12:10, 9:11, 11:9, 11:3) ⇓
14   D RESZKA Jakub X JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 14:12) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1879 BAJER Grzegorz 2007
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
2397 BŁACHUT Kacper 2005
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1272 BOLEK Łukasz 1997
244 BOLSĘGA Paweł 1994
3551 BULZAK Jan 1964
162 CELARY Mateusz 1995
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
1427 CHUDOBA Piotr 1981
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1946 DZIUBA Patryk 2003
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
233 FURTAK Krzysztof 1970
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1317 GALUS Katarzyna 1998
727 GALUS Mateusz 2001
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
713 GARB Aleksandra 2001
2140 GDULA Adam 1977
633 GŁĄB Damian 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
2113 GNIADEK Piotr 2008
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
541 JANIK Angelika 2000
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
19 KIEROŃSKI Adam 1969
1403 KLAG Wiktor 2007
662 KLUZEK Sławomir 1986
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
239 KOPCZYK Adrian 1991
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
600 KOZIOŁ Sandra 2000
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
3382 MORA Szymon 1987
769 MOREK Radosław 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
1824 NOWAK Jakub 2007
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
2708 PACIA Bartłomiej 1976
236 PALACZ Mirosław 1969
1849 PASEK Kamil 2003
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
1441 PĘK Karolina 1998
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
2550 PILCH Aleksander 2008
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
344 ROZUM Dawid 1998
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1891 SKUBA Emilia 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
156 ŚLAZYK Paweł 1971
311 ŚLIWA Alicja 1998
856 ŚWIRK Robert 1969
376 TABOR Marcin 1981
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1269 TURECKI Kacper 2006
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
224 WALICZEK Wojciech 1988
150 WĄSIK Marcin 1996
2588 WĄTOR Oliwia 2006
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2361 ZHAO Ziyi 2003
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996