Michalina Kasprzyk
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
107 BERDYSZ Mariusz 1964
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
281 BORKOWSKI Marek 1960
546 BUDZIK Oskar 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1397 CHRAPUSTA Krystian 2000
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
687 CZYRNEK Jakub 1998
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
402 DUDA Tomasz 1981
317 DUTKA Karolina 1992
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1633 DZIEDZIC Marta 1969
756 FILIPOWSKI Michał 1995
1294 FIRLIT Patrycja 2000
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
785 GAJDA Konrad 1990
728 GAJEWSKI Dominik 1987
683 GALUS Krzysztof 1973
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
885 GEMBACZ Marcin 2000
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
12 JANIK Bartosz 1988
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1343 KOCZWARA Przemysław 1996
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
511 KRÓL Stanisław 1959
1802 KUDŁA Paweł 1985
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
32 ŁABOWSKI Józef 1973
750 MARTYKA Kamil 1991
1365 MAZUR Bartłomiej 1987
1396 MICHAŁEK Szymon 2000
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
1347 NOWAK Mariusz 1980
357 NYCZ Zbigniew 1972
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
28 OLECHNY Jakub 1993
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
108 PIECHOWICZ Marek 1965
259 PIĘTOŃ Robert 1983
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1376 ROZKUSZKA Zbigniew 1963
1111 RUSEK Andrzej 1967
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1680 STEFAN Igor 2003
1948 STOSZKO Marek 1974
1378 STYPKA Jakub 2000
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
1689 SZWALEC Karol 2001
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
251 URBAŃSKI Adam 1950
33 WARIAN Mirosław 1974
470 WILK Paweł 1988
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
989 ZBYLUT Andrzej 1972
1268 ZBYLUT Patryk 2005
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002