Rafał Rybowicz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1991
Przynależność klubowa: LKS „Orzeł” Wojnarowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-16 18:00
2. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LUKS Lipie II 16:2
1   A RYBOWICZ Rafał W BOMBA Łukasz 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) ⇑
5   A RYBOWICZ Rafał
ŻAROWSKA Sonia
W WOLAK Michał
SEKUŁA Grzegorz
3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇑
7   A RYBOWICZ Rafał X WOLAK Michał 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-20 18:00
10. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - MKS „Radość” Gorlice IV 10:8
1   A RYBOWICZ Rafał W NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇑
6   B RYBOWICZ Rafał
JANIKOWSKI Sławomir
X NIEPSUJ Mariusz
KANTOR Jan
3:0 (11:7, 11:5, 11:9) ⇑
7   A RYBOWICZ Rafał X PĘKALA Piotr 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) ⇑
11   A RYBOWICZ Rafał Y TUTAK Antoni 3:2 (12:10, 5:11, 13:11, 11:13, 13:11) ⇑
15   A RYBOWICZ Rafał Z KANTOR Jan 1:3 (7:11, 9:11, 11:3, 7:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-29 14:00
14. MKS „Radość” Gorlice III - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 11:7
1   A WOJTAS Tomasz W RYBOWICZ Rafał 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) ⇓
6   B MICHALEC Kazimierz
APOLA Grzegorz
X RYBOWICZ Rafał
JANIKOWSKI Sławomir
3:0 (11:8, 11:4, 11:8) ⇓
8   B APOLA Grzegorz W RYBOWICZ Rafał 3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:6) ⇓
12   C MICHALEC Kazimierz W RYBOWICZ Rafał 2:3 (7:11, 11:7, 11:3, 6:11, 8:11) ⇑
16   D HONKOWICZ Kacper W RYBOWICZ Rafał 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00
19. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Start” Nowy Sącz II 9:9
1   A RYBOWICZ Rafał W WOŹNIAK Agnieszka 3:1 (11:7, 6:11, 11:6, 11:9) ⇑
6   B RYBOWICZ Rafał
KAWKA Maciej
X WOŹNIAK Agnieszka
LEŚNIAK Kamil
3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:8) ⇑
7   A RYBOWICZ Rafał X LEŚNIAK Kamil 1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 9:11) ⇓
11   A RYBOWICZ Rafał Y TROJAN Marek 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-20 18:00
39. LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11
1   A RYBOWICZ Rafał W OBROCHTA Paweł 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) ⇓
6   B RYBOWICZ Rafał
KANTOR Michał
X SOBCZAK Krzysztof
DZIEDZIC Piotr
3:1 (14:12, 10:12, 14:12, 14:12) ⇑
7   A RYBOWICZ Rafał X OBROCHTA Piotr 0:3 (8:11, 1:11, 5:11) ⇓
11   A RYBOWICZ Rafał Y DZIEDZIC Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
2875 APOLA Grzegorz 1976
39 BALDOWSKI Roman 1989
1075 BEDUS Marcin 2001
107 BERDYSZ Mariusz 1964
676 BIERYT Karol 1995
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
2125 BODZIONY Mateusz 1989
247 BOLSĘGA Henryk 1971
3215 BOMBA Łukasz 2006
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
167 BRACH Agnieszka 1995
336 CEWKA Piotr 1990
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2076 CHROBAK Anna 2001
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
687 CZYRNEK Jakub 1998
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
58 DUDZIK Grzegorz 1994
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
1993 GIERA Paweł 1983
677 GROŃSKI Dawid 1995
481 GRUCA Marek 1978
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
688 HOCHÓŁ Karol 1996
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
2399 JANISZEWSKI Krzysztof 2006
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
337 JASIŃSKI Piotr 1986
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1008 KANTOR Jan 1987
2495 KAWKA Maciej 1974
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
35 KLIMEK Janusz 1965
262 KOSMAL Kinga 1999
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
1934 KULCZYK Rafał 1981
113 KURNYTA Mariusz 1989
2020 KUZIEL Adam 2003
352 LEKKI Paweł 1979
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
2426 ŁĄCKI Piotr 2010
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
2791 MARCOLL Maksym 2006
1365 MAZUR Bartłomiej 1987
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
467 MOTYKA Grzegorz 1994
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
475 NATANEK Franciszek 1958
37 NECIO Damian 1988
36 NECIO Marek 1995
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
279 NOWAK Tomasz 1997
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
497 OBRZUT Tomasz 1972
410 OCZKOWICZ Marcin 1990
340 ODELGA Jan 1981
76 OPIELA Bronisław 1947
596 OPIŁO Arkadiusz 1996
598 OPIŁO Zygmunt 1962
59 OPYD Artur 1996
2644 OPYD Dawid 1995
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1072 PĘKALA Piotr 1996
108 PIECHOWICZ Marek 1965
476 PIECHURA Aleksander 1950
259 PIĘTOŃ Robert 1983
354 PITALA Stanisław 1952
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
75 PYZIK Stanisław 1952
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1111 RUSEK Andrzej 1967
918 SAŁEK Piotr 1977
1221 SOPATA Jan 1999
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
276 SUŁKOWSKI Michał 1995
1995 SYWAŁA Dawid 2000
914 SZCZECINA Piotr 1998
2714 SZCZEPANIK Jan 2003
1266 SZELIGA Andrzej 1960
302 SZMYD Maciej 1976
439 SZUBRYT Tomasz 1974
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
480 TOKARZ Adam 1964
2384 TROJAN Marek 1981
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
280 TWARÓG Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
2360 WADOWSKI Krzysztof 2002
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
478 WIKAR Tadeusz 1961
114 WOJTAS Tomasz 1983
2965 WOLAK Michał 2002
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
2028 WOŹNIAK Kazimierz 1960
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
479 WRONA Marian 1958
920 ZAJĄC Wacław 1960
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003