Jakub Biel
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1977
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 11:00
18. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków IV 5:9
3   C KILISZEK Kamila Y BIEL Jakub 2:3 (11:6, 9:11, 11:13, 14:12, 5:11) ⇑
5   A CIEŚLIK Faustyna
HOŁDA Karolina
W BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
3:1 (11:7, 11:7, 6:11, 11:9) ⇓
9   D BRUZDA Julia Y BIEL Jakub 2:3 (11:7, 12:10, 9:11, 7:11, 9:11) ⇑
11   A CIEŚLIK Faustyna Y BIEL Jakub 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-22 11:00
24. KS „Podwawelski” Kraków IV - „Dorbud-Gryf” Gdów II 13:1
2   B BIEL Jakub X PAJORSKI Mateusz 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) ⇑
5   A BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
W PERZ Izabela
KOWALSKI Mateusz
3:0 (11:7, 11:8, 11:2) ⇑
8   B BIEL Jakub W CELARY Mateusz 0:3 (6:11, 3:11, 9:11) ⇓
13   B BIEL Jakub Z PERZ Izabela 3:2 (8:11, 8:11, 11:6, 11:8, 11:1) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-29 11:00
25. KS „Podwawelski” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków III 9:5
3   C BIEL Jakub Y WĄS Bartłomiej 3:1 (11:5, 10:12, 15:13, 11:9) ⇑
5   A BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
W URBAN Paweł
BUJACZ Mikołaj
3:1 (8:11, 11:3, 11:1, 11:4) ⇑
10   C BIEL Jakub Z BUJACZ Mikołaj 3:1 (10:12, 11:7, 14:12, 11:8) ⇑
12   C BIEL Jakub W GAJDA Rafał 2:3 (14:16, 11:8, 9:11, 11:6, 9:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 11:00 ⇨ 2020-12-18 20:30
10. KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6
2   B BIEL Jakub X PIASKOWSKI Piotr 3:2 (11:7, 9:11, 9:11, 11:6, 11:5) ⇑
5   A BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
W PIASKOWSKI Piotr
SZELEST Jacek
3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 13:11) ⇑
8   B BIEL Jakub W SZELEST Jacek 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:8) ⇑
13   B BIEL Jakub Z KALICIAK Dariusz 3:0 (11:5, 11:5, 14:12) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-20 11:00
41. KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS „Centrum” Kraków II 8:6
4   D BIEL Jakub Z PACYNA Dariusz 3:2 (9:11, 12:10, 4:11, 11:7, 15:13) ⇑
5   A BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
W RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
2:3 (5:11, 12:10, 11:9, 7:11, 6:11) ⇓
9   D BIEL Jakub Y ŁACH Bartłomiej 3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 11:9) ⇑
14   D BIEL Jakub X RAJTAR Marek 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
516 ANTOSIAK Jacek 1971
897 BAKAŁA Sebastian 1976
1482 BALIK Robert 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
123 BARTUZI Wojciech 1990
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
630 BIAŁY Sebastian 1980
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
188 BIL Maksymilian 1998
938 BIZOŃ Stefan 1968
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
351 BOBER Damian 1987
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1695 BRUZDA Julia 2005
1838 BRUZDA Rafał 1974
3253 BUJACZ Mikołaj 2003
211 BUJAK Michał 1997
910 BUKOWSKI Adrian 1992
162 CELARY Mateusz 1995
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
2818 CIEŚLIK Faustyna 2005
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
174 DANAJ Natalia 2000
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
858 DŁUGAJ Rafał 1978
625 DROZD Paweł 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
134 DUNAT Grzegorz 1992
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1946 DZIUBA Patryk 2003
1790 DŹWIG Andrzej 1986
242 FIRA Damian 1988
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
234 FLIS Bogusław 1972
2 FLOREK Arkadiusz 1993
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
2206 GAJDA Rafał 2000
713 GARB Aleksandra 2001
431 GĄDEK Natalia 2001
48 GIZA Bartosz 1996
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
637 GNIEWEK Andrzej 1957
864 GOLONKA Albert 1976
513 GOŁDA Gabriel 1997
1052 GOŁDA Kacper 1994
969 GÓRKA Michał 1989
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
975 JEDYNAK Damian 1989
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2001 KALICIAK Dariusz 1974
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
828 KAZALSKI Bartosz 1994
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
2579 KILISZEK Kamila 2005
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
364 KLOCEK Tomasz 1993
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
1029 KOPCZYK Hubert 1998
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
1510 KOWALCZYK Michał 2007
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
636 KOZIEŁ Michał 1983
1081 KRAWĘTKOWSKI Jakub 1988
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
520 KUBÓW Janusz 1983
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
101 KUFEL Dominik 1979
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
1670 ŁEBEK Alicja 1999
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
151 MAGULSKI Damian 1997
328 MAMOŃ Wojciech 1981
290 MICHALCZYK Jakub 1998
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
891 MISZCZYK Łukasz 1993
671 MLECZKO Radosław 1993
400 MONTSKO Arkadiusz 1994
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
157 MRYC Henryk 1937
2886 MUCHA Daniel 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
322 NOWACKA Dorota 1966
496 NOWAK Marcin 1984
1832 NOWICKI Marek 1975
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
59 OPYD Artur 1996
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
291 PAJĄK Hubert 1996
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
236 PALACZ Mirosław 1969
601 PASIECZNY Jan 1967
829 PELCZAR Dawid 1998
909 PEREK Nikodem 2000
1543 PERZ Izabela 2008
1441 PĘK Karolina 1998
537 PĘKSA Paweł 1993
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
139 PNIACZEK Dominik 1999
207 PODSIADŁO Dominik 1998
627 POJNAR Marcin 1991
78 PORĄBKA Dariusz 1968
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
149 RADWAN Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1850 ROBAK Wiktor 2002
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
1795 RUPA Robert 1965
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
1944 SEROKA Szymon 2001
129 SKOWRON Daniel 1995
223 SŁODYCZKA Wojciech 1978
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
121 SZLAMKA Andrzej 1966
120 SZLAMKA Paweł 1989
575 SZOTT Krzysztof 1954
2829 SZURLEJ Kacper 2007
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
53 TERLECKI Mirosław 1965
480 TOKARZ Adam 1964
2447 TOMSIA Sławomir 1979
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
798 WAŁCZYŃSKI Marcin 1984
330 WARMUZ Kamil 1989
2878 WĄS Bartłomiej 2004
150 WĄSIK Marcin 1996
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
55 WOLSKI Dariusz 1996
54 WOLSKI Tomasz 1972
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
155 ZAJĄC Damian 1986
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
620 ŻEBRO Andrzej 1991
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
1063 ŻYDEK Sławomir 1977