Maksymilian Bil
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: KS „Backhand” Andrychów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-21 14:00
11. MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Backhand” Andrychów 7:7
2   B PIEKARCZYK Michał X BIL Maksymilian 3:0 (11:9, 11:3, 11:7) ⇓
6   B JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
X KONIECZNY Tomasz
BIL Maksymilian
3:0 (12:10, 11:9, 13:11) ⇓
7   A KRUPA Cezary X BIL Maksymilian 3:1 (9:11, 11:6, 11:3, 11:7) ⇓
14   D JĘDRZEJOWSKI Oskar X BIL Maksymilian 3:2 (11:9, 9:11, 6:11, 11:9, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
107 BERDYSZ Mariusz 1964
15 BIEL Jakub 1977
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
546 BUDZIK Oskar 1998
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
189 CHOLEWA Dariusz 1998
68 CZYŻ Damian 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
858 DŁUGAJ Rafał 1978
368 DREWNIANY Ewelina 1996
402 DUDA Tomasz 1981
672 DUDEK Adam 1948
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1052 GOŁDA Kacper 1994
549 JANIA Mateusz 1997
541 JANIK Angelika 2000
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
734 JAŚKIEWICZ Rafał 2000
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
623 KLUZEK Grzegorz 1982
186 KNAPIK Jacek 1961
7 KONIECZNY Tomasz 1987
636 KOZIEŁ Michał 1983
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
483 KRÓL Mateusz 1992
1887 KRUPA Cezary 1992
744 KUPIEC Dariusz 1982
367 LECH Elżbieta 1998
365 LECH Katarzyna 1994
190 LECH Sylwester 1998
433 LEWANDOWSKA Agata 1994
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
361 MALIK Mateusz 1992
774 MARTA Patrycja 1999
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
766 MIKOSZ Michał 1994
707 MIREK Damian 1994
706 MIREK Joanna 1996
842 MIRUS Paweł 1989
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
645 MORAWIEC Michał 1995
229 MOTYKA Tadeusz 1961
14 NIEĆ Andrzej 1984
430 NOWAK Aneta 1994
266 NOWAK Łukasz 1983
424 NOWAK Patryk 1997
187 NOWAK Stanisław 1962
357 NYCZ Zbigniew 1972
59 OPYD Artur 1996
514 OSTANEK Michał 1998
547 PAJĄK Dawid 1998
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
909 PEREK Nikodem 2000
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
551 PIÓRO Eryk 1999
371 PIS Kamil 1991
350 PRZEKLASA Marek 1962
745 PRZYBYŁO Marek 1955
759 PYTEL Aleksandra 2002
393 PYTEL Sara 1999
253 RAPUTA Tomasz 1980
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
743 SALA Wojciech 1983
862 SARNA Ryszard 1962
721 SERAFIN Mateusz 1997
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
738 STOLARZ Beniamin 1998
363 STOLARZ Mikołaj 1996
740 STYRNA Stanisław 1943
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
265 TATARCZUCH Marek 1974
480 TOKARZ Adam 1964
1 UTYLSKI Filip 1982
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
110 WOŹNIAK Marcin 1993
775 WÓJCIK Jerzy 1954
264 ZACHARA Józef 1988
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990