Rafał Tatarczuch
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
1981 BRUD Szymon 2006
546 BUDZIK Oskar 1998
1040 BURKACKI Mateusz 1991
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
907 CUKIERDA Grzegorz 1990
819 CZEKAŃSKI Krystian 1995
68 CZYŻ Damian 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
858 DŁUGAJ Rafał 1978
368 DREWNIANY Ewelina 1996
402 DUDA Tomasz 1981
672 DUDEK Adam 1948
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
50 GIERCZYK Marcin 1993
633 GŁĄB Damian 1989
637 GNIEWEK Andrzej 1957
835 HADUCH Mariusz 1966
649 JANECZEK Bartłomiej 1994
549 JANIA Mateusz 1997
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
186 KNAPIK Jacek 1961
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1029 KOPCZYK Hubert 1998
870 KOWAL Adrian 1999
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
483 KRÓL Mateusz 1992
744 KUPIEC Dariusz 1982
365 LECH Katarzyna 1994
190 LECH Sylwester 1998
433 LEWANDOWSKA Agata 1994
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
361 MALIK Mateusz 1992
774 MARTA Patrycja 1999
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
847 MĘDREK Bartosz 1997
766 MIKOSZ Michał 1994
707 MIREK Damian 1994
706 MIREK Joanna 1996
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
645 MORAWIEC Michał 1995
229 MOTYKA Tadeusz 1961
14 NIEĆ Andrzej 1984
758 NOSEK Artur 1996
266 NOWAK Łukasz 1983
187 NOWAK Stanisław 1962
357 NYCZ Zbigniew 1972
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
809 OSIKA Janusz 1988
312 PACH Łukasz 1991
547 PAJĄK Dawid 1998
243 PALACZ Grzegorz 1982
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
108 PIECHOWICZ Marek 1965
551 PIÓRO Eryk 1999
371 PIS Kamil 1991
350 PRZEKLASA Marek 1962
745 PRZYBYŁO Marek 1955
972 PUŹNIAK Michał 1997
759 PYTEL Aleksandra 2002
393 PYTEL Sara 1999
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
1192 RUSZEL Bartosz 1982
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
743 SALA Wojciech 1983
862 SARNA Ryszard 1962
721 SERAFIN Mateusz 1997
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
738 STOLARZ Beniamin 1998
363 STOLARZ Mikołaj 1996
740 STYRNA Stanisław 1943
98 SURMA Krzysztof 1981
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
856 ŚWIRK Robert 1969
265 TATARCZUCH Marek 1974
480 TOKARZ Adam 1964
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
795 WŁODYKA Paweł 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
775 WÓJCIK Jerzy 1954
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990