Rafał Tatarczuch
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-09 10:30 ⇨ 2021-10-06 18:30
23. UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS „Radość” Gorlice 9:5
1   A TATARCZUCH Rafał W MÓL Marcin 3:1 (11:6, 11:8, 10:12, 11:7) ⇑
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:7) ⇑
7   A TATARCZUCH Rafał X WILK Paweł 3:0 (11:7, 11:2, 12:10) ⇑
11   A TATARCZUCH Rafał Y NOWAK Marcin 3:1 (11:5, 11:4, 5:11, 11:3) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 10:30 ⇨ 2021-10-12 18:00
10. UKS „Villa Verde” Olesno II - TKKF Dobczyce 10:4
2   B TATARCZUCH Rafał X BAJER Grzegorz 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) ⇑
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇑
8   B TATARCZUCH Rafał W GDULA Adam 3:2 (9:11, 11:5, 12:14, 11:9, 11:5) ⇑
13   B TATARCZUCH Rafał Z NOWAK Jakub 3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-17 11:00
35. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12
2   B SYRDA Zuzanna X TATARCZUCH Rafał 0:3 (7:11, 3:11, 9:11) ⇑
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
0:3 (9:11, 4:11, 8:11) ⇑
7   A KOPACKI Paweł X TATARCZUCH Rafał 2:3 (5:11, 11:8, 9:11, 11:6, 9:11) ⇑
14   D GAJEWSKA Natalia X TATARCZUCH Rafał 1:3 (8:11, 8:11, 12:10, 9:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-22 18:00 ⇨ 2021-10-20 18:00
36. TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10
1   A KOPCZYK Adrian W TATARCZUCH Rafał 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) ⇑
5   A WIELGOSZ Mirosław
KOPCZYK Adrian
W KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
1:3 (4:11, 8:11, 11:8, 5:11) ⇑
8   B FRĄCZEK Łukasz W TATARCZUCH Rafał 1:3 (10:12, 11:9, 8:11, 8:11) ⇑
12   C ŚWIRK Robert W TATARCZUCH Rafał 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 10:30
49. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2
3   C TATARCZUCH Rafał Y TROJANOWSKI Dawid 3:1 (11:4, 10:12, 11:9, 15:13) ⇑
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:6) ⇑
10   C TATARCZUCH Rafał Z KAWKA Maciej 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇑
12   C TATARCZUCH Rafał W PASEK Kamil 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 13:30
51. LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
1   A MORA Szymon W TATARCZUCH Rafał 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) ⇑
6   B SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
2:3 (0:11, 12:10, 11:9, 4:11, 6:11) ⇑
8   B GLANOWSKI Waldemar W TATARCZUCH Rafał 2:3 (11:7, 11:6, 8:11, 6:11, 3:11) ⇑
12   C PACIA Bartłomiej W TATARCZUCH Rafał 1:3 (12:14, 7:11, 11:9, 5:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 14:00 ⇨ 2021-11-06 18:30
5. ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
1   A KLUZEK Sławomir W TATARCZUCH Rafał 2:3 (11:3, 6:11, 11:8, 5:11, 15:17) ⇑
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
3:2 (7:11, 11:5, 11:9, 7:11, 11:8) ⇓
8   B SURMA Krzysztof W TATARCZUCH Rafał 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 5:11) ⇑
12   C KACHEL Mateusz W TATARCZUCH Rafał 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 10:00
62. UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa II 11:3
1   A TATARCZUCH Rafał W SUŁKOWSKI Karol 3:2 (11:8, 11:13, 7:11, 11:8, 12:10) ⇑
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
2:3 (5:11, 11:1, 9:11, 11:1, 8:11) ⇓
7   A TATARCZUCH Rafał X ROZUM Dawid 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:9) ⇑
11   A TATARCZUCH Rafał Y GOLONKA Filip 3:1 (11:5, 11:13, 11:4, 11:6) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-14 19:30
66. UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10
3   C ŚWIATŁOŃ Piotr Y TATARCZUCH Rafał 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇓
6   B KUZIO Waldemar
ŚWIATŁOŃ Piotr
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
1:3 (8:11, 4:11, 11:8, 8:11) ⇑
9   D KUZIO Waldemar Y TATARCZUCH Rafał 1:3 (4:11, 4:11, 11:3, 9:11) ⇑
11   A STALMACH Zbigniew Y TATARCZUCH Rafał 0:3 (9:11, 2:11, 5:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-01 19:00 ⇨ 2021-12-19 16:00
20. LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12
3   C DUDZIAK Damian Y TATARCZUCH Rafał 1:3 (6:11, 13:11, 7:11, 9:11) ⇑
6   B DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
1:3 (11:5, 4:11, 7:11, 3:11) ⇑
9   D SKRZYPEK Grzegorz Y TATARCZUCH Rafał 2:3 (14:12, 7:11, 8:11, 11:5, 8:11) ⇑
11   A LENART Marek Y TATARCZUCH Rafał 3:2 (3:11, 6:11, 11:6, 11:6, 12:10) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-18 10:30 ⇨ 2021-12-28 17:30
75. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
4   D TATARCZUCH Rafał Z GNIADEK Piotr 0:3 (4:11, 8:11, 10:12) ⇓
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
2:3 (7:11, 11:13, 11:6, 11:1, 9:11) ⇓
9   D TATARCZUCH Rafał Y MRUGAŁA Jan 1:3 (11:6, 7:11, 10:12, 3:11) ⇓
14   D TATARCZUCH Rafał X SUBIK Filip 1:3 (10:12, 11:9, 10:12, 9:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-08 10:00 ⇨ 2022-01-04 14:30
81. „Siemacha” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12
3   C PIRÓG Paweł Y TATARCZUCH Rafał 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) ⇑
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
2:3 (5:11, 11:6, 5:11, 11:8, 8:11) ⇑
9   D PILCH Aleksander Y TATARCZUCH Rafał 0:3 (7:11, 4:11, 11:13) ⇑
11   A ŚLIWIŃSKI Karol Y TATARCZUCH Rafał 1:3 (11:6, 15:17, 7:11, 8:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-15 10:30
88. UKS „Villa Verde” Olesno II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 5:9
1   A TATARCZUCH Rafał W KOŁOS Arkadiusz 3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 11:3, 11:5) ⇑
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
0:3 (9:11, 13:15, 7:11) ⇓
7   A TATARCZUCH Rafał X TURECKI Kacper 2:3 (11:8, 11:6, 8:11, 9:11, 8:11) ⇓
11   A TATARCZUCH Rafał Y ZIMNICKI Tomasz 3:0 (12:10, 13:11, 11:9) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 10:30 ⇨ 2022-02-09 18:00
92. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1
1   A TATARCZUCH Rafał W KOPACKA Anna 3:0 (11:5, 11:6, 11:1) ⇑
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W KOPACKA Anna
CHUDZICKI Maksym
3:0 (11:3, 11:5, 11:9) ⇑
7   A TATARCZUCH Rafał X JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:4, 9:11, 11:8, 11:7) ⇑
11   A TATARCZUCH Rafał Y KOPACKI Paweł 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-26 16:00 ⇨ 2022-03-22 18:00
102. KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Villa Verde” Olesno II 6:8
1   A MRUGAŁA Bartłomiej W TATARCZUCH Rafał 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) ⇓
5   A SUBIK Filip
MRUGAŁA Jan
W KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
1:3 (13:15, 11:7, 8:11, 5:11) ⇑
8   B WĄSIK Marcin W TATARCZUCH Rafał 2:3 (11:9, 9:11, 9:11, 12:10, 5:11) ⇑
12   C MRUGAŁA Jan W TATARCZUCH Rafał 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 2:11) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-02 10:30
104. UKS „Villa Verde” Olesno II - „Siemacha” Kraków 8:6
1   A TATARCZUCH Rafał W ŚLIWIŃSKI Karol 3:2 (2:11, 12:14, 13:11, 13:11, 14:12) ⇑
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W KONSTANTYN Paweł
PILCH Aleksander
3:2 (11:7, 11:7, 7:11, 9:11, 11:9) ⇑
7   A TATARCZUCH Rafał X PILCH Aleksander 3:0 (11:4, 12:10, 11:4) ⇑
11   A TATARCZUCH Rafał Y KONSTANTYN Paweł 3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:9, 11:8) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-26 16:00 ⇨ 2022-04-23 10:00
95. „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Villa Verde” Olesno II 8:6
1   A TURECKI Kacper W TATARCZUCH Rafał 3:2 (11:9, 11:5, 9:11, 10:12, 11:7) ⇓
6   B CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
3:0 (11:2, 11:7, 12:10) ⇓
8   B KOŁOS Arkadiusz W TATARCZUCH Rafał 2:3 (13:11, 3:11, 11:9, 5:11, 9:11) ⇑
12   C ZIMNICKI Tomasz W TATARCZUCH Rafał 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-30 10:30 ⇨ 2022-04-24 18:00
108. UKS „Villa Verde” Olesno II - LKS „Kłos” Olkusz 12:2
1   A TATARCZUCH Rafał W TOMSIA Sławomir 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 11:3) ⇑
6   B KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
X SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
2:3 (11:5, 10:12, 11:7, 9:11, 9:11) ⇓
7   A TATARCZUCH Rafał X GLANOWSKI Waldemar 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) ⇑
11   A TATARCZUCH Rafał Y PACIA Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
1879 BAJER Grzegorz 2007
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
1981 BRUD Szymon 2006
546 BUDZIK Oskar 1998
1040 BURKACKI Mateusz 1991
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1427 CHUDOBA Piotr 1981
226 CHYC Tomasz 1993
907 CUKIERDA Grzegorz 1990
819 CZEKAŃSKI Krystian 1995
68 CZYŻ Damian 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
858 DŁUGAJ Rafał 1978
368 DREWNIANY Ewelina 1996
402 DUDA Tomasz 1981
672 DUDEK Adam 1948
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
2140 GDULA Adam 1977
50 GIERCZYK Marcin 1993
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
2113 GNIADEK Piotr 2008
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1372 GOLONKA Filip 2006
835 HADUCH Mariusz 1966
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
649 JANECZEK Bartłomiej 1994
549 JANIA Mateusz 1997
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
100 KACHEL Mateusz 1996
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
2495 KAWKA Maciej 1974
662 KLUZEK Sławomir 1986
186 KNAPIK Jacek 1961
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1544 KOPACKA Anna 2006
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
1029 KOPCZYK Hubert 1998
870 KOWAL Adrian 1999
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
483 KRÓL Mateusz 1992
744 KUPIEC Dariusz 1982
523 KUZIO Waldemar 1977
365 LECH Katarzyna 1994
190 LECH Sylwester 1998
128 LENART Marek 1992
433 LEWANDOWSKA Agata 1994
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
151 MAGULSKI Damian 1997
361 MALIK Mateusz 1992
774 MARTA Patrycja 1999
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
847 MĘDREK Bartosz 1997
766 MIKOSZ Michał 1994
707 MIREK Damian 1994
706 MIREK Joanna 1996
648 MISIASZEK Wojciech 1994
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
3382 MORA Szymon 1987
645 MORAWIEC Michał 1995
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
14 NIEĆ Andrzej 1984
758 NOSEK Artur 1996
1824 NOWAK Jakub 2007
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
187 NOWAK Stanisław 1962
357 NYCZ Zbigniew 1972
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
809 OSIKA Janusz 1988
312 PACH Łukasz 1991
2708 PACIA Bartłomiej 1976
547 PAJĄK Dawid 1998
243 PALACZ Grzegorz 1982
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
108 PIECHOWICZ Marek 1965
2550 PILCH Aleksander 2008
551 PIÓRO Eryk 1999
2178 PIRÓG Paweł 2008
371 PIS Kamil 1991
350 PRZEKLASA Marek 1962
745 PRZYBYŁO Marek 1955
972 PUŹNIAK Michał 1997
759 PYTEL Aleksandra 2002
393 PYTEL Sara 1999
241 ROSIEK Michał 1996
344 ROZUM Dawid 1998
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
1192 RUSZEL Bartosz 1982
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
743 SALA Wojciech 1983
862 SARNA Ryszard 1962
721 SERAFIN Mateusz 1997
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1313 STALMACH Zbigniew 2000
738 STOLARZ Beniamin 1998
363 STOLARZ Mikołaj 1996
740 STYRNA Stanisław 1943
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
1569 SYRDA Zuzanna 2006
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
26 ŚWIĘTEK Krzysztof 1963
856 ŚWIRK Robert 1969
265 TATARCZUCH Marek 1974
480 TOKARZ Adam 1964
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1269 TURECKI Kacper 2006
150 WĄSIK Marcin 1996
8 WĘGIEL Marcin 1980
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
470 WILK Paweł 1988
795 WŁODYKA Paweł 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
775 WÓJCIK Jerzy 1954
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
264 ZACHARA Józef 1988
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990