Grzegorz Dudzik
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1994
Przynależność klubowa: KS „Szczawa”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 11:00 ⇨ 2021-10-10 09:00
3. UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Talar Team” Szczawa II 13:5
3   C SYKTUS Jan Y DUDZIK Grzegorz 3:2 (11:3, 4:11, 17:19, 11:8, 11:8) ⇓
5   A DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
W TALAR Paweł
DUDZIK Grzegorz
1:3 (9:11, 4:11, 11:7, 4:11) ⇑
9   D UBIK Jarosław Y DUDZIK Grzegorz 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) ⇑
11   A DOMITER Julia Y DUDZIK Grzegorz 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) ⇑
17   B DYGAS Dawid Y DUDZIK Grzegorz 0:3 (3:11, 9:11, 4:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-01 18:00 ⇨ 2021-10-15 18:00
12. LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa II 6:12
1   A MRÓZEK Jan W DUDZIK Grzegorz 1:3 (12:14, 13:11, 8:11, 8:11) ⇑
5   A MRÓZEK Jan
MICHAŁEK Jakub
W TALAR Paweł
DUDZIK Grzegorz
2:3 (8:11, 9:11, 14:12, 11:9, 6:11) ⇑
8   B MIŚKOWIEC Jerzy W DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:7, 11:9) ⇓
12   C TRZÓPEK Oskar W DUDZIK Grzegorz 0:3 (1:11, 2:11, 7:11) ⇑
16   D MICHAŁEK Jakub W DUDZIK Grzegorz 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-30 17:00
24. PTG „Sokół” Grybów - KS „Talar Team” Szczawa II 17:1
1   A GRUCA Marek W DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇓
5   A PĘKALA Andrzej
DZIEDZIAK Stanisław
W TALAR Paweł
DUDZIK Grzegorz
3:2 (11:7, 8:11, 9:11, 11:7, 11:9) ⇓
8   B PĘKALA Andrzej W DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
12   C DZIEDZIAK Stanisław W DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) ⇓
16   D URBAN Mariusz W DUDZIK Grzegorz 3:2 (11:8, 7:11, 8:11, 11:7, 11:9) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 11:00 ⇨ 2021-11-07 11:00
20. KS „Talar Team” Szczawa II - KSTS „Forhend” Muszyna 11:7
2   B DUDZIK Grzegorz X ŚMIAŁEK Jerzy 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:7) ⇑
5   A TALAR Paweł
DUDZIK Grzegorz
W SUŁKOWSKI Jerzy
ŚMIAŁEK Jerzy
3:2 (12:10, 8:11, 8:11, 11:7, 11:9) ⇑
8   B DUDZIK Grzegorz W SZUBRYT Tomasz 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) ⇑
13   B DUDZIK Grzegorz Z PARA Maciej 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) ⇑
17   B DUDZIK Grzegorz Y PORĘBA Adam 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00
42. LUKS "Solsum" Lipie - KS „Talar Team” Szczawa 8:6
1   A DZIEDZIC Marta W DUDZIK Grzegorz 3:1 (11:8, 6:11, 11:3, 11:3) ⇓
5   A JURKOWSKI Piotr
DZIEDZIC Marta
W NIEĆ Andrzej
DUDZIK Grzegorz
3:0 (11:5, 11:5, 12:10) ⇓
8   B MRUK Piotr W DUDZIK Grzegorz 2:3 (11:7, 7:11, 10:12, 12:10, 13:15) ⇑
12   C JURKOWSKI Piotr W DUDZIK Grzegorz 2:3 (12:14, 11:6, 11:7, 5:11, 7:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-10 17:00 ⇨ 2021-12-03 18:00
30. MKS „Radość” Gorlice IV - KS „Talar Team” Szczawa II 11:7
3   C PYZIK Tomasz Y DUDZIK Grzegorz 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:7) ⇓
6   B PYZIK Anna
PYZIK Tomasz
X DUDZIK Grzegorz
OPYD Dawid
1:3 (11:9, 4:11, 7:11, 5:11) ⇑
9   D MÓL Jakub Y DUDZIK Grzegorz 1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 8:11) ⇑
11   A HONKOWICZ Kacper Y DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇓
17   B PYZIK Anna Y DUDZIK Grzegorz 0:3 (8:11, 8:11, 3:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 11:00
34. KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Start” Nowy Sącz II 3:15
1   A DUDZIK Grzegorz W WOŹNIAK Agnieszka 3:1 (14:12, 3:11, 11:7, 11:5) ⇑
6   B TALAR Paweł
DUDZIK Grzegorz
X WOŹNIAK Agnieszka
SOBOCIŃSKA Małgorzata
2:3 (11:6, 11:4, 4:11, 10:12, 14:16) ⇓
7   A DUDZIK Grzegorz X PARAIS Leszek 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:7) ⇑
11   A DUDZIK Grzegorz Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 0:3 (10:12, 7:11, 4:11) ⇓
15   A DUDZIK Grzegorz Z MÓŁKA Krzysztof 3:1 (11:9, 13:11, 9:11, 11:5) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-08 17:00
55. LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Talar Team” Szczawa 12:2
2   B GAJEWSKI Dominik X DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:6, 11:1, 11:8) ⇓
6   B JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
X DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
3:1 (11:8, 4:11, 11:8, 11:4) ⇓
7   A OSTROWSKI Dawid X DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:6, 11:6, 12:10) ⇓
14   D WOLIŃSKI Zenon X DUDZIK Grzegorz 3:2 (11:5, 11:6, 7:11, 8:11, 11:4) ⇓
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-13 11:00
84. KS „Talar Team” Szczawa - LUKS "Solsum" Lipie 8:6
3   C DUDZIK Grzegorz Y SZCZECINA Piotr 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) ⇓
5   A NIEĆ Andrzej
DUDZIK Grzegorz
W CEWKA Piotr
WÓJS Tomasz
3:0 (11:8, 11:6, 11:9) ⇑
10   C DUDZIK Grzegorz Z MRUK Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇑
12   C DUDZIK Grzegorz W DZIEDZIC Marta 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:6) ⇑
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-25 18:00
85. TG „Sokół” Brzesko - KS „Talar Team” Szczawa 5:9
2   B HAZIK Jakub X DUDZIK Grzegorz 3:2 (12:10, 11:1, 8:11, 3:11, 11:9) ⇓
5   A PIĘKOSZ Wacław
NOWAK Dawid
W DUDZIK Grzegorz
PIETRZAK Krzysztof
0:3 (9:11, 7:11, 11:13) ⇑
7   A PIĘKOSZ Jakub X DUDZIK Grzegorz 1:3 (11:7, 5:11, 10:12, 5:11) ⇑
14   D NOWAK Dawid X DUDZIK Grzegorz 1:3 (11:7, 9:11, 3:11, 9:11) ⇑
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-13 16:00
90. LKS „Orzeł” Wojnarowa - KS „Talar Team” Szczawa 6:8
4   D ŁUKASIK Andrzej Z DUDZIK Grzegorz 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) ⇑
6   B ŁUKASIK Andrzej
ŻAROWSKA Sonia
X NIEĆ Andrzej
DUDZIK Grzegorz
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇑
10   C RYBOWICZ Rafał Z DUDZIK Grzegorz 3:1 (7:11, 12:10, 11:5, 11:6) ⇓
13   B ŻAROWSKA Sonia Z DUDZIK Grzegorz 2:3 (6:11, 11:9, 9:11, 11:9, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
39 BALDOWSKI Roman 1989
107 BERDYSZ Mariusz 1964
676 BIERYT Karol 1995
351 BOBER Damian 1987
198 BODZIONY Gabriela 2000
247 BOLSĘGA Henryk 1971
3215 BOMBA Łukasz 2006
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
167 BRACH Agnieszka 1995
1863 BULANDA Tomasz 2001
336 CEWKA Piotr 1990
3229 CEWKA Piotr 2005
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
457 CHRUŚLICKI Jerzy 1996
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
687 CZYRNEK Jakub 1998
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1381 DOMITER Julia 2004
672 DUDEK Adam 1948
2532 DYGAS Dawid 2009
3606 DZIEDZIAK Stanisław 1973
1633 DZIEDZIC Marta 1969
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
409 FIRSZT Mateusz 1992
25 FLOREK Sławomir 1977
1178 FORCZEK Kamil 2000
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1130 GARBOWSKI Mateusz 1995
1993 GIERA Paweł 1983
456 GŁÓD Patryk 1996
455 GŁÓD Przemysław 1994
677 GROŃSKI Dawid 1995
481 GRUCA Marek 1978
1714 GUZIK Paweł 1986
1342 HAZIK Jakub 1971
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1179 HOLECZKO Oskar 1998
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
337 JASIŃSKI Piotr 1986
489 JELEŃ Janusz 1991
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
255 KAIM Szymon 1998
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
2495 KAWKA Maciej 1974
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
35 KLIMEK Janusz 1965
40 KLIMEK Krystian 1992
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
262 KOSMAL Kinga 1999
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
498 KOWALIK Przemysław 1996
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
483 KRÓL Mateusz 1992
1934 KULCZYK Rafał 1981
1617 KULDANEK Łukasz 2000
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
2426 ŁĄCKI Piotr 2010
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
1502 MENSFELD Natalia 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
3168 MICHAŁEK Jakub 2008
484 MIELUCH Marek 1994
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
3318 MÓL Jakub 2007
780 MÓL Marcin 1978
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
475 NATANEK Franciszek 1958
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
2353 NOWAK Dawid 2004
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
487 OGORZAŁEK Andrzej 1992
76 OPIELA Bronisław 1947
596 OPIŁO Arkadiusz 1996
598 OPIŁO Zygmunt 1962
105 OPYD Grzegorz 1993
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
678 OWSIANKA Sebastian 1995
42 PAŁUBNIAK Tomasz 1996
441 PARA Maciej 1976
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
442 PEREGRYM Andrzej 1957
2933 PĘKALA Andrzej 1985
1072 PĘKALA Piotr 1996
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
259 PIĘTOŃ Robert 1983
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
1788 PORĘBA Adam 1978
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
3298 PYZIK Anna 2009
75 PYZIK Stanisław 1952
3313 PYZIK Tomasz 1980
3228 ROSIEK Jakub 2003
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1225 RUSNARCZYK Józef 2000
1419 RUTANA Przemysław 1998
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
485 SKOWRON Jan 1958
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
3338 SOBOCIŃSKA Małgorzata 1986
1121 SOBOLEWSKI Piotr 1996
73 SOCHA Mateusz 1997
1221 SOPATA Jan 1999
958 STANISZ Wojciech 1969
1093 STEINHOFF Bogumił 1991
716 STĘPKOWICZ Wiktor 1987
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
276 SUŁKOWSKI Michał 1995
355 SURMA Mariusz 1975
944 SWOŁKOWICZ Krzysztof 1995
3088 SYKTUS Jan 2007
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1106 SZABLA Maciej 1983
1669 SZAREK Marcin 1986
502 SZARY Józef 1952
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1266 SZELIGA Andrzej 1960
439 SZUBRYT Tomasz 1974
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
56 ŚLĄSKI Damian 1991
3538 ŚMIAŁEK Jerzy 1950
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
2384 TROJAN Marek 1981
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
3163 TRZÓPEK Oskar 2006
280 TWARÓG Mariusz 1997
3089 UBIK Jarosław 2008
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
1222 WĘGLARZ Piotr 2000
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
2792 WITEK Grzegorz 1982
114 WOJTAS Tomasz 1983
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
2028 WOŹNIAK Kazimierz 1960
110 WOŹNIAK Marcin 1993
74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
479 WRONA Marian 1958
274 WYCZÓŁKOWSKA Karolina 1995
77 ZACHACZ Damian 1997
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996