Artur Stoszko
Numer zawodnika: 1952
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: UKS „Fortem” Pawęzów
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 45549
Numer licencji okres.: 1140
Data wydania: 16.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-25 16:30
2. UKS Fortem Pawęzów II - LUKS Galux Skrzyszów III 12:2
2   B STOSZKO Artur X SARAD Kamil 3:1 (13:11, 10:12, 13:11, 11:3) ⇑
5   A STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
W SARAD Kamil
SARAD Anna
3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:8) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-01 16:00
7. LZS Solidarni Mędrzechów II - UKS Fortem Pawęzów II 3:11
3   C TOBIASZ Andrzej Y STOSZKO Artur 3:2 (9:11, 11:4, 7:11, 14:12, 11:9) ⇓
6   B RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
X STOSZKO Artur
CHŁOPEK Błażej
0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇑
9   D JASTRZĘBSKI Dawid Y STOSZKO Artur 2:3 (8:11, 6:11, 11:6, 11:5, 9:11) ⇑
11   A WOLIŃSKI Wojciech Y STOSZKO Artur 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-22 11:00
14. UKS Królewski Biecz - UKS Fortem Pawęzów II 2:12
4   D DUDEK Adam Z STOSZKO Artur 0:3 (8:11, 4:11, 3:11) ⇑
5   A CICHOŃ Łukasz
MARKOWICZ Marcin
W STOSZKO Artur
CHŁOPEK Błażej
1:3 (9:11, 11:5, 9:11, 5:11) ⇑
10   C CZELUŚNIAK Angelika Z STOSZKO Artur 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
13   B MARKOWICZ Marcin Z STOSZKO Artur 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-10-29 11:00
20. UKS Fortem Pawęzów II - MKS Tarnovia Tarnów I 11:3
3   C STOSZKO Artur Y BUZOWSKI Piotr 3:0 (12:10, 11:6, 11:8) ⇑
6   B STOSZKO Artur
CHŁOPEK Błażej
X JURKIEWICZ Jakub
BUZOWSKI Piotr
3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇑
10   C STOSZKO Artur Z TOKARCZYK Szymon 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:5) ⇑
12   C STOSZKO Artur W FRANCZAK Szymon 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-11 18:00 ⇨ 2022-11-10 18:30
26. UKS Villa Verde Olesno V - UKS Fortem Pawęzów II 3:11
4   D ŚWIATŁOWSKI Sebastian Z STOSZKO Artur 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) ⇑
5   A PROCHAZKA Tomasz
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
W STOSZKO Artur
CHŁOPEK Błażej
0:3 (9:11, 5:11, 8:11) ⇑
10   C DROŻDŻ Jarosław Z STOSZKO Artur 0:3 (7:11, 2:11, 7:11) ⇑
13   B PROCHAZKA Tomasz Z STOSZKO Artur 0:3 (8:11, 10:12, 10:12) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-27 15:00
32. UKS Fortem Pawęzów II - UKS Sokół Żabno II 11:3
3   C STOSZKO Artur Y CIERNIAK Konrad 3:1 (12:10, 8:11, 11:9, 11:8) ⇑
6   B STOSZKO Artur
CHŁOPEK Błażej
X MLECZKO Mateusz
CIERNIAK Konrad
3:0 (11:9, 17:15, 11:9) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2022-12-02 18:00
38. TG Sokół Brzesko I - UKS Fortem Pawęzów II 8:6
3   C HAZIK Jakub Y STOSZKO Artur 0:3 (9:11, 9:11, 17:19) ⇑
5   A PIĘKOSZ Jakub
PIĘKOSZ Wacław
W STOSZKO Artur
CHŁOPEK Błażej
3:2 (11:6, 9:11, 6:11, 11:4, 11:8) ⇓
9   D NOWAK Dawid Y STOSZKO Artur 3:2 (7:11, 11:6, 8:11, 11:8, 11:9) ⇓
11   A PUT Maciej Y STOSZKO Artur 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-01-06 19:00
50. UKS Jordan Zakliczyn II - UKS Fortem Pawęzów II 5:9
3   C BOCHENEK Zbigniew Y STOSZKO Artur 3:2 (8:11, 10:12, 11:7, 11:9, 11:6) ⇓
6   B KRAKOWSKI Sebastian
NAGEL Nikodem
X STOSZKO Artur
CHŁOPEK Błażej
3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:7) ⇓
9   D MICHAŁEK Jacek Y STOSZKO Artur 0:3 (11:13, 6:11, 11:13) ⇑
11   A NAGEL Nikodem Y STOSZKO Artur 3:2 (6:11, 8:11, 11:6, 11:7, 12:10) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-01-15 17:00
56. UKS Fortem Pawęzów II - MOKSiR Czchów 9:5
3   C STOSZKO Artur Y SERAFIN Mateusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇑
5   A STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
W TOMKOWSKI Dawid
NIEĆ Tomasz
3:0 (15:13, 11:7, 11:9) ⇑
10   C STOSZKO Artur Z TOMKOWSKI Dawid 3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 11:8) ⇑
12   C STOSZKO Artur W NIEĆ Tomasz 3:1 (11:9, 4:11, 11:4, 11:5) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-01-29 16:00
62. MKS Tarnovia Tarnów II - UKS Fortem Pawęzów II 4:10
2   B MILÓWKA Julia X STOSZKO Artur 3:2 (7:11, 9:11, 12:10, 11:9, 11:7) ⇓
6   B HABA Oliwia
HABA Klaudia
X STOSZKO Artur
CHŁOPEK Błażej
1:3 (11:13, 7:11, 11:6, 4:11) ⇑
7   A ŚWIĄTEK Emilia X STOSZKO Artur 1:3 (5:11, 8:11, 11:4, 2:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1661 BACZ Andrzej 1948
1477 BALIGA Cezary 1998
1137 BARDON Piotr 2000
1851 BARSZCZ Dominik 2004
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1688 BORTNIK Jakub 2001
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2208 BRZĘK Magdalena 2003
2207 BRZĘK Patrycja 2005
3330 BUZOWSKI Piotr 2011
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1686 CICH Adrian 2002
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
672 DUDEK Adam 1948
1719 FIRLIT Alicja 2004
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
2371 FRANCZAK Szymon 2006
233 FURTAK Krzysztof 1970
2206 GAJDA Rafał 2000
362 GAWLIK Adam 1989
1140 GNIADEK Adrian 2003
2430 HABA Klaudia 2010
2429 HABA Oliwia 2010
1342 HAZIK Jakub 1971
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
3769 JEWUŁA Michał 2010
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
338 JURKOWSKI Piotr 1978
2390 KAJFASZ Krystian 2002
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
2873 KARTECZKA Martyna 2005
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
1919 KIJOWSKI Jan 2002
422 KLUBA Krzysztof 1962
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
3195 KORNAŚ Karol 2010
1932 KORUS Paweł 2002
1925 KOWAL Damian 1999
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
511 KRÓL Stanisław 1959
3107 KUCHARSKI Michał 1989
1802 KUDŁA Paweł 1985
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
3174 MARKOWICZ Marcin 2004
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
3950 MICHAŁEK Jacek 1980
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
648 MISIASZEK Wojciech 1994
2364 MLECZKO Mateusz 2004
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
2205 OLCHAWA Daniel 1998
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
5 OPIOŁA Tomasz 1954
2562 OSTROWSKI Artur 2005
946 PARA Eligiusz 1954
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
2377 PUT Maciej 2004
428 RAJZER Aleksandra 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1111 RUSEK Andrzej 1967
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
740 STYRNA Stanisław 1943
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
3210 SZUMILAS Władysław 1976
2706 ŚLAZYK Karol 2007
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
2780 TOMKOWSKI Dawid 2011
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1927 WAJDA Kamil 2003
2354 WĄSIK Dawid 2003
3201 WĘGLARCZYK Jan 2006
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993