Ilość zawodników bądź zawodniczek przypisanych do drużyny:
1. „Dorbud-Gryf” Gdów II (M) - 16
2. „Kruszbud-Gryf” Gdów (M) - 5
3. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie I (M) - 7
4. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II (M) - 7
5. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III (M) - 9
6. „Power Rangers” Czarny Dunajec (M) - 11
7. „Q Team” Kraków (M) - 6
8. „Semarch-Podwawelski” Kraków II (M) - 7
9. „Siemacha” Kraków (M) - 13
10. „Siemacha” Kraków II (M) - 15
11. „Witmar-Podwawelski” Kraków (M) - 9
12. CKiS Skawina (M) - 8
13. KS „Backhand” Andrychów (M) - 7
14. KS „Bronowianka” Kraków (M) - 7
15. KS „Bronowianka” Kraków II (M) - 14
16. KS „Bronowianka” Kraków III (M) - 13
17. KS „Bronowianka” Kraków IV (M) - 10
18. KS „Golden Masters” Korczyna (M) - 8
19. KS „Gorce” Nowy Targ (M) - 9
20. KS „Gorce” Nowy Targ II (M) - 13
21. KS „Gorce” Nowy Targ III (M) - 13
22. KS „Gorce” Nowy Targ IV (M) - 7
23. KS „Gorce” Nowy Targ V (M) - 6
24. KS „Jordan” Kraków (M) - 6
25. KS „Podwawelski” Kraków III (M) - 12
26. KS „Podwawelski” Kraków IV (M) - 20
27. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice (M) - 9
28. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II (M) - 15
29. KS „Start” Nowy Sącz (M) - 13
30. KS „Start” Nowy Sącz II (M) - 11
31. KS „Talar Team” Szczawa (M) - 15
32. KS „Talar Team” Szczawa II (M) - 16
33. KS „Turbacz” Mszana Dolna (M) - 7
34. KSTS „Forhend” Muszyna (M) - 6
35. KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa (M) - 9
36. KTS „Victoria” Spytkowice (M) - 18
37. KTS „Victoria” Spytkowice II (M) - 11
38. KTS „Victoria” Spytkowice III (M) - 10
39. KU AZS Politechnika Rzeszów III (M) - 6
40. LKS „Dobrzanka” Dobra (M) - 8
41. LKS „Kłos” Olkusz (M) - 10
42. LKS „Kłos” Olkusz II (M) - 11
43. LKS „Kłos” Olkusz III (M) - 9
44. LKS „Orawa” Jabłonka (M) - 9
45. LKS „Orzeł” Wojnarowa (M) - 10
46. LKS „Polonia” Wilczkowice (M) - 11
47. LKS „Polonia” Wilczkowice II (M) - 10
48. LKS „Polonia” Wilczkowice III (M) - 14
49. LKS „Victoria” Nidek (M) - 5
50. LKS „Victoria” Nidek II (M) - 5
51. LKS „Victoria” Nidek III (M) - 7
52. LKS „Vocovia” Wokowice (M) - 6
53. LKS „Wisła” Rząska I (M) - 9
54. LKS „Wisła” Rząska II (M) - 6
55. LUKS „Galux” Skrzyszów (M) - 9
56. LUKS „Galux” Skrzyszów II (M) - 15
57. LUKS „Galux” Skrzyszów III (M) - 16
58. LUKS „Sobolik” Sobolów (M) - 21
59. LUKS Lipie (M) - 14
60. LUKS Lipie II (M) - 13
61. LZS „Solidarni” Mędrzechów (M) - 12
62. LZS „Solidarni” Mędrzechów II (M) - 12
63. MKS „Centrum” Kraków (M) - 13
64. MKS „Centrum” Kraków II (M) - 12
65. MKS „Centrum” Kraków III (M) - 14
66. MKS „Halniak” Maków Podh. (M) - 8
67. MKS „Radość” Gorlice (M) - 15
68. MKS „Radość” Gorlice II (M) - 19
69. MKS „Radość” Gorlice III (M) - 10
70. MKS „Radość” Gorlice IV (M) - 8
71. MKS „Skawa” Wadowice (M) - 10
72. MKS „Skawa” Wadowice II (M) - 14
73. MKS „Skawa” Wadowice III (M) - 17
74. MKS „Tarnovia” Tarnów I (M) - 11
75. MKS „Tarnovia” Tarnów II (M) - 7
76. MOKSiR Czchów (M) - 14
77. MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno (M) - 6
78. PKS „Porta” Kraków (M) - 10
79. PTG „Sokół” Grybów (M) - 11
80. SMS Jarosław II (M) - 6
81. SSL „Wielmożanka” Wielmoża I (M) - 5
82. SSL „Wielmożanka” Wielmoża II (M) - 6
83. TG „Sokół” Brzesko (M) - 15
84. TKKF Dobczyce (M) - 6
85. TKS „Opoka” Trzebinia (M) - 9
86. UKS „Fortem” Pawęzów (M) - 6
87. UKS „Fortem” Pawęzów II (M) - 11
88. UKS „Jordan” Zakliczyn (M) - 18
89. UKS „Jordan” Zakliczyn II (M) - 18
90. UKS „Metalka” Nowy Targ (M) - 8
91. UKS „Miasto Soli” Wieliczka (M) - 12
92. UKS „Orły” Zakopane (M) - 8
93. UKS „Płomień” Limanowa (M) - 10
94. UKS „Płomień” Limanowa II (M) - 17
95. UKS „Płomień” Limanowa III (M) - 14
96. UKS „Rokicie” Szczytniki I (M) - 10
97. UKS „Rokicie” Szczytniki II (M) - 11
98. UKS „Sokół” Żabno (M) - 8
99. UKS „Tornado” Waksmund (M) - 7
100. UKS „Villa Verde” Olesno II (M) - 26
101. UKS „Villa Verde” Olesno III (M) - 26
102. UKS „Villa Verde” Olesno IV (M) - 26
103. UKS „Zarabie” Myślenice (M) - 11
104. UKS „Zarabie” Myślenice II (M) - 13
105. UKS „Zarabie” Myślenice III (M) - 17
106. UKS MOSiR Dukla (M) - 6
107. ULKS „Lachowice” (M) - 8
108. ULKS „Lachowice” II (M) - 11
Ilość zawodników zarejestrowana w systemie ligowym KOZTS: 2662