Ilość zawodników bądź zawodniczek przypisanych do drużyny:
1. AZS Politechnika Kraków (M) - 7
2. Dorbud-Gryf Gdów II (M) - 9
3. FCIS Kraków I (M) - 9
4. FCIS Kraków II (M) - 7
5. KS Backhand Andrychów (M) - 11
6. KS Backhand Andrychów II (M) - 10
7. KS Bronowianka Kraków (M) - 11
8. KS Bronowianka Kraków II (M) - 11
9. KS Bronowianka Kraków III (M) - 11
10. KS Bronowianka Kraków IV (M) - 11
11. KS Gorce Nowy Targ II (M) - 16
12. KS Gorce Nowy Targ III (M) - 6
13. KS Gorce Nowy Targ IV (M) - 4
14. KS Jordan Kraków (M) - 6
15. KS Podwawelski Kraków II (M) - 17
16. KS Spektrum-Karpol Słopnice III (M) - 12
17. KS Start Nowy Sącz (M) - 9
18. KS Szczawa (M) - 8
19. KS Turbacz Mszana Dolna (M) - 7
20. KSTS Forhend Muszyna (M) - 7
21. KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa (M) - 7
22. KTS Victoria Spytkowice I (M) - 6
23. KTS Victoria Spytkowice II (M) - 16
24. KTS Victoria Spytkowice III (M) - 8
25. LKS Kłos Olkusz (M) - 7
26. LKS Kłos Olkusz II (M) - 6
27. LKS Kłos Olkusz III (M) - 9
28. LKS Orawa Jabłonka (M) - 9
29. LKS Orzeł Wojnarowa (M) - 5
30. LKS Polonia Wilczkowice (M) - 6
31. LKS Polonia Wilczkowice II (M) - 6
32. LKS Polonia Wilczkowice III (M) - 7
33. LKS Victoria Nidek (M) - 14
34. LKS Victoria Nidek II (M) - 5
35. LKS Victoria Nidek III (M) - 5
36. LKS Wisła Rząska (M) - 11
37. LUKS Galux Skrzyszów III (M) - 11
38. LUKS Solsum Lipie (M) - 12
39. LUKS Solsum Lipie II (M) - 12
40. LZS Solidarni Mędrzechów (M) - 9
41. LZS Solidarni Mędrzechów II (M) - 11
42. Magnum-Wesem Koźmice Wielkie I (M) - 6
43. Magnum-Wesem Koźmice Wielkie II (M) - 6
44. Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III (M) - 10
45. Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV (M) - 7
46. MKS Centrum Kraków I (M) - 7
47. MKS Centrum Kraków II (M) - 7
48. MKS Centrum Kraków III (M) - 12
49. MKS Radość Gorlice (M) - 15
50. MKS Radość Gorlice II (M) - 7
51. MKS Radość Gorlice III (M) - 12
52. MKS Skawa Wadowice (M) - 6
53. MKS Skawa Wadowice II (M) - 10
54. MKS Tarnovia Tarnów I (M) - 6
55. MKS Tarnovia Tarnów II (M) - 9
56. MOKSiR Czchów (M) - 18
57. PKS Porta Kraków (M) - 13
58. Podwawelski Kraków III (M) - 10
59. Podwawelski Kraków IV (M) - 10
60. Power Rangers Czarny Dunajec (M) - 7
61. PTG Sokół Grybów (M) - 8
62. SSL Wielmożanka Wielmoża (M) - 10
63. SSL Wielmożanka Wielmoża II (M) - 10
64. TG Sokół Brzesko I (M) - 6
65. TG Sokół Brzesko II (M) - 8
66. TKKF Dobczyce (M) - 5
67. TKKF Top Spin Kraków (M) - 8
68. TKS Opoka Trzebinia (M) - 9
69. UKS Arka Start Nowy Sącz II (M) - 21
70. UKS Fortem Pawęzów (M) - 4
71. UKS Fortem Pawęzów II (M) - 8
72. UKS Jordan Zakliczyn (M) - 17
73. UKS Jordan Zakliczyn II (M) - 17
74. UKS Krupiec Rokicie Szczytniki (M) - 11
75. UKS Miasto Soli Wieliczka (M) - 7
76. UKS Orły Zakopane (M) - 8
77. UKS Płomień Limanowa II (M) - 15
78. UKS Płomień Limanowa III (M) - 12
79. UKS Sęp Wilczyska (M) - 7
80. UKS Sokół Żabno (M) - 14
81. UKS Sokół Żabno II (M) - 14
82. UKS Uran Łukowica (M) - 9
83. UKS Villa Verde Olesno III (M) - 31
84. UKS Villa Verde Olesno IV (M) - 31
85. UKS Villa Verde Olesno V (M) - 31
86. UKS Zarabie Myślenice (M) - 15
87. UKS Zarabie Myślenice II (M) - 10
88. UKS Zarabie Myślenice III (M) - 9
89. ULKS Lachowice (M) - 7
90. ULKS Lachowice II (M) - 9
Ilość zawodników zarejestrowana w systemie ligowym KOZTS: 2844