Marta Dziedzic
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: LUKS „Lipie”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 17:00
6. MKS „Radość” Gorlice II - LUKS Lipie 13:1
1   A MÓL Marcin W DZIEDZIC Marta 3:2 (6:11, 11:6, 11:6, 8:11, 11:7) ⇓
5   A ŁABOWSKI Józef
MÓL Marcin
W DZIEDZIC Marta
BOMBA Łukasz
3:0 (11:5, 11:2, 11:2) ⇓
8   B URBAN Mariusz W DZIEDZIC Marta 3:0 (11:9, 11:3, 12:10) ⇓
12   C WOŹNIAK Marcin W DZIEDZIC Marta 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 11:00
12. LUKS Lipie - MKS „Tarnovia” Tarnów 11:3
2   B DZIEDZIC Marta X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) ⇑
5   A CEWKA Piotr
DZIEDZIC Marta
W ROBAK Mateusz
FRANCZAK Szymon
3:2 (20:18, 7:11, 3:11, 11:7, 11:0) ⇑
8   B DZIEDZIC Marta W FRANCZAK Szymon 3:0 (11:6, 11:7, 12:10) ⇑
13   B DZIEDZIC Marta Z JURKIEWICZ Jakub 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
2125 BODZIONY Mateusz 1989
247 BOLSĘGA Henryk 1971
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
336 CEWKA Piotr 1990
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
687 CZYRNEK Jakub 1998
402 DUDA Tomasz 1981
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
887 DZIEDZIC Piotr 2001
742 FLĄDRO Piotr 1982
2371 FRANCZAK Szymon 2006
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
1993 GIERA Paweł 1983
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
688 HOCHÓŁ Karol 1996
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
437 JOCHER Krzysztof 1970
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
1183 KASPRZYK Michalina 2002
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
1802 KUDŁA Paweł 1985
1934 KULCZYK Rafał 1981
744 KUPIEC Dariusz 1982
2020 KUZIEL Adam 2003
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
352 LEKKI Paweł 1979
32 ŁABOWSKI Józef 1973
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
1365 MAZUR Bartłomiej 1987
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
357 NYCZ Zbigniew 1972
30 OBROCHTA Piotr 1977
340 ODELGA Jan 1981
28 OLECHNY Jakub 1993
76 OPIELA Bronisław 1947
598 OPIŁO Zygmunt 1962
2562 OSTROWSKI Artur 2005
243 PALACZ Grzegorz 1982
2126 PANCERZ Tomasz 1993
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
442 PEREGRYM Andrzej 1957
108 PIECHOWICZ Marek 1965
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
75 PYZIK Stanisław 1952
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1715 ROJEK Jakub 1985
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
488 SIEDLARZ Artur 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
355 SURMA Mariusz 1975
1995 SYWAŁA Dawid 2000
914 SZCZECINA Piotr 1998
2714 SZCZEPANIK Jan 2003
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
29 TALAR Paweł 1971
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
408 TRZECIAK Piotr 1993
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
470 WILK Paweł 1988
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
2028 WOŹNIAK Kazimierz 1960
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
374 ŻUROWSKI Dariusz 1976