Andrzej Tobiasz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: LZS Mędrzechów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-02 18:00
3. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - MOKSiR Czchów 13:5
1   A TOBIASZ Andrzej W SIKOŃ Mateusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇑
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W BACZ Andrzej
SIKOŃ Mateusz
3:1 (11:3, 6:11, 11:6, 12:10) ⇑
7   A TOBIASZ Andrzej X BACZ Andrzej 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇑
11   A TOBIASZ Andrzej Y KANOWNIK Kajetan 3:1 (8:11, 11:7, 11:6, 11:5) ⇑
15   A TOBIASZ Andrzej Z NIEĆ Tomasz 3:0 (11:7, 11:5, 11:2) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 13:00
8. MOSiR Tuchów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1:17
1   A STEFAN Igor W TOBIASZ Andrzej 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) ⇑
6   B MARTYKA Igor
WŁODEK Krystian
X TOBIASZ Andrzej
ZIMOWSKI Mateusz
0:3 (4:11, 7:11, 9:11) ⇑
8   B MARTYKA Igor W TOBIASZ Andrzej 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) ⇑
12   C WŁODEK Krystian W TOBIASZ Andrzej 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) ⇑
16   D FURMAŃSKI Robert W TOBIASZ Andrzej 1:3 (12:10, 8:11, 7:11, 6:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-23 19:00
14. UKS „Jordan” Zakliczyn II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 1:17
1   A SIKOŃ Maciej W TOBIASZ Andrzej 0:3 (5:11, 8:11, 11:13) ⇑
5   A KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
W WOLIŃSKI Andrzej
TOBIASZ Andrzej
0:3 (4:11, 9:11, 7:11) ⇑
8   B NAGEL Nikodem W TOBIASZ Andrzej 1:3 (11:4, 4:11, 7:11, 4:11) ⇑
12   C KRAKOWSKI Paweł W TOBIASZ Andrzej 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) ⇑
16   D WĘGLARCZYK Jan W TOBIASZ Andrzej 0:3 (6:11, 3:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2328 BABRAL Stanisław 2005
1661 BACZ Andrzej 1948
1477 BALIGA Cezary 1998
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
899 BIEL Jakub 1987
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
281 BORKOWSKI Marek 1960
1688 BORTNIK Jakub 2001
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2207 BRZĘK Patrycja 2005
336 CEWKA Piotr 1990
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1397 CHRAPUSTA Krystian 2000
1686 CICH Adrian 2002
2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006
687 CZYRNEK Jakub 1998
567 DAMIAN Janusz 1972
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
402 DUDA Tomasz 1981
58 DUDZIK Grzegorz 1994
1633 DZIEDZIC Marta 1969
1719 FIRLIT Alicja 2004
1294 FIRLIT Patrycja 2000
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
468 GAJ Rafał 1994
2206 GAJDA Rafał 2000
2564 GAJDUR Krystian 2005
1915 GAJOWY Mateusz 2006
362 GAWLIK Adam 1989
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
12 JANIK Bartosz 1988
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
1813 JASNOS Filip 2004
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1341 KANTOR Michał 1989
1353 KARCZMARCZYK Klaudia 2005
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1183 KASPRZYK Michalina 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
901 KIEŁBASA Józef 1972
1919 KIJOWSKI Jan 2002
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
2295 KOCOŁ Piotr 1957
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
3202 KRAKOWSKI Paweł 1977
2675 KRAS Nikodem 2008
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
128 LENART Marek 1992
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
2948 MARTYKA Igor 2005
750 MARTYKA Kamil 1991
1365 MAZUR Bartłomiej 1987
1396 MICHAŁEK Szymon 2000
2364 MLECZKO Mateusz 2004
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
1949 NATKANIEC Łukasz 1985
14 NIEĆ Andrzej 1984
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
496 NOWAK Marcin 1984
1347 NOWAK Mariusz 1980
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
2562 OSTROWSKI Artur 2005
946 PARA Eligiusz 1954
917 PARAIS Leszek 1969
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
1338 PIS Agnieszka 1995
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
350 PRZEKLASA Marek 1962
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
709 SACHA Bartłomiej 1991
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1387 STROISZ Natasza 2003
1378 STYPKA Jakub 2000
355 SURMA Mariusz 1975
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
376 TABOR Marcin 1981
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
1519 TOBIASZ Szymon 2006
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1219 URBAN Mariusz 1997
1927 WAJDA Kamil 2003
1473 WĄS Jakub 2002
3201 WĘGLARCZYK Jan 2006
2949 WŁODEK Krystian 2003
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
1950 ZĄBEK Stanisław 1981
989 ZBYLUT Andrzej 1972
1268 ZBYLUT Patryk 2005
1385 ŻYDOWSKA Gabriela 2004
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002