Marek Lenart
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1992
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-24 11:00
3. LKS Polonia Wilczkowice - KS Gorce Nowy Targ II 7:7
2   B LENART Marek X GNIADEK Piotr 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) ⇓
5   A LENART Marek
DUDZIAK Damian
W GNIADEK Piotr
NAGEL Kacper
0:3 (9:11, 10:12, 10:12) ⇓
8   B LENART Marek W MRUGAŁA Bartłomiej 3:2 (11:7, 9:11, 11:6, 9:11, 12:10) ⇑
13   B LENART Marek Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 2:3 (13:11, 4:11, 10:12, 11:3, 4:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
602 ADAMUS Sebastian 1999
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
878 ARENDARSKI Michał 1992
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
373 BAŃBOR Andrzej 1969
222 BARAN Roman 1980
1137 BARDON Piotr 2000
123 BARTUZI Wojciech 1990
107 BERDYSZ Mariusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
218 BIESAGA Marek 1964
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
281 BORKOWSKI Marek 1960
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1688 BORTNIK Jakub 2001
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1695 BRUZDA Julia 2005
1838 BRUZDA Rafał 1974
211 BUJAK Michał 1997
300 CAPUTA Henryk 1959
162 CELARY Mateusz 1995
297 CESACZ Piotr 1974
332 CHOJNA Dawid 1992
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
226 CHYC Tomasz 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2271 DIETRICH Aleksander 2004
858 DŁUGAJ Rafał 1978
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
58 DUDZIK Grzegorz 1994
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
522 DZIADEK Konrad 1992
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
25 FLOREK Sławomir 1977
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
727 GALUS Mateusz 2001
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
713 GARB Aleksandra 2001
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
48 GIZA Bartosz 1996
633 GŁĄB Damian 1989
2113 GNIADEK Piotr 2008
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
651 GONET Maciej 1975
908 GÓRECKI Wojciech 2002
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
2024 GUMULA Marcin 1975
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
83 IWASZKO Dominik 1997
541 JANIK Angelika 2000
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
595 JARASZ Damian 1985
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
873 JEWECZKO Mieczysław 1961
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
1012 JEWUŁA Mikołaj 2000
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
613 KAJNIAK Kamila 1986
973 KAJTA Józef 1983
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1341 KANTOR Michał 1989
414 KAPIK Krzysztof 1999
1183 KASPRZYK Michalina 2002
509 KCIUK Kamil 1994
19 KIEROŃSKI Adam 1969
2579 KILISZEK Kamila 2005
82 KISZKA Łukasz 1989
1403 KLAG Wiktor 2007
1691 KLESZCZ Krzesimir 1995
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
2819 KOŁEK Maciej 2004
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
636 KOZIEŁ Michał 1983
600 KOZIOŁ Sandra 2000
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
588 KUBIC Marcin 1996
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
101 KUFEL Dominik 1979
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
639 KUREK Jacek 1968
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
1285 KWATER Dominik 1977
190 LECH Sylwester 1998
1197 LELEK Paweł 1973
127 LENART Kazimierz 1952
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
32 ŁABOWSKI Józef 1973
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
151 MAGULSKI Damian 1997
936 MAJCHERCZYK Maciej 1985
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
290 MICHALCZYK Jakub 1998
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1010 MILEWSKI Zdzisław 1965
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
671 MLECZKO Radosław 1993
3382 MORA Szymon 1987
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
694 MRÓZEK Jan 1951
540 MRÓZEK Mateusz 1999
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
1016 NAJMAN Michał 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
378 NOSAL Mirosław 1977
1824 NOWAK Jakub 2007
2654 NOWAK Kamil 2001
187 NOWAK Stanisław 1962
1832 NOWICKI Marek 1975
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
809 OSIKA Janusz 1988
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
291 PAJĄK Hubert 1996
236 PALACZ Mirosław 1969
292 PALARZ Bogusław 1975
293 PALARZ Jan 1969
917 PARAIS Leszek 1969
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1849 PASEK Kamil 2003
601 PASIECZNY Jan 1967
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
296 PĘDZIMĄŻ Jan 1958
81 PIĄSTKA Michał 1994
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
148 PIETRZAK Antoni 1998
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
147 PIETRZAK Mateusz 1995
1142 PIJANOWSKI Marcin 1987
608 PIÓRECKI Piotr 1999
371 PIS Kamil 1991
372 PIS Marcin 1996
139 PNIACZEK Dominik 1999
2134 POJASEK Wojciech 2005
452 PUU Aarne 1948
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
719 ROSPOND Piotr 1989
344 ROZUM Dawid 1998
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
1795 RUPA Robert 1965
1111 RUSEK Andrzej 1967
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
129 SKOWRON Daniel 1995
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
84 SŁOMKA Dominik 1997
3 SMUGA Mariusz 1994
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
46 STACH Paweł 1978
958 STANISZ Wojciech 1969
952 STĘPIEŃ Piotr 1995
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
132 SUSKI Karol 1994
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
575 SZOTT Krzysztof 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
3400 ŚLIWIŃSKI Karol 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
140 ŚWIERKOSZ Kamil 1997
856 ŚWIRK Robert 1969
376 TABOR Marcin 1981
670 TALAGA Samuel 1999
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
53 TERLECKI Mirosław 1965
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
912 TRANTER Jakub 1999
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
893 TRULKA Zbigniew 1998
663 TUREK Tomasz 1988
280 TWARÓG Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
298 WALCZYK Mieczysław 1955
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
1329 WCISŁO Konrad 2005
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1414 WODNIAK Kamil 2003
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
214 WOLNICKI Marcin 1994
54 WOLSKI Tomasz 1972
115 WOŹNIAK Dominik 1989
778 WOŹNY Dariusz 1986
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
519 WRÓBLEWSKI Marek 1945
1408 ZAJĄC Anna 2002
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986