Artur Nosek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1996
Przynależność klubowa:
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
996 BARAN Jakub 1999
921 BATKO Paweł 1988
899 BIEL Jakub 1987
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
708 BOGUSZ Maciej 1996
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
546 BUDZIK Oskar 1998
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
757 CHYL Zbigniew 1964
992 DAMIAN Szczepan 1997
381 DAMIAN Tomasz 1979
991 DAMIAN Wiktor 2001
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
747 DĄBROWA Bolesław 1963
746 DUBIEL Józef 1972
402 DUDA Tomasz 1981
672 DUDEK Adam 1948
756 FILIPOWSKI Michał 1995
383 FIRLIT Damian 1992
660 FIRLIT Przemysław 1995
785 GAJDA Konrad 1990
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
549 JANIA Mateusz 1997
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
734 JAŚKIEWICZ Rafał 2000
1135 KANIA Jan 1952
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
365 LECH Katarzyna 1994
190 LECH Sylwester 1998
433 LEWANDOWSKA Agata 1994
325 ŁATKA Tomasz 1972
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
774 MARTA Patrycja 1999
764 MILEWSKA Eliza 2002
706 MIREK Joanna 1996
648 MISIASZEK Wojciech 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
430 NOWAK Aneta 1994
423 NOWAK Jan 1971
988 NOWAK Janusz 1995
424 NOWAK Patryk 1997
340 ODELGA Jan 1981
396 OSIKA Natalia 1997
547 PAJĄK Dawid 1998
349 PAJDO Konrad 1993
994 PALCZEWSKI Wojciech 2002
946 PARA Eligiusz 1954
917 PARAIS Leszek 1969
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
551 PIÓRO Eryk 1999
371 PIS Kamil 1991
372 PIS Marcin 1996
945 PODGÓRSKI Jan 1959
350 PRZEKLASA Marek 1962
745 PRZYBYŁO Marek 1955
759 PYTEL Aleksandra 2002
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
773 RYBAK Albert 1999
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
968 SALA Maciej 1989
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
740 STYRNA Stanisław 1943
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
376 TABOR Marcin 1981
650 TATARCZUCH Rafał 1998
941 TOBIASZ Kazimierz 1970
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
775 WÓJCIK Jerzy 1954
733 WRONA Bartłomiej 2000
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997