Numer zawodnika: | 3210 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1976 |
Przynależność klubowa: | UKS „Sokół” Żabno |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 54442 |
Numer licencji okres.: | 4531 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 10:00 9. TG Sokół Brzesko - UKS Sokół Żabno 8:6 |
|||||||
3 | C | MARTYKA Kamil | Y | SZUMILAS Władysław | 3:2 (11:8, 13:15, 11:9, 9:11, 11:9) | ||
6 | B |
SKRZYPEK Adrian NOWAK Dawid |
X |
NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
3:0 (11:6, 11:8, 11:5) | ||
9 | D | PIĘKOSZ Jakub | Y | SZUMILAS Władysław | 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) | ||
11 | A | NOWAK Dawid | Y | SZUMILAS Władysław | 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 ⇨ 2023-10-03 18:30 4. UKS Sokół Żabno - UKS Jordan Zakliczyn 9:5 |
|||||||
5 | A |
NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
W |
NYCZ Zbigniew SIKOŃ Maciej |
3:2 (8:11, 9:11, 11:6, 11:3, 11:9) | ||
7 | A | SZUMILAS Władysław | X | NYCZ Zbigniew | 3:2 (10:12, 7:11, 11:6, 11:5, 11:5) | ||
11 | A | SZUMILAS Władysław | Y | KRAS Nikodem | 0:3 (8:11, 5:11, 10:12) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 15. UKS Sokół Żabno - KS Villa Verde Olesno III 2:12 |
|||||||
3 | C | SZUMILAS Władysław | Y | WŁODEK Grzegorz | 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 5:11) | ||
6 | B |
NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
X |
TATARCZUCH Marek LIPOWICZ Kacper |
1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 6:11) | ||
10 | C | SZUMILAS Władysław | Z | LIPOWICZ Kacper | 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) | ||
12 | C | SZUMILAS Władysław | W | TATARCZUCH Marek | 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 19:00 19. UKS Sęp Wilczyska - UKS Sokół Żabno 8:6 |
|||||||
3 | C | TOKARZ Adam | Y | SZUMILAS Władysław | 3:2 (7:11, 11:7, 11:7, 2:11, 11:3) | ||
5 | A |
JASIŃSKI Piotr TOKARZ Adam |
W |
NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
3:2 (9:11, 9:11, 11:8, 12:10, 11:4) | ||
9 | D | JASIŃSKI Piotr | Y | SZUMILAS Władysław | 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) | ||
11 | A | PLICHTA Józef | Y | SZUMILAS Władysław | 0:3 (10:12, 4:11, 7:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 26. UKS Sokół Żabno - UKS Fortem Pawęzów 8:6 |
|||||||
2 | B | SZUMILAS Władysław | X | ROBAK Mateusz | 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 5:11) | ||
6 | B |
NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
X |
WINKLER Grzegorz MADUZIA Leszek |
1:3 (4:11, 8:11, 12:10, 5:11) | ||
8 | B | SZUMILAS Władysław | W | SZCZEPAŃSKI Andrzej | 3:2 (11:7, 11:9, 9:11, 8:11, 11:8) | ||
13 | B | SZUMILAS Władysław | Z | MADUZIA Leszek | 3:2 (12:10, 11:8, 6:11, 9:11, 11:9) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00 33. LKS Vocovia Wokowice - UKS Sokół Żabno 7:7 |
|||||||
2 | B | FLĄDRO Piotr | X | SZUMILAS Władysław | 3:2 (8:11, 11:8, 13:11, 5:11, 11:9) | ||
5 | A |
GAWLIK Adam FLĄDRO Piotr |
W |
OSTROWSKI Dawid SZUMILAS Władysław |
2:3 (11:5, 7:11, 11:9, 7:11, 9:11) | ||
7 | A | KARWASIŃSKI Szymon | X | SZUMILAS Władysław | 2:3 (11:6, 8:11, 18:16, 8:11, 8:11) | ||
14 | D | GAWLIK Adam | X | SZUMILAS Władysław | 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 11:00 40. UKS Sokół Żabno - PTG Sokół Grybów 11:3 |
|||||||
2 | B | SZUMILAS Władysław | X | KRÓL Stanisław | 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) | ||
6 | B |
NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
X |
WOŹNIAK Agnieszka TABASZEWSKA Małgorzata |
3:0 (12:10, 13:11, 11:5) | ||
8 | B | SZUMILAS Władysław | W | URBAN Mariusz | 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) | ||
13 | B | SZUMILAS Władysław | Z | WOŹNIAK Agnieszka | 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:9) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2023-12-01 18:00 52. KS Start Nowy Sącz - UKS Sokół Żabno 6:8 |
|||||||
1 | A | BORKOWSKI Marek | W | SZUMILAS Władysław | 2:3 (12:10, 12:10, 7:11, 10:12, 6:11) | ||
5 | A |
BORKOWSKI Marek LEŚNIAK Kamil |
W |
OSTROWSKI Dawid SZUMILAS Władysław |
3:2 (15:13, 8:11, 11:8, 5:11, 12:10) | ||
8 | B | LEŚNIAK Kamil | W | SZUMILAS Władysław | 1:3 (11:6, 9:11, 6:11, 8:11) | ||
12 | C | BULZAK Jan | W | SZUMILAS Władysław | 1:3 (11:7, 6:11, 11:13, 3:11) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 46. UKS Sokół Żabno - MKS Radość Gorlice II 4:10 |
|||||||
2 | B | SZUMILAS Władysław | X | WOŹNIAK Marcin | 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) | ||
6 | B |
CIERNIAK Konrad SZUMILAS Władysław |
X |
WOŹNIAK Marcin HONKOWICZ Kacper |
1:3 (12:10, 9:11, 7:11, 7:11) | ||
8 | B | SZUMILAS Władysław | W | MÓL Marcin | 2:3 (12:14, 11:7, 8:11, 12:10, 6:11) | ||
13 | B | SZUMILAS Władysław | Z | MÓL Jakub | 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 12:10) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 58. UKS Sokół Żabno - LUKS Galux Skrzyszów II 3:11 |
|||||||
1 | A | SZUMILAS Władysław | W | KĄDZIOŁKA Bartłomiej | 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 11:13) | ||
6 | B |
NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
X |
KĄDZIOŁKA Bartłomiej CHŁOPEK Błażej |
2:3 (11:9, 6:11, 9:11, 11:4, 6:11) | ||
7 | A | SZUMILAS Władysław | X | BAŃBOR Andrzej | 1:3 (7:11, 8:11, 14:12, 8:11) | ||
11 | A | SZUMILAS Władysław | Y | JASIELSKI Franciszek | 3:0 (11:2, 11:4, 11:4) | ||
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 15:00 64. UKS Płomień Limanowa II - UKS Sokół Żabno 2:12 |
|||||||
1 | A | GOLONKA Blanka | W | SZUMILAS Władysław | 0:3 (2:11, 2:11, 6:11) | ||
5 | A |
GOLONKA Blanka STYPUŁA Anna |
W |
NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
0:3 (5:11, 7:11, 7:11) | ||
8 | B | KOŁODZIEJ Karol | W | SZUMILAS Władysław | 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) | ||
12 | C | DYGAS Dawid | W | SZUMILAS Władysław | 1:3 (5:11, 12:10, 4:11, 6:11) | ||
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-03 11:00 ⇨ 2024-03-14 18:00 82. UKS Sokół Żabno - UKS Płomień Limanowa II 13:1 |
|||||||
2 | B | SZUMILAS Władysław | X | GOLONKA Blanka | 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) | ||
5 | A |
MLECZKO Mateusz SZUMILAS Władysław |
W |
STYPUŁA Anna KOŁODZIEJ Karol |
3:0 (11:2, 11:2, 11:3) | ||
8 | B | SZUMILAS Władysław | W | WILCZEK Michał | 3:0 (11:5, 11:1, 11:1) | ||
13 | B | SZUMILAS Władysław | Z | STYPUŁA Anna | 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) | ||
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-17 11:00 ⇨ 2024-03-24 11:00 87. UKS Sokół Żabno - TG Sokół Brzesko 9:5 |
|||||||
3 | C | SZUMILAS Władysław | Y | PUT Maciej | 3:1 (11:7, 12:10, 9:11, 11:5) | ||
5 | A |
NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
W |
MARTYKA Kamil PUT Maciej |
3:1 (11:1, 11:7, 6:11, 12:10) | ||
10 | C | SZUMILAS Władysław | Z | MARTYKA Kamil | 3:1 (8:11, 11:5, 11:3, 11:4) | ||
12 | C | SZUMILAS Władysław | W | NOWAK Dawid | 3:0 (11:2, 11:6, 11:9) | ||
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-07 11:00 ⇨ 2024-04-14 11:00 89. UKS Sokół Żabno - LKS Vocovia Wokowice 6:8 |
|||||||
2 | B | SZUMILAS Władysław | X | JAWIEŃ Marcin | 3:1 (7:11, 11:8, 11:6, 11:6) | ||
6 | B |
NAGÓRZAŃSKI Seweryn SZUMILAS Władysław |
X |
RĘBACZ Wojciech JAWIEŃ Marcin |
1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 1:11) | ||
8 | B | SZUMILAS Władysław | W | FLĄDRO Piotr | 3:0 (14:12, 11:6, 12:10) | ||
13 | B | SZUMILAS Władysław | Z | RĘBACZ Wojciech | 2:3 (9:11, 11:7, 11:7, 9:11, 8:11) |