Jakub Piękosz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: TG „Sokół” Brzesko
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-17 19:00
2. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - TG „Sokół” Brzesko 13:1
3   C PIĘTOŃ Robert Y PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇓
6   B BOLSĘGA Henryk
PIĘTOŃ Robert
X PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇓
9   D OBROCHTA Piotr Y PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:7, 14:12, 11:3) ⇓
11   A OBROCHTA Paweł Y PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:3, 11:5, 11:7) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-24 18:00
8. TG „Sokół” Brzesko - MKS „Radość” Gorlice II 3:11
4   D PIĘKOSZ Jakub Z TOKARZ Adam 1:3 (7:11, 8:11, 14:12, 10:12) ⇓
5   A PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
W WOJTAS Tomasz
TOKARZ Adam
0:3 (3:11, 10:12, 9:11) ⇓
9   D PIĘKOSZ Jakub Y PIECHOWICZ Marek 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:8) ⇑
14   D PIĘKOSZ Jakub X GAŁUSZKA Mateusz 3:2 (5:11, 5:11, 11:5, 11:9, 11:6) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00
15. LKS „Vocovia” Wokowice - TG „Sokół” Brzesko 13:1
1   A RĘBACZ Wojciech W PIĘKOSZ Jakub 3:2 (10:12, 11:7, 5:11, 11:6, 11:7) ⇓
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
8   B JAWIEŃ Marcin W PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) ⇓
12   C FLĄDRO Piotr W PIĘKOSZ Jakub 3:0 (11:4, 11:1, 11:8) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2328 BABRAL Stanisław 2005
1661 BACZ Andrzej 1948
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2207 BRZĘK Patrycja 2005
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1686 CICH Adrian 2002
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
1294 FIRLIT Patrycja 2000
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
2206 GAJDA Rafał 2000
1915 GAJOWY Mateusz 2006
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
2430 HABA Klaudia 2010
1342 HAZIK Jakub 1971
3110 JAJE Tomasz 2007
1813 JASNOS Filip 2004
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
2390 KAJFASZ Krystian 2002
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1919 KIJOWSKI Jan 2002
422 KLUBA Krzysztof 1962
2295 KOCOŁ Piotr 1957
1926 KONIECZNY Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
2674 KOSTRZEWA Kacper 2009
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2173 KRZYWAK Stanisław 1947
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
1802 KUDŁA Paweł 1985
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
3125 MADUZIA Leszek 1979
2357 MANIAK Paweł 2003
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
2948 MARTYKA Igor 2005
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
648 MISIASZEK Wojciech 1994
2364 MLECZKO Mateusz 2004
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2894 NIEĆ Tomasz 2008
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2205 OLCHAWA Daniel 1998
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
5 OPIOŁA Tomasz 1954
2562 OSTROWSKI Artur 2005
946 PARA Eligiusz 1954
108 PIECHOWICZ Marek 1965
259 PIĘTOŃ Robert 1983
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
745 PRZYBYŁO Marek 1955
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1111 RUSEK Andrzej 1967
2891 SERAFIN Mateusz 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
740 STYRNA Stanisław 1943
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
3210 SZUMILAS Władysław 1976
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
480 TOKARZ Adam 1964
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1927 WAJDA Kamil 2003
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3121 WINKLER Hubert 2009
3124 WINKLER Paweł 1978
2949 WŁODEK Krystian 2003
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2213 ŻAK Michał 2005