Dawid Trojanowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: KS „Start” Nowy Sącz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 11:00
5. MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Start” Nowy Sącz 3:11
3   C OSTROWSKI Artur Y TROJANOWSKI Dawid 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 3:11) ⇑
5   A ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
1:3 (8:11, 11:4, 9:11, 6:11) ⇑
9   D MROCZEK Adrian Y TROJANOWSKI Dawid 1:3 (5:11, 4:11, 11:5, 9:11) ⇑
11   A ROBAK Mateusz Y TROJANOWSKI Dawid 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 11:00 ⇨ 2020-10-24 16:00
11. KS „Start” Nowy Sącz - MKS „Radość” Gorlice II 10:4
2   B TROJANOWSKI Dawid X URBAN Mariusz 3:2 (11:4, 11:7, 9:11, 6:11, 11:6) ⇑
5   A TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
W KANTOR Jan
GAŁUSZKA Mateusz
3:2 (12:10, 9:11, 11:5, 12:14, 11:5) ⇑
8   B TROJANOWSKI Dawid W GAŁUSZKA Mateusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇑
13   B TROJANOWSKI Dawid Z ŁABOWSKI Józef 3:1 (11:13, 11:8, 11:7, 11:4) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00
16. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6
2   B TROJANOWSKI Dawid X MARTYKA Bartłomiej 3:1 (11:8, 11:13, 11:6, 11:8) ⇑
5   A TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
W HEŁMECKI Szymon
NAGEL Kacper
3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇑
8   B TROJANOWSKI Dawid W SZCZEPAŃSKI Dominik 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 11:7) ⇑
13   B TROJANOWSKI Dawid Z NAGEL Kacper 3:0 (11:9, 11:2, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
107 BERDYSZ Mariusz 1964
1358 BŁĘDOWSKI Jakub 1999
351 BOBER Damian 1987
2125 BODZIONY Mateusz 1989
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
167 BRACH Agnieszka 1995
336 CEWKA Piotr 1990
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
687 CZYRNEK Jakub 1998
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
1633 DZIEDZIC Marta 1969
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
742 FLĄDRO Piotr 1982
1178 FORCZEK Kamil 2000
2206 GAJDA Rafał 2000
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
1339 GARBOWSKI Tadeusz 1990
362 GAWLIK Adam 1989
1993 GIERA Paweł 1983
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1372 GOLONKA Filip 2006
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
481 GRUCA Marek 1978
1714 GUZIK Paweł 1986
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
541 JANIK Angelika 2000
12 JANIK Bartosz 1988
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
1183 KASPRZYK Michalina 2002
2495 KAWKA Maciej 1974
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
2121 KOZUBEK Krystian 1998
511 KRÓL Stanisław 1959
1802 KUDŁA Paweł 1985
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
1523 LIGĘZA Julia 2006
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
1502 MENSFELD Natalia 2004
405 MICHALEC Grzegorz 1993
406 MICHALEC Jacek 1990
404 MICHALEC Kazimierz 1960
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
769 MOREK Radosław 2000
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
2145 NAGEL Kacper 2006
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
1340 NOWAK Rafał 2000
2192 OBRZUT Jakub 2004
497 OBRZUT Tomasz 1972
410 OCZKOWICZ Marcin 1990
340 ODELGA Jan 1981
76 OPIELA Bronisław 1947
596 OPIŁO Arkadiusz 1996
915 OPIŁO Joanna 1998
598 OPIŁO Zygmunt 1962
59 OPYD Artur 1996
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
243 PALACZ Grzegorz 1982
442 PEREGRYM Andrzej 1957
108 PIECHOWICZ Marek 1965
476 PIECHURA Aleksander 1950
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
354 PITALA Stanisław 1952
1788 PORĘBA Adam 1978
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
75 PYZIK Stanisław 1952
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1715 ROJEK Jakub 1985
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
679 RYBOWICZ Rafał 1991
703 SENDECKI Arkadiusz 1995
488 SIEDLARZ Artur 1999
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
1221 SOPATA Jan 1999
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
355 SURMA Mariusz 1975
944 SWOŁKOWICZ Krzysztof 1995
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
439 SZUBRYT Tomasz 1974
2148 SZYMAŃSKI Jakub 2001
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
1519 TOBIASZ Szymon 2006
480 TOKARZ Adam 1964
408 TRZECIAK Piotr 1993
1219 URBAN Mariusz 1997
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
115 WOŹNIAK Dominik 1989
2028 WOŹNIAK Kazimierz 1960
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
479 WRONA Marian 1958
1076 ZAWADOWICZ Krystian 2001
1268 ZBYLUT Patryk 2005
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002