Rafał Gaj
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1994
Przynależność klubowa: MKS „Radość” Gorlice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
39 BALDOWSKI Roman 1989
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1361 BOJDO Julia 2000
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
336 CEWKA Piotr 1990
230 CHMIELEWSKI Tomasz 1964
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
457 CHRUŚLICKI Jerzy 1996
687 CZYRNEK Jakub 1998
472 CZYRNEK Stanisław 1950
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
58 DUDZIK Grzegorz 1994
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
886 DZIEDZIC Janusz 1968
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2022 FARON Antoni 2002
660 FIRLIT Przemysław 1995
409 FIRSZT Mateusz 1992
742 FLĄDRO Piotr 1982
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
785 GAJDA Konrad 1990
727 GALUS Mateusz 2001
885 GEMBACZ Marcin 2000
1993 GIERA Paweł 1983
633 GŁĄB Damian 1989
455 GŁÓD Przemysław 1994
637 GNIEWEK Andrzej 1957
1951 GNIEWEK Walentyna 1959
864 GOLONKA Albert 1976
440 GÓRSKI Ryszard 1945
1342 HAZIK Jakub 1971
12 JANIK Bartosz 1988
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
458 JASIŃSKI Mateusz 1996
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
245 KAIM Adrian 1997
256 KAIM Michał 2000
255 KAIM Szymon 1998
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
661 KLĘBA Mirosław 1966
35 KLIMEK Janusz 1965
40 KLIMEK Krystian 1992
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
7 KONIECZNY Tomasz 1987
892 KOSMAL Dawid 2004
356 KOSMAL Wojciech 1974
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
421 KRUCZEK Janusz 1960
11 KULEWICZ Radosław 1988
744 KUPIEC Dariusz 1982
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
231 ŁABĘDŹ Tomasz 1975
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
361 MALIK Mateusz 1992
750 MARTYKA Kamil 1991
246 MATUSIAK Łukasz 1997
303 MĄKA Karol 1991
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
707 MIREK Damian 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
671 MLECZKO Radosław 1993
229 MOTYKA Tadeusz 1961
1281 MYJAK Daniel 2001
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
14 NIEĆ Andrzej 1984
378 NOSAL Mirosław 1977
266 NOWAK Łukasz 1983
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
76 OPIELA Bronisław 1947
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
105 OPYD Grzegorz 1993
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
884 PAPIEŻ Filip 2001
946 PARA Eligiusz 1954
917 PARAIS Leszek 1969
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1072 PĘKALA Piotr 1996
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
454 POGWIZD Szymon 1993
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
1111 RUSEK Andrzej 1967
95 RUSNAK Patryk 1994
679 RYBOWICZ Rafał 1991
709 SACHA Bartłomiej 1991
72 SAMBORSKI Tomasz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
740 STYRNA Stanisław 1943
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1439 SURDZIEL Łukasz 1997
355 SURMA Mariusz 1975
1995 SYWAŁA Dawid 2000
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
439 SZUBRYT Tomasz 1974
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
56 ŚLĄSKI Damian 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
33 WARIAN Mirosław 1974
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
479 WRONA Marian 1958
1388 WYSOWSKI Jan 2002
77 ZACHACZ Damian 1997
264 ZACHARA Józef 1988
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990