Dariusz Nałódka
Numer zawodnika: 1969
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: UKS „Rokicie” Szczytniki
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 46118
Numer licencji okres.: 9048
Data wydania: 11.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-09 19:00
15. LKS Polonia Wilczkowice II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 1:13
4   D ZIELIŃSKI Andrzej Z NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (2:11, 7:11, 4:11) ⇑
6   B TARKOWSKI Tomasz
GARBACKI Andrzej
X KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇑
10   C TARKOWSKI Tomasz Z NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) ⇑
13   B GARBACKI Andrzej Z NAŁÓDKA Dariusz 1:3 (7:11, 4:11, 11:9, 4:11) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-14 18:00
27. Krupiec Rokicie Szczytniki II - TKKF Top Spin Kraków 9:5
1   A NAŁÓDKA Dariusz W BIESAGA Marek 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) ⇑
6   B KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
X WALA Tomasz
KUC Robert
3:0 (11:8, 11:5, 11:4) ⇑
7   A NAŁÓDKA Dariusz X WALA Tomasz 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) ⇓
11   A NAŁÓDKA Dariusz Y KARATNIK Zbigniew 3:0 (11:9, 11:9, 17:15) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-07 19:45
45. LKS Kłos Olkusz II - Krupiec Rokicie Szczytniki II 6:8
2   B NATKANIEC Michał X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (8:11, 7:11, 11:13) ⇑
5   A CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
W KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
0:3 (9:11, 7:11, 10:12) ⇑
7   A WALOTEK Krzysztof X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (0:11, 11:13, 9:11) ⇑
14   D CHOCHÓŁ Paweł X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (9:11, 10:12, 7:11) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-18 16:00
53. Krupiec Rokicie Szczytniki II - Podwawelski Kraków IV 10:4
2   B NAŁÓDKA Dariusz X SOBUCKI Mateusz 3:1 (11:5, 11:3, 7:11, 11:5) ⇑
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KOWALIK Damian
X WOJCIACZYK Antoni
SOBUCKI Mateusz
1:3 (13:11, 5:11, 5:11, 5:11) ⇓
8   B NAŁÓDKA Dariusz W ARORA Arpit 2:3 (9:11, 9:11, 11:5, 13:11, 7:11) ⇓
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z CECOT Łukasz 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-26 18:30 ⇨ 2023-12-06 20:00
60. Podwawelski Kraków V - Krupiec Rokicie Szczytniki II 4:10
4   D ELARGAWY Omar Z NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) ⇑
5   A ELARGAWY Omar
ŁATA Przemysław
W KOLIŃSKI Witold
NAŁÓDKA Dariusz
1:3 (3:11, 11:8, 7:11, 6:11) ⇑
10   C CZOSNEK Arkadiusz Z NAŁÓDKA Dariusz 2:3 (11:13, 11:4, 13:11, 9:11, 11:13) ⇑
13   B ŁATA Przemysław Z NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-14 18:00
90. KS Rockets Wiśniowa - Krupiec Rokicie Szczytniki II 2:12
2   B TABOR Janusz X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) ⇑
6   B KUCHNIA Andrzej
TABOR Paweł
X KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 9:11) ⇑
7   A TABOR Paweł X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑
14   D TABOR Krzysztof X NAŁÓDKA Dariusz 2:3 (11:8, 12:14, 12:10, 4:11, 9:11) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 15. | 2024-01-27 14:00 ⇨ 2024-01-24 17:30
105. MKS Centrum Kraków III - Krupiec Rokicie Szczytniki II 2:12
3   C BARAN Mateusz Y NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) ⇑
5   A MAJDAK Rafał
CHROMIŃSKA Ewelina
W KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
0:3 (7:11, 5:11, 9:11) ⇑
9   D MAJDAK Rafał Y NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:9) ⇓
11   A BAHATSKYI Denis Y NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (1:11, 5:11, 2:11) ⇑
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 14. | 2024-01-25 19:00
92. Krupiec Rokicie Szczytniki II - Dorbud Gryf Gdów II 10:4
2   B NAŁÓDKA Dariusz X WCISŁO Konrad 3:0 (11:8, 11:5, 12:10) ⇑
5   A KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
W KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
0:3 (7:11, 10:12, 8:11) ⇓
8   B NAŁÓDKA Dariusz W KUCHARSKI Mateusz 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) ⇓
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z GŁUCH Grzegorz 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) ⇑
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-02 16:00
106. Krupiec Rokicie Szczytniki II - KS Rockets Wiśniowa 9:5
2   B NAŁÓDKA Dariusz X TABOR Paweł 2:3 (11:4, 11:7, 6:11, 6:11, 6:11) ⇓
6   B KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
X TABOR Krzysztof
STALMACH Zbigniew
3:0 (11:6, 14:12, 11:9) ⇑
8   B NAŁÓDKA Dariusz W STALMACH Zbigniew 3:2 (10:12, 10:12, 11:9, 11:7, 11:7) ⇑
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:7, 11:3, 11:8) ⇑
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-03-15 18:00 ⇨ 2024-03-13 18:00
109. PKS Porta Kraków - Krupiec Rokicie Szczytniki II 12:2
2   B DZIAŁEK Mateusz X NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:0) ⇓
6   B DZIAŁEK Mateusz
NOWICKI Marek
X KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇓
7   A PORĘBSKI Marcin X NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (11:8, 8:11, 13:11, 11:9) ⇓
14   D KALICIAK Dariusz X NAŁÓDKA Dariusz 2:3 (11:13, 11:8, 5:11, 12:10, 9:11) ⇑
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 19. | 2024-04-10 19:00
116. KS Bronowianka Kraków III - Krupiec Rokicie Szczytniki II 9:5
4   D PROTSENKO Tymofii Z NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (10:12, 14:16, 5:11) ⇑
5   A HADRYŚ Matylda
OSIŃSKA Oliwia
W KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
3:0 (11:4, 11:3, 11:2) ⇓
10   C HADRYŚ Matylda Z NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:2) ⇓
13   B GAJ Milena Z NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (7:11, 12:10, 11:6, 11:5) ⇓
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 20. | 2024-04-13 16:00
119. Krupiec Rokicie Szczytniki II - SSL Wielmożanka Wielmoża II 8:6
3   C NAŁÓDKA Dariusz Y BARANEK Mariusz 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) ⇑
5   A KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
W TOKARZ Paweł
BARANEK Mariusz
2:3 (9:11, 13:15, 11:7, 11:9, 7:11) ⇓
5K | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 22. | 2024-05-11 15:00
125. Krupiec Rokicie Szczytniki II - MKS Centrum Kraków III 13:1
4   D NAŁÓDKA Dariusz Z GUZIK Rafał 3:0 (11:7, 11:4, 13:11) ⇑
9   D NAŁÓDKA Dariusz Y BARAN Mateusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) ⇑
14   D NAŁÓDKA Dariusz X DONIEC Krzysztof 3:0 (11:1, 11:7, 11:6) ⇑
B | 5K-5NT | Runda 1. - Kolejka 1. | 2024-05-18 18:00
4. LKS Orawa Jabłonka - Krupiec Rokicie Szczytniki II 2:12
2   B PALENIK Jerzy X NAŁÓDKA Dariusz 3:2 (11:9, 9:11, 4:11, 11:8, 11:7) ⇓
6   B KLUCZ Wojciech
BROŻEK Jacek
X KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
3:1 (12:10, 7:11, 11:8, 11:7) ⇓
7   A BROŻEK Jacek X NAŁÓDKA Dariusz 2:3 (5:11, 11:8, 8:11, 11:9, 8:11) ⇑
14   D KLUCZ Wojciech X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇑
B | 5K-5NT | Runda 2. - Kolejka 2. | 2024-05-25 11:00 ⇨ 2024-06-04 19:00
8. Krupiec Rokicie Szczytniki II - KS Bronowianka Kraków III 2:12
2   B NAŁÓDKA Dariusz X OSIŃSKA Oliwia 0:3 (5:11, 11:13, 9:11) ⇓
6   B KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
X PILCH Mikołaj
BARTOSZKO Natalia
0:3 (6:11, 8:11, 10:12) ⇓
8   B NAŁÓDKA Dariusz W HADRYŚ Matylda 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) ⇓
B | 5K-5NT | Runda 2. - Kolejka 3. | 2024-06-08 10:00
11. KS Bronowianka Kraków III - Krupiec Rokicie Szczytniki II 11:3
1   A PERZ Izabela W NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (11:5, 11:6, 5:11, 11:6) ⇓
5   A PERZ Izabela
GAJ Milena
W KUTYŁA Dawid
NAŁÓDKA Dariusz
3:0 (11:4, 11:5, 11:4) ⇓
8   B PILCH Mikołaj W NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (11:6, 10:12, 11:9, 11:5) ⇓
12   C GAJ Milena W NAŁÓDKA Dariusz 1:3 (7:11, 5:11, 11:6, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2823 ADAMCZYK Igor 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
3899 ARORA Arpit 1992
4443 BAHATSKYI Denis 2011
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
4355 BARAN Mateusz 2006
3457 BARANEK Mariusz 1979
3301 BARTKIEWICZ Julia 2007
15 BIEL Jakub 1977
218 BIESAGA Marek 1964
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
3427 BROŻEK Jacek 1992
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
2078 BUŁA Dominik 1981
4364 CECOT Łukasz 1998
162 CELARY Mateusz 1995
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2883 CHORNYI Yehor 2006
504 CHOROBIK Łukasz 1995
1920 CNOTA Jakub 2002
3814 CZOSNEK Arkadiusz 2002
2498 CZUBAK Michał 1987
3866 ĆWIK Oliwia 2008
2828 DĄBEK Michał 2004
888 DĄBROWSKI Damian 1979
3982 DELA Jan 2008
2994 DONIEC Krzysztof 2004
625 DROZD Paweł 1979
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
1790 DŹWIG Andrzej 1986
3594 ELARGAWY Omar 1992
1774 FERDEK Marek 1968
622 GADAWSKI Adrian 1990
1625 GAJ Milena 2008
1672 GALA Bartłomiej 2003
4088 GARBACKI Andrzej 1973
572 GARYCKI Andrzej 1961
573 GĘDŁEK Władysław 1946
3811 GIEROŃ Bartosz 1992
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
4255 GŁUCH Grzegorz 1984
1636 GUZIK Aleksandra 2006
3028 GUZIK Rafał 2008
2817 HADRYŚ Matylda 2008
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
975 JEDYNAK Damian 1989
2693 KACZMARCZYK Karol 2011
3115 KADŁUBOWSKI Jan 2007
2001 KALICIAK Dariusz 1974
3175 KARATNIK Zbigniew 1979
3065 KARWASIŃSKI Szymon 2006
3178 KLUCZ Wojciech 1979
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1544 KOPACKA Anna 2006
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2898 KOWAL Łukasz 1983
3446 KOWALIK Damian 1986
3142 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985
3936 KUC Robert 1975
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
2281 KUŹNIAR Antoni 2007
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
3815 ŁATA Przemysław 1996
1666 MAJDAK Rafał 2006
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2395 MARDOSZ Maciej 2010
3530 MAREK Piotr 1975
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
2805 MARSZALIK Mikołaj 2010
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2616 MUDYNA Tomasz 1996
2857 MURZYN Maciej 1999
2615 NATKANIEC Michał 1980
2179 NIEWIARA Adrian 2008
3968 NOFENKO Volodymyr 1998
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
2677 OCHALIK Konrad 2008
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
2855 OLEKSA Kacper 2008
59 OPYD Artur 1996
4150 OSIŃSKA Oliwia 2007
514 OSTANEK Michał 1998
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
2634 PALENIK Jerzy 1963
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
3544 PERICHT Robert 1992
1543 PERZ Izabela 2008
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
2696 PICHLA Paweł 1976
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2550 PILCH Aleksander 2008
2551 PILCH Mikołaj 2011
2178 PIRÓG Paweł 2008
2621 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993
2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008
627 POJNAR Marcin 1991
784 PORADZISZ Michał 1994
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
4195 PROTSENKO Tymofii 2005
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
452 PUU Aarne 1948
1908 RADEK Arkadiusz 1994
149 RADWAN Radosław 1985
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
2177 RESZKA Adam 2009
1850 ROBAK Wiktor 2002
2859 ROKOSZ Bartłomiej 2006
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
2849 SALETNIK Jakub 2008
1604 SĘK Rafał 1977
3777 SHYROKYKH Ivan 2009
3966 SIEMIENIUK Andrzej 1978
561 SITARZ Krzysztof 1985
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2174 STACHEL Artur 2011
2104 STACHEL Bartłomiej 2009
2860 STALMACH Zbigniew 1966
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1898 STROJEK Karol 2004
1241 SZELEST Jacek 1981
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
2576 SZOSTAK Michał 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
3902 TABOR Paweł 1973
670 TALAGA Samuel 1999
3793 TARKOWSKI Tomasz 1988
2869 TOKARZ Paweł 1977
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
3295 WALOTEK Krzysztof 1975
2878 WĄS Bartłomiej 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
3022 WIDEŁKA Mirosław 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
2777 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
778 WOŹNY Dariusz 1986
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2858 ŻĄDŁO Damian 1999
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003