Maciej Put
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: TG „Sokół” Brzesko
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-17 19:00
2. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - TG „Sokół” Brzesko 13:1
1   A OBROCHTA Paweł W PUT Maciej 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) ⇓
6   B BOLSĘGA Henryk
PIĘTOŃ Robert
X PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
3:0 (11:7, 11:7, 11:9) ⇓
8   B BOLSĘGA Henryk W PUT Maciej 3:1 (12:10, 8:11, 11:8, 12:10) ⇓
12   C PIĘTOŃ Robert W PUT Maciej 3:0 (11:8, 11:5, 12:10) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-24 18:00
8. TG „Sokół” Brzesko - MKS „Radość” Gorlice II 3:11
1   A PUT Maciej W WOJTAS Tomasz 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇓
5   A PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
W WOJTAS Tomasz
TOKARZ Adam
0:3 (3:11, 10:12, 9:11) ⇓
7   A PUT Maciej X GAŁUSZKA Mateusz 1:3 (16:14, 3:11, 10:12, 10:12) ⇓
11   A PUT Maciej Y PIECHOWICZ Marek 1:3 (2:11, 7:11, 11:9, 4:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00
15. LKS „Vocovia” Wokowice - TG „Sokół” Brzesko 13:1
4   D GAWLIK Adam Z PUT Maciej 3:0 (11:9, 11:5, 12:10) ⇓
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
10   C FLĄDRO Piotr Z PUT Maciej 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) ⇓
13   B JAWIEŃ Marcin Z PUT Maciej 3:1 (11:3, 7:11, 11:4, 12:10) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-22 19:00 ⇨ 2021-10-20 19:00
28. UKS „Jordan” Zakliczyn - TG „Sokół” Brzesko 12:2
4   D SIKOŃ Maciej Z PUT Maciej 3:1 (11:4, 11:8, 6:11, 11:6) ⇓
6   B HEŁMECKI Szymon
SIKOŃ Maciej
X PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:7) ⇓
10   C NAGEL Nikodem Z PUT Maciej 3:0 (11:5, 11:4, 13:11) ⇓
13   B HEŁMECKI Szymon Z PUT Maciej 3:2 (6:11, 11:8, 11:9, 7:11, 11:8) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-15 18:00 ⇨ 2021-10-21 18:00
21. TG „Sokół” Brzesko - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5
2   B PUT Maciej X MOTYKA Tadeusz 2:3 (5:11, 9:11, 11:6, 13:11, 10:12) ⇓
6   B PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
X MOTYKA Tadeusz
TATARCZUCH Marek
2:3 (13:11, 8:11, 11:7, 9:11, 6:11) ⇓
8   B PUT Maciej W TATARCZUCH Marek 3:1 (14:12, 11:2, 6:11, 11:7) ⇑
13   B PUT Maciej Z ŚWIATŁOWSKI Sebastian 3:2 (10:12, 11:7, 11:8, 4:11, 11:8) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-29 18:00
34. TG „Sokół” Brzesko - LUKS „Galux” Skrzyszów II 4:10
1   A PUT Maciej W DAMIAN Tomasz 2:3 (5:11, 11:6, 8:11, 11:3, 7:11) ⇓
5   A PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
W DAMIAN Tomasz
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
2:3 (6:11, 11:6, 3:11, 12:10, 8:11) ⇓
7   A PUT Maciej X JASIELSKI Marek 3:0 (11:5, 11:4, 13:11) ⇑
11   A PUT Maciej Y KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:2) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 16:00
41. LKS „Orzeł” Wojnarowa - TG „Sokół” Brzesko 8:6
1   A WITEK Grzegorz W PUT Maciej 1:3 (11:4, 12:14, 5:11, 6:11) ⇑
6   B KOZIOŁ Bogdan
PLICHTA Józef
X PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
0:3 (4:11, 10:12, 10:12) ⇑
8   B PLICHTA Józef W PUT Maciej 3:1 (11:13, 11:9, 13:11, 11:9) ⇓
12   C RYBOWICZ Rafał W PUT Maciej 2:3 (16:14, 5:11, 10:12, 11:9, 10:12) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-10 18:00 ⇨ 2022-01-15 17:00
47. TG „Sokół” Brzesko - LUKS "Solsum" Lipie 3:11
2   B PUT Maciej X WÓJS Tomasz 3:1 (15:13, 12:10, 10:12, 12:10) ⇑
6   B PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
X CEWKA Piotr
WÓJS Tomasz
1:3 (3:11, 7:11, 11:8, 6:11) ⇓
8   B PUT Maciej W DZIEDZIC Marta 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇓
13   B PUT Maciej Z MRUK Piotr 3:1 (12:10, 6:11, 12:10, 15:13) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-16 17:00
61. TG „Sokół” Brzesko - LZS „Solidarni” Mędrzechów 1:13
4   D PUT Maciej Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) ⇓
6   B PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
X WOLIŃSKI Zenon
JASTRZĘBSKI Dawid
1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 5:11) ⇓
9   D PUT Maciej Y GAJEWSKI Dominik 0:3 (7:11, 10:12, 12:14) ⇓
14   D PUT Maciej X RUSEK Andrzej 3:2 (11:8, 15:13, 8:11, 7:11, 12:10) ⇑
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-17 18:00
82. UKS „Villa Verde” Olesno III - TG „Sokół” Brzesko 12:2
1   A MOTYKA Tadeusz W PUT Maciej 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) ⇓
6   B MOTYKA Tadeusz
PROCHAZKA Tomasz
X PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
3:1 (11:6, 12:10, 8:11, 11:3) ⇓
8   B PROCHAZKA Tomasz W PUT Maciej 3:2 (9:11, 4:11, 11:8, 11:6, 11:7) ⇓
12   C TATARCZUCH Marek W PUT Maciej 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) ⇓
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-25 18:00
85. TG „Sokół” Brzesko - KS „Talar Team” Szczawa 5:9
3   C PUT Maciej Y JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 5:11) ⇓
6   B PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
X SZAREK Marcin
JANIKOWSKI Sławomir
0:3 (9:11, 10:12, 9:11) ⇓
10   C PUT Maciej Z SZAREK Marcin 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:3) ⇑
12   C PUT Maciej W PIETRZAK Krzysztof 0:3 (4:11, 13:15, 10:12) ⇓
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-13 11:00
88. LUKS „Galux” Skrzyszów II - TG „Sokół” Brzesko 11:3
3   C DAMIAN Tomasz Y PUT Maciej 3:2 (7:11, 11:7, 11:3, 9:11, 11:4) ⇓
6   B BAŃBOR Andrzej
DAMIAN Tomasz
X NOWAK Dawid
PUT Maciej
1:3 (12:10, 9:11, 10:12, 12:14) ⇑
9   D BAŃBOR Andrzej Y PUT Maciej 2:3 (11:5, 3:11, 12:10, 9:11, 5:11) ⇑
11   A KOZIOŁ Jarosław Y PUT Maciej 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇑
4W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-25 18:00
91. TG „Sokół” Brzesko - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3
3   C PUT Maciej Y ŁATKA Tomasz 3:0 (11:3, 11:9, 11:1) ⇑
5   A NOWAK Dawid
PUT Maciej
W PLICHTA Józef
ŻAROWSKA Sonia
3:2 (11:1, 12:14, 14:16, 14:12, 11:9) ⇑
10   C PUT Maciej Z PLICHTA Józef 3:1 (13:11, 11:8, 7:11, 16:14) ⇑
12   C PUT Maciej W ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1661 BACZ Andrzej 1948
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
373 BAŃBOR Andrzej 1969
247 BOLSĘGA Henryk 1971
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
381 DAMIAN Tomasz 1979
2271 DIETRICH Aleksander 2004
1633 DZIEDZIC Marta 1969
1774 FERDEK Marek 1968
742 FLĄDRO Piotr 1982
728 GAJEWSKI Dominik 1987
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
2430 HABA Klaudia 2010
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
3110 JAJE Tomasz 2007
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
422 KLUBA Krzysztof 1962
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
2295 KOCOŁ Piotr 1957
2674 KOSTRZEWA Kacper 2009
2084 KOWAL Mieczysław 1963
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
2599 KUREK Kinga 2001
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
325 ŁATKA Tomasz 1972
3125 MADUZIA Leszek 1979
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
2948 MARTYKA Igor 2005
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
2364 MLECZKO Mateusz 2004
229 MOTYKA Tadeusz 1961
339 MRUK Piotr 1981
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
45 OBROCHTA Paweł 1981
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
1709 PARTYKA Ryszard 1976
108 PIECHOWICZ Marek 1965
2261 PIERZCHAŁA Sebastian 1982
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
2191 PLICHTA Józef 1965
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
995 RAJZER Krzysztof 2003
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2891 SERAFIN Mateusz 2005
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
2181 SIKOŃ Maciej 2007
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1680 STEFAN Igor 2003
1669 SZAREK Marcin 1986
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
947 SZMYD Zygmunt 1954
3210 SZUMILAS Władysław 1976
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1927 WAJDA Kamil 2003
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3124 WINKLER Paweł 1978
2792 WITEK Grzegorz 1982
114 WOJTAS Tomasz 1983
1853 WÓJS Tomasz 1989
1268 ZBYLUT Patryk 2005
875 ZĘBALA Paweł 1998
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003