Kacper Nagel
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: UKS „Jordan” Zakliczyn
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-02 19:00
4. UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Vocovia” Wokowice 6:8
3   C NAGEL Kacper Y FLĄDRO Piotr 1:3 (4:11, 10:12, 11:8, 3:11) ⇓
6   B MARTYKA Bartłomiej
NAGEL Kacper
X SKRZYŃSKI Janusz
JAWIEŃ Marcin
2:3 (11:6, 13:15, 6:11, 12:10, 9:11) ⇓
10   C NAGEL Kacper Z SKRZYŃSKI Janusz 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:5) ⇑
12   C NAGEL Kacper W JAWIEŃ Marcin 2:3 (5:11, 11:13, 11:9, 14:12, 7:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 16:00
10. LUKS „Galux” Skrzyszów II - UKS „Jordan” Zakliczyn 7:7
4   D JASIELSKI Marek Z NAGEL Kacper 3:1 (6:11, 11:8, 11:8, 11:7) ⇓
6   B KOZIOŁ Jarosław
DAMIAN Tomasz
X NAGEL Kacper
SIKOŃ Maciej
1:3 (7:11, 7:11, 11:6, 3:11) ⇑
10   C DAMIAN Tomasz Z NAGEL Kacper 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:6) ⇓
13   B JASIELSKI Franciszek Z NAGEL Kacper 3:2 (12:10, 11:13, 12:10, 7:11, 13:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00
16. KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6
4   D BORKOWSKI Marek Z NAGEL Kacper 3:0 (11:4, 11:2, 11:8) ⇓
5   A TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
W HEŁMECKI Szymon
NAGEL Kacper
3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇓
10   C MACIUSZEK Wiesław Z NAGEL Kacper 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:9) ⇓
13   B TROJANOWSKI Dawid Z NAGEL Kacper 3:0 (11:9, 11:2, 11:6) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-20 19:00 ⇨ 2020-11-27 19:00
22. UKS „Jordan” Zakliczyn - LUKS Lipie 11:3
6   B HEŁMECKI Szymon
NAGEL Kacper
X MRUK Piotr
DZIEDZIC Marta
2:3 (5:11, 10:12, 11:7, 12:10, 18:20) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-28 17:00
28. MKS „Radość” Gorlice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6
4   D PIECHOWICZ Marek Z NAGEL Kacper 3:2 (8:11, 11:9, 9:11, 11:0, 11:5) ⇓
5   A PIECHOWICZ Marek
URBAN Mariusz
W NAGEL Kacper
SIKOŃ Maciej
3:0 (11:6, 11:9, 11:7) ⇓
10   C WOŹNIAK Marcin Z NAGEL Kacper 3:1 (11:8, 11:6, 11:13, 11:6) ⇓
13   B URBAN Mariusz Z NAGEL Kacper 3:2 (8:11, 9:11, 11:5, 11:9, 11:9) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-04 19:00 ⇨ 2020-12-18 19:00
34. UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów 10:4
2   B NAGEL Kacper X FRANCZAK Szymon 3:2 (9:11, 13:11, 11:4, 7:11, 11:8) ⇑
5   A MARTYKA Bartłomiej
NAGEL Kacper
W FRANCZAK Szymon
ŚLAZYK Karol
3:1 (11:9, 13:15, 11:6, 11:8) ⇑
8   B NAGEL Kacper W ROBAK Mateusz 1:3 (9:11, 11:6, 6:11, 3:11) ⇓
13   B NAGEL Kacper Z ŚLAZYK Karol 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-20 15:00
40. UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6
1   A CHRABĄSZCZ Aleksandra W NAGEL Kacper 3:0 (12:10, 13:11, 11:9) ⇓
5   A CHRABĄSZCZ Aleksandra
PROCHAZKA Tomasz
W MARTYKA Bartłomiej
NAGEL Kacper
3:0 (11:6, 12:10, 11:8) ⇓
8   B FLOREK Sławomir W NAGEL Kacper 3:1 (9:11, 11:6, 11:6, 11:8) ⇓
12   C PROCHAZKA Tomasz W NAGEL Kacper 3:2 (14:16, 11:8, 11:13, 11:9, 11:6) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-08 19:00 ⇨ 2021-02-19 19:00
46. UKS „Jordan” Zakliczyn - LKS „Orzeł” Wojnarowa 9:5
4   D NAGEL Kacper Z JURKOWSKI Piotr 0:3 (5:11, 11:13, 6:11) ⇓
6   B HEŁMECKI Szymon
NAGEL Kacper
X KANTOR Michał
SYWAŁA Dawid
3:1 (7:11, 11:4, 12:10, 11:6) ⇑
9   D NAGEL Kacper Y PLICHTA Józef 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:9) ⇑
14   D NAGEL Kacper X KANTOR Michał 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) ⇑
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-29 19:00 ⇨ 2021-02-26 19:00
62. UKS „Jordan” Zakliczyn - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 2:12
3   C NAGEL Kacper Y DZIEDZIC Piotr 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:9) ⇑
5   A MARTYKA Bartłomiej
NAGEL Kacper
W OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
0:3 (10:12, 10:12, 9:11) ⇓
10   C NAGEL Kacper Z TABOR Krzysztof 0:3 (2:11, 5:11, 5:11) ⇓
12   C NAGEL Kacper W OBROCHTA Paweł 0:3 (10:12, 8:11, 5:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-15 19:00 ⇨ 2021-02-27 10:00
49. UKS „Jordan” Zakliczyn - LZS „Solidarni” Mędrzechów 5:9
1   A NAGEL Kacper W JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) ⇓
5   A MARTYKA Bartłomiej
NAGEL Kacper
W JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
3:1 (11:4, 11:7, 6:11, 11:9) ⇑
7   A NAGEL Kacper X WOLIŃSKI Zenon 2:3 (8:11, 13:11, 11:3, 8:11, 8:11) ⇓
11   A NAGEL Kacper Y GAJEWSKI Dominik 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-24 11:00 ⇨ 2021-03-20 11:00
56. UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Jordan” Zakliczyn 14:0
2   B ROZUM Dawid X NAGEL Kacper 3:2 (7:11, 11:5, 11:4, 7:11, 11:6) ⇓
6   B ROZUM Dawid
KORNAŚ Bartłomiej
X SZCZEPAŃSKI Dominik
NAGEL Kacper
3:0 (11:8, 11:9, 11:4) ⇓
7   A SUŁKOWSKI Karol X NAGEL Kacper 3:0 (11:6, 11:2, 11:3) ⇓
14   D KORNAŚ Bartłomiej X NAGEL Kacper 3:1 (11:8, 6:11, 11:7, 11:6) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-31 11:00 ⇨ 2021-03-26 16:00
53. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Jordan” Zakliczyn II 7:11
6   B KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
X NAGEL Kacper
KRAKOWSKI Sebastian
2:3 (11:8, 11:6, 8:11, 9:11, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
281 BORKOWSKI Marek 1960
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2207 BRZĘK Patrycja 2005
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1686 CICH Adrian 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
887 DZIEDZIC Piotr 2001
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
2371 FRANCZAK Szymon 2006
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1915 GAJOWY Mateusz 2006
362 GAWLIK Adam 1989
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
2215 JELEŃ Michał 2005
338 JURKOWSKI Piotr 1978
2390 KAJFASZ Krystian 2002
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1341 KANTOR Michał 1989
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1919 KIJOWSKI Jan 2002
422 KLUBA Krzysztof 1962
2295 KOCOŁ Piotr 1957
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
1802 KUDŁA Paweł 1985
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
2391 MADEJ Tomasz 1979
2948 MARTYKA Igor 2005
2364 MLECZKO Mateusz 2004
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2212 NIEĆ Kacper 2004
2353 NOWAK Dawid 2004
423 NOWAK Jan 1971
45 OBROCHTA Paweł 1981
2205 OLCHAWA Daniel 1998
5 OPIOŁA Tomasz 1954
946 PARA Eligiusz 1954
108 PIECHOWICZ Marek 1965
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
2191 PLICHTA Józef 1965
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
740 STYRNA Stanisław 1943
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
947 SZMYD Zygmunt 1954
2706 ŚLAZYK Karol 2007
249 TABOR Krzysztof 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1219 URBAN Mariusz 1997
1927 WAJDA Kamil 2003
2354 WĄSIK Dawid 2003
2949 WŁODEK Krystian 2003
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
110 WOŹNIAK Marcin 1993
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993