Kacper Nagel
Numer zawodnika: 2145
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 47976
Numer licencji okres.: 6709
Data wydania: 05.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-10-15 12:00
1. KS Gorce Nowy Targ II - LZS Solidarni Mędrzechów 8:6
1   A NAGEL Kacper W BŁOCHO Przemysław 3:2 (8:11, 11:9, 7:11, 11:6, 12:10) ⇑
5   A GNIADEK Piotr
NAGEL Kacper
W TABOR Marcin
OGORZELEC Łukasz
2:3 (11:9, 7:11, 11:4, 9:11, 8:11) ⇓
7   A NAGEL Kacper X TABOR Marcin 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) ⇓
11   A NAGEL Kacper Y OGORZELEC Łukasz 3:1 (11:5, 8:11, 11:9, 11:6) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 15:00 ⇨ 2023-10-20 18:00
12. LKS Victoria Nidek - KS Gorce Nowy Targ II 8:6
1   A ŻYDEK Robert W NAGEL Kacper 1:3 (11:13, 12:10, 4:11, 8:11) ⇑
6   B WODNIAK Kamil
HOLCMAN Tomasz
X GNIADEK Piotr
NAGEL Kacper
3:0 (11:7, 11:3, 11:1) ⇓
8   B HOLCMAN Tomasz W NAGEL Kacper 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇑
12   C GAJDA Rafał W NAGEL Kacper 3:1 (11:4, 11:9, 11:13, 11:8) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 16:00
24. KS Spektrum Karpol Słopnice II - KS Gorce Nowy Targ II 11:3
3   C OBROCHTA Paweł Y NAGEL Kacper 3:0 (12:10, 13:11, 12:10) ⇓
6   B MATUSIAK Łukasz
MADZULA Paweł
X GNIADEK Piotr
NAGEL Kacper
3:0 (11:9, 11:4, 11:1) ⇓
9   D OBROCHTA Piotr Y NAGEL Kacper 2:3 (11:6, 11:7, 7:11, 7:11, 7:11) ⇑
11   A MADZULA Paweł Y NAGEL Kacper 3:2 (8:11, 11:5, 6:11, 22:20, 12:10) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 16:00
36. KS Gorce Nowy Targ II - KS Podwawelski Kraków II 6:8
1   A NAGEL Kacper W JÓZEFIAK Michał 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) ⇑
6   B GNIADEK Piotr
NAGEL Kacper
X FORNARI LABBE Carlo Vito
WOŁOWIECKI Robert
0:3 (10:12, 10:12, 8:11) ⇓
7   A NAGEL Kacper X WOŁOWIECKI Robert 3:0 (14:12, 11:5, 15:13) ⇑
11   A NAGEL Kacper Y FORNARI LABBE Carlo Vito 1:3 (13:11, 6:11, 7:11, 9:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 ⇨ 2023-11-19 13:00
40. MKS Radość Gorlice - KS Gorce Nowy Targ II 9:5
2   B NOWAK Marcin X NAGEL Kacper 2:3 (11:6, 6:11, 11:8, 9:11, 3:11) ⇑
5   A PUSZKARIOW Konstantyn
GAŁUSZKA Mateusz
W GARB Aleksandra
NAGEL Kacper
3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 12:10) ⇓
7   A PUSZKARIOW Konstantyn X NAGEL Kacper 3:1 (11:13, 11:9, 11:9, 11:7) ⇓
14   D PIETRUSZKA Sławomir X NAGEL Kacper 3:0 (11:2, 11:4, 12:10) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 ⇨ 2023-12-10 14:00
14. KS Gorce Nowy Targ II - UKS Zarabie Myślenice 9:5
1   A NAGEL Kacper W KUZIO Aleksandra 3:0 (11:3, 14:12, 11:4) ⇑
5   A GARB Aleksandra
NAGEL Kacper
W KUZIO Waldemar
KUZIO Aleksandra
3:1 (11:2, 8:11, 13:11, 11:6) ⇑
7   A NAGEL Kacper X DUDZIAK Damian 1:3 (11:8, 2:11, 11:13, 6:11) ⇓
11   A NAGEL Kacper Y KUZIO Waldemar 3:1 (8:11, 13:11, 11:4, 11:6) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-18 18:00
53. TKS Opoka Trzebinia - KS Gorce Nowy Targ II 8:6
4   D DŁUGAJ Rafał Z NAGEL Kacper 1:3 (9:11, 9:11, 11:3, 7:11) ⇑
6   B KOZIEŁ Michał
DŁUGAJ Rafał
X GARB Aleksandra
NAGEL Kacper
3:0 (11:5, 11:1, 11:6) ⇓
10   C FRĄCZEK Łukasz Z NAGEL Kacper 1:3 (11:13, 10:12, 11:8, 3:11) ⇑
13   B KOZIEŁ Michał Z NAGEL Kacper 1:3 (11:3, 8:11, 4:11, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 16:00 ⇨ 2024-01-05 18:30
48. KS Gorce Nowy Targ II - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 9:5
1   A NAGEL Kacper W TURECKI Kacper 3:1 (9:11, 14:12, 11:7, 11:6) ⇑
5   A GARB Aleksandra
NAGEL Kacper
W KOŁOS Arkadiusz
TURECKI Jakub
3:2 (9:11, 11:8, 8:11, 11:3, 11:3) ⇑
7   A NAGEL Kacper X KOŁOS Arkadiusz 3:2 (6:11, 11:5, 8:11, 11:9, 11:8) ⇑
11   A NAGEL Kacper Y TURECKI Jakub 3:2 (14:12, 11:7, 10:12, 8:11, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00
60. KS Gorce Nowy Targ II - MKS Centrum Kraków 6:8
1   A NAGEL Kacper W MROCZKA Marcel 3:0 (11:8, 11:3, 11:9) ⇑
5   A GARB Aleksandra
NAGEL Kacper
W KUBIC Marcin
MROCZKA Marcel
3:2 (8:11, 11:7, 6:11, 11:5, 11:7) ⇑
7   A NAGEL Kacper X KUBIC Marcin 3:2 (7:11, 7:11, 11:8, 11:9, 11:9) ⇑
11   A NAGEL Kacper Y RADEK Arkadiusz 2:3 (5:11, 6:11, 13:11, 11:5, 10:12) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 16:00 ⇨ 2024-01-15 18:30
27. KS Gorce Nowy Targ II - MKS Skawa Wadowice 4:10
1   A NAGEL Kacper W RACZEK Marcin 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) ⇓
5   A GARB Aleksandra
NAGEL Kacper
W MLECZKO Bartłomiej
ŻOŁYNIAK Hubert
0:3 (4:11, 5:11, 9:11) ⇓
7   A NAGEL Kacper X JOŃCZYK Bartłomiej 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:3) ⇑
11   A NAGEL Kacper Y MLECZKO Bartłomiej 2:3 (9:11, 3:11, 11:9, 11:7, 7:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-28 10:30
66. KS Bronowianka Kraków II - KS Gorce Nowy Targ II 2:12
1   A RIEPKIN Oleh W NAGEL Kacper 2:3 (7:11, 11:7, 11:7, 9:11, 4:11) ⇑
5   A KONSTANTYN Paweł
RIEPKIN Oleh
W GARB Aleksandra
NAGEL Kacper
2:3 (11:1, 10:12, 4:11, 15:13, 9:11) ⇑
8   B ANDRZEJAK Kacper W NAGEL Kacper 1:3 (8:11, 5:11, 11:8, 9:11) ⇑
12   C TWARÓG Mariusz W NAGEL Kacper 1:3 (11:13, 11:7, 6:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
3447 BARAN Sebastian 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
281 BORKOWSKI Marek 1960
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2207 BRZĘK Patrycja 2005
336 CEWKA Piotr 1990
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
1686 CICH Adrian 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
3913 DEIGSLER Michał 1993
858 DŁUGAJ Rafał 1978
210 DUDZIAK Damian 1995
27 DYCHTOŃ Jakub 1980
887 DZIEDZIC Piotr 2001
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
4068 FORNARI LABBE Carlo Vito 1996
2371 FRANCZAK Szymon 2006
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2206 GAJDA Rafał 2000
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1915 GAJOWY Mateusz 2006
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
362 GAWLIK Adam 1989
2140 GDULA Adam 1977
513 GOŁDA Gabriel 1997
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
2215 JELEŃ Michał 2005
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
3817 JÓZEFIAK Michał 1997
338 JURKOWSKI Piotr 1978
342 JURZAK Łukasz 1983
2390 KAJFASZ Krystian 2002
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1341 KANTOR Michał 1989
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1919 KIJOWSKI Jan 2002
422 KLUBA Krzysztof 1962
1415 KNAGA Łukasz 2003
2295 KOCOŁ Piotr 1957
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
636 KOZIEŁ Michał 1983
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
1910 KRAWIEC Kamil 2000
588 KUBIC Marcin 1996
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
1802 KUDŁA Paweł 1985
1694 KUZIO Aleksandra 2007
523 KUZIO Waldemar 1977
32 ŁABOWSKI Józef 1973
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
2391 MADEJ Tomasz 1979
1034 MADZULA Paweł 1976
2948 MARTYKA Igor 2005
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
2364 MLECZKO Mateusz 2004
3382 MORA Szymon 1987
229 MOTYKA Tadeusz 1961
3901 MROCZKA Marcel 2000
1096 NALEPA Maciej 1973
14 NIEĆ Andrzej 1984
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2212 NIEĆ Kacper 2004
2353 NOWAK Dawid 2004
1824 NOWAK Jakub 2007
423 NOWAK Jan 1971
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
3935 OGORZELEC Łukasz 1992
2205 OLCHAWA Daniel 1998
5 OPIOŁA Tomasz 1954
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
946 PARA Eligiusz 1954
909 PEREK Nikodem 2000
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
3399 PIETRUSZKA Sławomir 1992
148 PIETRZAK Antoni 1998
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
259 PIĘTOŃ Robert 1983
2550 PILCH Aleksander 2008
2191 PLICHTA Józef 1965
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
3118 PRZEKLASA Karol 2006
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
4444 RIEPKIN Oleh 1972
1411 ROBAK Mateusz 2002
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
3256 SOWA Bartosz 1994
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
740 STYRNA Stanisław 1943
146 SUBIK Filip 1996
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
98 SURMA Krzysztof 1981
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
947 SZMYD Zygmunt 1954
2706 ŚLAZYK Karol 2007
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1519 TOBIASZ Szymon 2006
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1839 TURECKI Jakub 2011
1269 TURECKI Kacper 2006
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
1927 WAJDA Kamil 2003
2354 WĄSIK Dawid 2003
150 WĄSIK Marcin 1996
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3121 WINKLER Hubert 2009
2949 WŁODEK Krystian 2003
1414 WODNIAK Kamil 2003
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
4137 WOŁOWIECKI Robert 1998
110 WOŹNIAK Marcin 1993
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993
1678 ŻYDEK Robert 2007