Kacper Turecki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 11:00
1. UKS „Zarabie” Myślenice II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10
3   C NALEPA Maciej Y TURECKI Kacper 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
6   B NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
STALMACH Zbigniew
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
2:3 (10:12, 13:11, 10:12, 11:4, 10:12) ⇑
9   D KUZIO Waldemar Y TURECKI Kacper 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 7:11) ⇑
11   A STALMACH Zbigniew Y TURECKI Kacper 2:3 (11:9, 11:9, 6:11, 8:11, 4:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 15:00
7. „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS „Radość” Gorlice 10:4
4   D TURECKI Kacper Z MÓL Marcin 3:1 (11:8, 6:11, 11:1, 11:8) ⇑
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 9:11) ⇓
9   D TURECKI Kacper Y WILK Paweł 3:2 (10:12, 14:12, 8:11, 11:7, 11:8) ⇑
14   D TURECKI Kacper X WOŹNIAK Dominik 3:2 (6:11, 9:11, 11:3, 11:8, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-05 10:00 ⇨ 2020-11-07 10:00
31. „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 8:6
2   B TURECKI Kacper X SKRZYPEK Adrian 3:2 (11:8, 9:11, 12:14, 14:12, 11:5) ⇑
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X SZELEST Jacek
SKRZYPEK Adrian
3:1 (7:11, 11:8, 11:6, 11:4) ⇑
8   B TURECKI Kacper W SZELEST Jacek 3:1 (7:11, 11:3, 11:1, 11:6) ⇑
13   B TURECKI Kacper Z SKRZYPEK Grzegorz 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 4:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00 ⇨ 2020-11-11 18:00
13. KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10
2   B KOPACKI Paweł X TURECKI Kacper 0:3 (6:11, 8:11, 11:13) ⇑
6   B JABŁOŃSKI Paweł
GAJEWSKA Natalia
X ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
1:3 (5:11, 7:11, 11:8, 5:11) ⇑
7   A JABŁOŃSKI Paweł X TURECKI Kacper 2:3 (7:11, 11:9, 11:4, 5:11, 4:11) ⇑
14   D GAJEWSKA Natalia X TURECKI Kacper 0:3 (8:11, 4:11, 10:12) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 10:00
19. „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Villa Verde” Olesno III 11:3
1   A TURECKI Kacper W JANISZEWSKI Kamil 3:2 (10:12, 12:10, 11:8, 14:16, 15:13) ⇑
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X DYCHTOŃ Jakub
MOTYKA Tadeusz
3:1 (11:5, 7:11, 11:5, 11:8) ⇑
7   A TURECKI Kacper X MOTYKA Tadeusz 3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 13:11) ⇑
11   A TURECKI Kacper Y WŁODEK Grzegorz 3:2 (9:11, 7:11, 11:5, 11:7, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1482 BALIK Robert 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
1203 BARANEK Dominik 1998
1332 BARANEK Wiktor 1998
1335 BEŁZA Janusz 1964
630 BIAŁY Sebastian 1980
218 BIESAGA Marek 1964
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1838 BRUZDA Rafał 1974
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
970 CIOŁCZYK Bronisław 1948
1401 CYRWUS Anna 2005
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
625 DROZD Paweł 1979
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
2080 DZIURA Wojciech 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
727 GALUS Mateusz 2001
713 GARB Aleksandra 2001
1334 GAWLIK Wojciech 1972
431 GĄDEK Natalia 2001
633 GŁĄB Damian 1989
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1202 HERJAN Marcin 1998
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
883 JAGIELSKI Tymoteusz 2001
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
975 JEDYNAK Damian 1989
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2579 KILISZEK Kamila 2005
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
979 KOLASA Szymon 2003
1275 KOPACKI Paweł 2004
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
2079 KORCZEK Łukasz 1984
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
568 KRZYK Bartosz 1991
2000 KUC Leszek 1970
1671 KUĆ Grzegorz 2004
2504 KURCAB Szymon 1977
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1287 KUSIAK Franciszek 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
1634 LODOWSKI Janusz 1962
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
2127 MALARCZYK Martyna 2004
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2254 MAZUR Alfred 1991
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
671 MLECZKO Radosław 1993
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1096 NALEPA Maciej 1973
978 NOSEK Robert 1970
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
2491 OCHMAN Michał 1987
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
1833 PEREK Robert 1973
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
1706 RADKO Mateusz 2000
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
129 SKOWRON Daniel 1995
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
931 SMOLIK Czesław 1945
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
146 SUBIK Filip 1996
98 SURMA Krzysztof 1981
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
156 ŚLAZYK Paweł 1971
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
265 TATARCZUCH Marek 1974
981 TOMCZYK Mateusz 1996
2594 URBAN Witold 1994
1 UTYLSKI Filip 1982
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
330 WARMUZ Kamil 1989
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
150 WĄSIK Marcin 1996
2588 WĄTOR Oliwia 2006
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
1939 WILK Roman 1961
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1491 WITKOWSKI Adam 1978
22 WŁODEK Grzegorz 1985
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
940 WRZESZCZ Leon 1941
1408 ZAJĄC Anna 2002
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
615 ŻEBRO Krzysztof 1986