Konstantyn Puszkariow
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-09-27 16:00
3. KSTS MOSiR „Karpaty” Krosno - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:5
2 2 C JURCZAK Michał W PUSZKARIOW Konstantyn 3:2 (11:3, 11:9, 5:11, 9:11, 11:7) ⇓
6 2 C FLAUMENHAFT Jacek
SPOREK Szymon
W KIEROŃSKI Adam
PUSZKARIOW Konstantyn
3:2 (11:2, 8:11, 11:7, 8:11, 11:8) ⇓
10 2 D FLAUMENHAFT Jacek W PUSZKARIOW Konstantyn 3:2 (13:15, 11:9, 11:8, 7:11, 11:9) ⇓
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-18 11:00
18. LUKS „Strażak” Niżna Łąka - UKS „Villa Verde” Olesno II 3:7
1 1 A FURMANKIEWICZ Paweł X PUSZKARIOW Konstantyn 0:3 (13:15, 8:11, 4:11) ⇑
5 1 A ANTOSIAK Daniel
FURMANKIEWICZ Paweł
X PUSZKARIOW Konstantyn
MARCINOWSKI Krzysztof
1:3 (2:11, 14:12, 4:11, 5:11) ⇑
9 1 B ANTOSIAK Daniel X PUSZKARIOW Konstantyn 0:3 (4:11, 10:12, 11:13) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-03 12:00 ⇨ 2020-10-21 18:00
10. UKS „Villa Verde” Olesno II - „Kolping” Jarosław II 7:3
2 2 C PUSZKARIOW Konstantyn W JADAM Dawid 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) ⇑
6 2 C KIEROŃSKI Adam
PUSZKARIOW Konstantyn
W BRUD Szymon
ADAMSKI Łukasz
3:2 (8:11, 10:12, 11:5, 11:9, 12:10) ⇑
8 2 C PUSZKARIOW Konstantyn Z ADAMSKI Łukasz 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) ⇑
2M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-10-24 12:00
24. UKS „Villa Verde” Olesno II - LUKS „Galux” Skrzyszów 8:2
2 2 C PUSZKARIOW Konstantyn W GALUS Mateusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) ⇑
5 1 A PUSZKARIOW Konstantyn
MARCINOWSKI Krzysztof
X MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇑
8 2 C PUSZKARIOW Konstantyn Z MLECZKO Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:9, 11:4) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
2133 BĄCIO Konrad 2006
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
813 BLAT Piotr 1967
351 BOBER Damian 1987
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1292 BOGACZ Wojciech 2004
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1945 CHŁODNICKI Piotr 2002
824 CYRNEK Piotr 1995
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
825 DOBEK Marcin 1994
1381 DOMITER Julia 2004
803 DROŻDŻ Dariusz 1993
210 DUDZIAK Damian 1995
1943 ELCESER Arkadiusz 1984
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
3091 FURMANKIEWICZ Paweł 1990
287 GAIK Krystian 1997
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
713 GARB Aleksandra 2001
48 GIZA Bartosz 1996
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
812 IWANIUCH Rafał 1987
1979 JADAM Dawid 2007
808 JANIK Tomasz 1979
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
342 JURZAK Łukasz 1983
47 KACZOR Jan 1996
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
855 KĄDZIELA Marek 1982
901 KIEŁBASA Józef 1972
814 KIEŁT Dawid 1991
19 KIEROŃSKI Adam 1969
852 KIERSKI Mikołaj 1992
1428 KLAG Tomasz 1980
843 KLESZCZ Marcin 1986
1966 KLOCEK Kamil 1999
623 KLUZEK Grzegorz 1982
1415 KNAGA Łukasz 2003
2086 KOCIUBA Filip 1998
1888 KOLEKTA Jarosław 1968
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
898 KONSTANTYN Paweł 1983
892 KOSMAL Dawid 2004
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1957 KRZYSIK Olaf 2002
1956 KRZYSIK Oskar 2001
523 KUZIO Waldemar 1977
1977 KUŹMICZ Jakub 2000
1670 ŁEBEK Alicja 1999
1028 MACIEJEWSKI Bogdan 1984
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1034 MADZULA Paweł 1976
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
1032 MASŁOWSKI Jakub 1996
246 MATUSIAK Łukasz 1997
842 MIRUS Paweł 1989
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
826 NIEMIEC Rafał 1995
496 NOWAK Marcin 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
809 OSIKA Janusz 1988
1033 OSIKA Sławomir 1990
514 OSTANEK Michał 1998
312 PACH Łukasz 1991
236 PALACZ Mirosław 1969
829 PELCZAR Dawid 1998
909 PEREK Nikodem 2000
695 PETKA Krzysztof 1999
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
259 PIĘTOŃ Robert 1983
807 PODSIADŁO Maciej 1989
78 PORĄBKA Dariusz 1968
629 RACZEK Marcin 1978
253 RAPUTA Tomasz 1980
1984 RYBAK Mykhailo 1991
797 SARNIK Grzegorz 1991
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1965 STĄPOR Rafał 1999
146 SUBIK Filip 1996
857 SUCHECKI Wacław 1968
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
311 ŚLIWA Alicja 1998
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
53 TERLECKI Mirosław 1965
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
49 UTYLSKI Rafał 1983
865 WLIZŁO Jakub 1991
795 WŁODYKA Paweł 1983
54 WOLSKI Tomasz 1972
834 WRÓBEL Robert 1973
1060 ZAJĄC Jacek 2000
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
80 ZIMNICKI Tomasz 1995