Paweł Talar
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1971
Przynależność klubowa: KS „Szczawa”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00
9. KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Vocovia” Wokowice 2:12
1   A TALAR Paweł W FLĄDRO Piotr 1:3 (4:11, 2:11, 12:10, 3:11) ⇓
5   A TALAR Paweł
KALICIŃSKI Mirosław
W GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
0:3 (5:11, 0:11, 7:11) ⇓
7   A TALAR Paweł X JAWIEŃ Marcin 2:3 (11:6, 8:11, 9:11, 11:8, 7:11) ⇓
11   A TALAR Paweł Y GAWLIK Adam 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 11:00 ⇨ 2021-10-10 09:00
3. UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Talar Team” Szczawa II 13:5
1   A DOMITER Julia W TALAR Paweł 3:2 (6:11, 11:3, 11:4, 11:13, 11:6) ⇓
5   A DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
W TALAR Paweł
DUDZIK Grzegorz
1:3 (9:11, 4:11, 11:7, 4:11) ⇑
8   B DYGAS Dawid W TALAR Paweł 0:3 (4:11, 9:11, 6:11) ⇑
12   C SYKTUS Jan W TALAR Paweł 3:1 (11:4, 7:11, 11:1, 11:7) ⇓
16   D UBIK Jarosław W TALAR Paweł 3:1 (8:11, 11:7, 12:10, 11:7) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-01 18:00 ⇨ 2021-10-15 18:00
12. LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa II 6:12
4   D MICHAŁEK Jakub Z TALAR Paweł 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
5   A MRÓZEK Jan
MICHAŁEK Jakub
W TALAR Paweł
DUDZIK Grzegorz
2:3 (8:11, 9:11, 14:12, 11:9, 6:11) ⇑
10   C TRZÓPEK Oskar Z TALAR Paweł 0:3 (3:11, 2:11, 1:11) ⇑
13   B MIŚKOWIEC Jerzy Z TALAR Paweł 3:0 (11:3, 11:9, 11:8) ⇓
15   A MRÓZEK Jan Z TALAR Paweł 3:1 (11:9, 11:6, 9:11, 11:8) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-30 17:00
24. PTG „Sokół” Grybów - KS „Talar Team” Szczawa II 17:1
2   B PĘKALA Andrzej X TALAR Paweł 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇓
5   A PĘKALA Andrzej
DZIEDZIAK Stanisław
W TALAR Paweł
DUDZIK Grzegorz
3:2 (11:7, 8:11, 9:11, 11:7, 11:9) ⇓
7   A GRUCA Marek X TALAR Paweł 3:2 (11:8, 11:7, 8:11, 7:11, 11:5) ⇓
14   D URBAN Mariusz X TALAR Paweł 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) ⇓
18   C GLIŃSKI Jakub X TALAR Paweł 0:3 (9:11, 4:11, 6:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 11:00 ⇨ 2021-11-07 11:00
20. KS „Talar Team” Szczawa II - KSTS „Forhend” Muszyna 11:7
1   A TALAR Paweł W SZUBRYT Tomasz 3:1 (11:13, 11:9, 11:6, 11:7) ⇑
5   A TALAR Paweł
DUDZIK Grzegorz
W SUŁKOWSKI Jerzy
ŚMIAŁEK Jerzy
3:2 (12:10, 8:11, 8:11, 11:7, 11:9) ⇑
7   A TALAR Paweł X ŚMIAŁEK Jerzy 1:3 (14:16, 11:9, 9:11, 3:11) ⇓
11   A TALAR Paweł Y PORĘBA Adam 3:0 (11:2, 11:8, 11:9) ⇑
15   A TALAR Paweł Z PARA Maciej 3:1 (11:5, 11:6, 7:11, 11:5) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00
27. KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice III 3:15
1   A TALAR Paweł W APOLA Edward 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇑
5   A TALAR Paweł
OPYD Dawid
W BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇓
7   A TALAR Paweł X BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇑
11   A TALAR Paweł Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (5:11, 5:11, 11:13) ⇓
15   A TALAR Paweł Z NIEPSUJ Mariusz 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-10 17:00 ⇨ 2021-12-03 18:00
30. MKS „Radość” Gorlice IV - KS „Talar Team” Szczawa II 11:7
1   A HONKOWICZ Kacper W TALAR Paweł 3:2 (11:8, 9:11, 9:11, 18:16, 11:9) ⇓
5   A HONKOWICZ Kacper
MÓL Jakub
W TALAR Paweł
CHRONOWSKI Jakub
3:1 (11:8, 14:12, 9:11, 11:8) ⇓
8   B HONKOWICZ Zuzanna W TALAR Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇑
12   C PYZIK Tomasz W TALAR Paweł 3:1 (4:11, 11:8, 11:9, 11:9) ⇓
16   D MÓL Jakub W TALAR Paweł 3:1 (9:11, 12:10, 11:7, 11:8) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 11:00
34. KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Start” Nowy Sącz II 3:15
3   C TALAR Paweł Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) ⇓
6   B TALAR Paweł
DUDZIK Grzegorz
X WOŹNIAK Agnieszka
SOBOCIŃSKA Małgorzata
2:3 (11:6, 11:4, 4:11, 10:12, 14:16) ⇓
10   C TALAR Paweł Z MÓŁKA Krzysztof 1:3 (5:11, 11:5, 9:11, 10:12) ⇓
12   C TALAR Paweł W WOŹNIAK Agnieszka 1:3 (12:10, 9:11, 11:13, 7:11) ⇓
18   C TALAR Paweł X PARAIS Leszek 1:3 (11:5, 6:11, 8:11, 7:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-08 17:00
55. LZS „Solidarni” Mędrzechów - KS „Talar Team” Szczawa 12:2
3   C JASTRZĘBSKI Dawid Y TALAR Paweł 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) ⇓
5   A GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
W NIEĆ Andrzej
TALAR Paweł
3:0 (11:3, 12:10, 11:7) ⇓
9   D WOLIŃSKI Zenon Y TALAR Paweł 3:0 (11:2, 11:5, 11:6) ⇓
11   A OSTROWSKI Dawid Y TALAR Paweł 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-02-13 10:00
38. KS „Talar Team” Szczawa II - PTG „Sokół” Grybów 2:16
1   A TALAR Paweł W URBAN Mariusz 1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 7:11) ⇓
6   B TALAR Paweł
OPYD Dawid
X KRÓL Stanisław
DZIEDZIAK Stanisław
2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 9:11, 6:11) ⇓
7   A TALAR Paweł X KRÓL Stanisław 3:2 (7:11, 7:11, 11:8, 11:9, 11:5) ⇑
11   A TALAR Paweł Y PĘKALA Andrzej 2:3 (8:11, 11:8, 11:7, 8:11, 7:11) ⇓
15   A TALAR Paweł Z DZIEDZIAK Stanisław 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:9) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-02-27 11:00
43. KS „Talar Team” Szczawa II - UKS „Płomień” Limanowa III 2:16
1   A TALAR Paweł W SYKTUS Jan 1:3 (5:11, 11:8, 9:11, 8:11) ⇓
5   A TALAR Paweł
OPYD Dawid
W DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
1:3 (4:11, 12:10, 10:12, 8:11) ⇓
7   A TALAR Paweł X DYGAS Dawid 2:3 (11:9, 9:11, 11:6, 6:11, 6:11) ⇓
11   A TALAR Paweł Y DYGAS Roman 1:3 (11:8, 5:11, 7:11, 4:11) ⇓
15   A TALAR Paweł Z UBIK Jarosław 1:3 (12:10, 7:11, 4:11, 3:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-03-13 10:00
47. KSTS „Forhend” Muszyna - KS „Talar Team” Szczawa II 9:9
1   A SZUBRYT Tomasz W TALAR Paweł 3:2 (11:5, 3:11, 11:3, 7:11, 11:3) ⇓
5   A PORĘBA Adam
MĘŻYK Damian
W TALAR Paweł
MAGDZIARCZYK Dariusz
0:3 (9:11, 6:11, 5:11) ⇑
8   B ŚMIAŁEK Jerzy W TALAR Paweł 3:0 (11:9, 11:5, 12:10) ⇓
12   C MĘŻYK Damian W TALAR Paweł 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) ⇑
16   D PORĘBA Adam W TALAR Paweł 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-20 11:00
51. KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice IV 6:12
1   A TALAR Paweł W HONKOWICZ Kacper 0:3 (7:11, 7:11, 10:12) ⇓
6   B TALAR Paweł
MAGDZIARCZYK Dariusz
X PYZIK Anna
JAREK Szymon
3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇑
7   A TALAR Paweł X MÓL Jakub 1:3 (5:11, 9:11, 11:4, 10:12) ⇓
11   A TALAR Paweł Y PYZIK Tomasz 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) ⇓
15   A TALAR Paweł Z PYZIK Anna 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-27 11:00
56. KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Dobrzanka” Dobra 10:8
4   D TALAR Paweł Z BRZAZGOŃ Janusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇑
6   B TALAR Paweł
MAGDZIARCZYK Dariusz
X BRZAZGOŃ Janusz
SMOLEŃ Michał
3:0 (11:6, 11:4, 11:4) ⇑
9   D TALAR Paweł Y SMOLEŃ Michał 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇑
14   D TALAR Paweł X MIŚKOWIEC Jerzy 2:3 (11:5, 11:6, 3:11, 5:11, 7:11) ⇓
16   D TALAR Paweł W MRÓZEK Jan 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-01 11:00 ⇨ 2022-05-07 18:00
64. LUKS "Solsum" Lipie II - KS „Talar Team” Szczawa II 10:8
3   C SEKUŁA Grzegorz Y TALAR Paweł 3:2 (7:11, 11:8, 11:8, 11:13, 11:6) ⇓
5   A BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
W TALAR Paweł
OPYD Dawid
0:3 (6:11, 3:11, 7:11) ⇑
9   D OPIŁO Zygmunt Y TALAR Paweł 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) ⇑
11   A BOMBA Łukasz Y TALAR Paweł 0:3 (1:11, 4:11, 2:11) ⇑
17   B CEWKA Piotr Y TALAR Paweł 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 4:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-05-14 17:00
65. KS „Start” Nowy Sącz II - KS „Talar Team” Szczawa II 11:7
4   D WOŹNIAK Agnieszka Z TALAR Paweł 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) ⇓
5   A PARAIS Leszek
STEFAŃSKA Izabela
W TALAR Paweł
MAGDZIARCZYK Dariusz
0:3 (6:11, 9:11, 13:15) ⇑
10   C PARAIS Leszek Z TALAR Paweł 1:3 (12:14, 11:9, 7:11, 7:11) ⇑
13   B KAWKA Maciej Z TALAR Paweł 3:2 (8:11, 4:11, 11:1, 11:9, 11:5) ⇓
15   A KULCZYK Dominika Z TALAR Paweł 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
39 BALDOWSKI Roman 1989
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
676 BIERYT Karol 1995
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
3215 BOMBA Łukasz 2006
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
281 BORKOWSKI Marek 1960
167 BRACH Agnieszka 1995
3164 BRZAZGOŃ Janusz 1988
1863 BULANDA Tomasz 2001
336 CEWKA Piotr 1990
3229 CEWKA Piotr 2005
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1381 DOMITER Julia 2004
672 DUDEK Adam 1948
867 DUDEK Radosław 1979
2532 DYGAS Dawid 2009
3237 DYGAS Roman 1980
3606 DZIEDZIAK Stanisław 1973
1633 DZIEDZIC Marta 1969
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1130 GARBOWSKI Mateusz 1995
362 GAWLIK Adam 1989
1993 GIERA Paweł 1983
3407 GLIŃSKI Jakub 2005
677 GROŃSKI Dawid 1995
481 GRUCA Marek 1978
1714 GUZIK Paweł 1986
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1179 HOLECZKO Oskar 1998
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
3113 HONKOWICZ Zuzanna 2013
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
489 JELEŃ Janusz 1991
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
1183 KASPRZYK Michalina 2002
2495 KAWKA Maciej 1974
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
35 KLIMEK Janusz 1965
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
1910 KRAWIEC Kamil 2000
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
3395 KULCZYK Dominika 2014
1934 KULCZYK Rafał 1981
744 KUPIEC Dariusz 1982
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
2426 ŁĄCKI Piotr 2010
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
3744 MĘŻYK Damian 1986
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
767 MICHALSKI Tomasz 1993
3168 MICHAŁEK Jakub 2008
484 MIELUCH Marek 1994
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
467 MOTYKA Grzegorz 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
3318 MÓL Jakub 2007
780 MÓL Marcin 1978
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
475 NATANEK Franciszek 1958
36 NECIO Marek 1995
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
378 NOSAL Mirosław 1977
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
487 OGORZAŁEK Andrzej 1992
674 OLESIAK Grzegorz 1999
76 OPIELA Bronisław 1947
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
105 OPYD Grzegorz 1993
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
678 OWSIANKA Sebastian 1995
884 PAPIEŻ Filip 2001
946 PARA Eligiusz 1954
441 PARA Maciej 1976
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
442 PEREGRYM Andrzej 1957
2933 PĘKALA Andrzej 1985
1072 PĘKALA Piotr 1996
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
206 PIOTROWSKI Patryk 1997
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
1788 PORĘBA Adam 1978
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
3298 PYZIK Anna 2009
75 PYZIK Stanisław 1952
3313 PYZIK Tomasz 1980
1775 RACŁAWSKI Jan 1961
1235 REMBIASZ Michał 1987
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1715 ROJEK Jakub 1985
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1145 SABURA Konrad 1996
918 SAŁEK Piotr 1977
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
488 SIEDLARZ Artur 1999
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
3640 SMOLEŃ Michał 1984
3338 SOBOCIŃSKA Małgorzata 1986
1121 SOBOLEWSKI Piotr 1996
73 SOCHA Mateusz 1997
1221 SOPATA Jan 1999
958 STANISZ Wojciech 1969
1093 STEINHOFF Bogumił 1991
716 STĘPKOWICZ Wiktor 1987
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
355 SURMA Mariusz 1975
944 SWOŁKOWICZ Krzysztof 1995
3088 SYKTUS Jan 2007
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1106 SZABLA Maciej 1983
1669 SZAREK Marcin 1986
502 SZARY Józef 1952
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1266 SZELIGA Andrzej 1960
439 SZUBRYT Tomasz 1974
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
56 ŚLĄSKI Damian 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
3538 ŚMIAŁEK Jerzy 1950
491 ŚWIĘS Przemysław 1980
248 TABOR Janusz 1970
376 TABOR Marcin 1981
265 TATARCZUCH Marek 1974
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
480 TOKARZ Adam 1964
327 TOKARZ Mariusz 1991
2384 TROJAN Marek 1981
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
3163 TRZÓPEK Oskar 2006
280 TWARÓG Mariusz 1997
3089 UBIK Jarosław 2008
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
8 WĘGIEL Marcin 1980
2923 WIEJSKI Karol 2006
470 WILK Paweł 1988
2792 WITEK Grzegorz 1982
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
114 WOJTAS Tomasz 1983
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
116 WOŹNIAK Damian 1992
2028 WOŹNIAK Kazimierz 1960
110 WOŹNIAK Marcin 1993
74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
479 WRONA Marian 1958
274 WYCZÓŁKOWSKA Karolina 1995
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990