Tomasz Obrzut
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: LKS „Orzeł” Wojnarowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-16 18:00
2. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LUKS Lipie II 16:2
4   D OBRZUT Tomasz Z ROSIEK Jakub 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) ⇑
6   B OBRZUT Tomasz
KAWKA Maciej
X BOMBA Łukasz
ROSIEK Jakub
3:0 (11:7, 11:7, 11:5) ⇑
9   D OBRZUT Tomasz Y SEKUŁA Grzegorz 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 12:10) ⇑
14   D OBRZUT Tomasz X WOLAK Michał 3:1 (11:5, 11:8, 4:11, 11:7) ⇑
16   D OBRZUT Tomasz W BOMBA Łukasz 3:1 (11:4, 8:11, 11:9, 11:9) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-20 18:00
10. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - MKS „Radość” Gorlice IV 10:8
3   C OBRZUT Tomasz Y TUTAK Antoni 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 7:11) ⇓
5   A OBRZUT Tomasz
ŻAROWSKA Sonia
W PĘKALA Piotr
TUTAK Antoni
0:3 (12:14, 7:11, 6:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-29 14:00
14. MKS „Radość” Gorlice III - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 11:7
5   A WOJTAS Tomasz
BOŃCZAK Stanisław
W OBRZUT Tomasz
KAWKA Maciej
3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:3) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00
19. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Start” Nowy Sącz II 9:9
5   A OBRZUT Tomasz
JANIKOWSKI Sławomir
W TROJAN Marek
MÓŁKA Krzysztof
3:0 (11:7, 12:10, 11:4) ⇑
15   A OBRZUT Tomasz Z MÓŁKA Krzysztof 0:3 (14:16, 11:13, 8:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-25 11:00 ⇨ 2020-12-13 11:00
6. UKS „Płomień” Limanowa III - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 8:10
4   D MENSFELD Natalia Z OBRZUT Tomasz 1:3 (11:9, 4:11, 2:11, 2:11) ⇑
5   A DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
W OBRZUT Tomasz
KAWKA Maciej
1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 4:11) ⇑
10   C DYGAS Roman Z OBRZUT Tomasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇓
13   B SYKTUS Jan Z OBRZUT Tomasz 2:3 (11:9, 9:11, 9:11, 11:9, 8:11) ⇑
15   A DYGAS Dawid Z OBRZUT Tomasz 3:1 (5:11, 11:6, 13:11, 14:12) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-19 18:00
23. KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 13:5
1   A OPYD Artur W OBRZUT Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) ⇓
6   B DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
X OBRZUT Tomasz
JANIKOWSKI Sławomir
1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 5:11) ⇑
8   B NIEĆ Andrzej W OBRZUT Tomasz 3:1 (11:3, 11:6, 3:11, 11:5) ⇓
12   C DUDZIK Grzegorz W OBRZUT Tomasz 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇓
16   D SZAREK Marcin W OBRZUT Tomasz 2:3 (11:7, 8:11, 10:12, 11:6, 7:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-01-15 18:00 ⇨ 2021-02-26 17:00
28. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:11
6   B OBRZUT Tomasz
JANIKOWSKI Sławomir
X MRÓZEK Jan
PIETRZAK Krzysztof
1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 6:11) ⇓
11   A OBRZUT Tomasz Y MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) ⇓
15   A OBRZUT Tomasz Z MICHAŁEK Jakub 3:0 (11:6, 11:7, 12:10) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
2875 APOLA Grzegorz 1976
39 BALDOWSKI Roman 1989
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
1075 BEDUS Marcin 2001
107 BERDYSZ Mariusz 1964
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
351 BOBER Damian 1987
198 BODZIONY Gabriela 2000
2125 BODZIONY Mateusz 1989
247 BOLSĘGA Henryk 1971
3215 BOMBA Łukasz 2006
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
167 BRACH Agnieszka 1995
300 CAPUTA Henryk 1959
2076 CHROBAK Anna 2001
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
1242 CZECHOWICZ Dariusz 1973
2049 CZECHOWICZ Kacper 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
687 CZYRNEK Jakub 1998
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
2532 DYGAS Dawid 2009
3237 DYGAS Roman 1980
886 DZIEDZIC Janusz 1968
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
233 FURTAK Krzysztof 1970
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1339 GARBOWSKI Tadeusz 1990
885 GEMBACZ Marcin 2000
1993 GIERA Paweł 1983
456 GŁÓD Patryk 1996
455 GŁÓD Przemysław 1994
677 GROŃSKI Dawid 1995
1714 GUZIK Paweł 1986
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1179 HOLECZKO Oskar 1998
12 JANIK Bartosz 1988
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
416 JASICZEK Gabriela 1998
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
458 JASIŃSKI Mateusz 1996
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
256 KAIM Michał 2000
1341 KANTOR Michał 1989
1183 KASPRZYK Michalina 2002
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
690 KOZA Robert 1994
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
2020 KUZIEL Adam 2003
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
352 LEKKI Paweł 1979
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
2426 ŁĄCKI Piotr 2010
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
750 MARTYKA Kamil 1991
1502 MENSFELD Natalia 2004
405 MICHALEC Grzegorz 1993
406 MICHALEC Jacek 1990
404 MICHALEC Kazimierz 1960
702 MICHALEC Paweł 1997
767 MICHALSKI Tomasz 1993
3168 MICHAŁEK Jakub 2008
554 MIKOŁAJCZYK Janusz 1995
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
701 MYRTA Agnieszka 1974
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
1340 NOWAK Rafał 2000
340 ODELGA Jan 1981
76 OPIELA Bronisław 1947
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
105 OPYD Grzegorz 1993
678 OWSIANKA Sebastian 1995
2126 PANCERZ Tomasz 1993
917 PARAIS Leszek 1969
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1072 PĘKALA Piotr 1996
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
517 PIĘTA Piotr 1940
1184 PIS Konrad 2003
354 PITALA Stanisław 1952
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
75 PYZIK Stanisław 1952
3228 ROSIEK Jakub 2003
477 ROZUM Jan 1952
1111 RUSEK Andrzej 1967
1419 RUTANA Przemysław 1998
679 RYBOWICZ Rafał 1991
918 SAŁEK Piotr 1977
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
703 SENDECKI Arkadiusz 1995
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1121 SOBOLEWSKI Piotr 1996
1221 SOPATA Jan 1999
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
355 SURMA Mariusz 1975
944 SWOŁKOWICZ Krzysztof 1995
3088 SYKTUS Jan 2007
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1106 SZABLA Maciej 1983
1669 SZAREK Marcin 1986
502 SZARY Józef 1952
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1266 SZELIGA Andrzej 1960
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
439 SZUBRYT Tomasz 1974
56 ŚLĄSKI Damian 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
1994 TRELA Bartłomiej 2000
2384 TROJAN Marek 1981
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
2923 WIEJSKI Karol 2006
478 WIKAR Tadeusz 1961
2792 WITEK Grzegorz 1982
114 WOJTAS Tomasz 1983
2965 WOLAK Michał 2002
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
2028 WOŹNIAK Kazimierz 1960
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
920 ZAJĄC Wacław 1960
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996